45' Luis Suarez
45'

45' Lorenzo Insigne
84'
84' Monchu za Antoine Griezmann
90'
90' Luis Suarez
90'
90' Junior Firpo za Luis Suarez
46'

46' Stanislav Lobotka za Diego Demme
60'

60' Piotr Zieliński
70'

70' Matteo Politano za Jose Maria Callejon
70'

70' Hirving Lozano za Piotr Zieliński
79'

79' Eljif Elmas za Fabian
79'

79' Arkadiusz Milik za Lorenzo Insigne

Relacja z meczu FC Barcelona - SSC Napoli

90  + 5'

Koniec! Barcelona ograła Napoli 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów! W kolejnym meczu zagra z Bayernem Monachium!

90

Sędzia doliczył 5 minut

87

Teraz gospodarze uspokoili grę i utrzymują się dłużej przy piłce

87

Akcja Barcelony, jedna z nielicznych w ostatnich minutach, nieudana. Semedo niedokładnie do Messiego

84

Strzał Milika zablokowany. Napoi przeważa w końcowce meczu!

81

Gol Milika, ale niestety Polak był na spalonym!

70

Politano i Lozano wchodzą na boisko w druż?nie Napoli. Milik nadal na ławce. Schodzi Zieliński

67

Strata Napoli, szybka kontra Barcelony, ale Messi nie zdołał dograć do Suareza

65

Mniej się dzieje od kilku minut na boisku. Czekamy kiedy Milik wejdzie na boisko z ławki

53

Dobra akcja gości, kończy to strzałem głową Insigne, za lekko, łapie bramkarz Barcelony

45  + 3'

Rzut karny dla Napoli! Faulowany Mertens!

45

45

3:0 dla Barcelony! Luis Suarez wykorzystał rzut karny! Po meczu?

43

Jest rzut karny dla Barcelony!

40

Leżą na boisku Messi i Koulibaly. Będzie rzut karny dla Barcelony? Senegalczyk mógł faulować rywala

33

Gol nieuznany! Sędzia korzysta z VAR-u i ogłasza po chwili, że Messi przyjął piłkę z pomocą ręki. A więc nadal 2:0 dla Barcelony!

30

Najpierw Suarez uderzył, ale obronił Ospina. Potem Messi stanął tuż przed bramką z piłką i wpakował ją do siatki. 3:0! Napoli na kolanach

23

Argentyńczyk okiwał 3 piłkarzy, leżał już na boisku, ale wstał i po długim słupku pokonał Ospinę!

23

2:0 dla Barcelony! CO ZA GOL LEO MESSIEGO!

10

Gol dla Barcelony! Lenglet wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego! Kapitalnie Francuz wyskoczył do główki!

2

Pierwsza dobra akcja gości, ale nie ma gola po strzale Mertensa!

1

20:52

Za moment zaczynamy!

20:49

Napoli zajęło w Serie A dopiero 7. miejsce. Wygrało jednak Puchar Włoch i dzięki temu zagra w Lidze Europy. Barcelona z kolei została wicemistrzem Hiszpanii

20:49

Napoli ostatni mecz zagrało 1 sierpnia, a Barcelona 19 lipca. Czy to będzie miał znaczenie?

20:46

Skład Napoli. Od 1. minuty zagra Piotr Zieliński, a Arkadiusz Milik zaczyna spotkanie na ławce

20:46

Skład Barcelony:

20:45

Jeszcze przed wybuchem pandemii w Neapolu było 1:1. Wynik ten stawia Barcelonę w roli faworyta

20:45

Dobry wieczór! Zapraszamy na rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów: Barcelona - Napoli!