60' Mevlan Zeka
63'
63' Jean Carioca
67'
67' Jetmir Topalli za Jean Carioca
71'
71' Jetmir Topalli
79'
79' Argjend Malaj za Mevlan Zeka
87'
87' Kastriot Rexha
90'
90' Arber Potoku za Besmir Bojku
52'

52' Chus Sosa
55'

55' Marc Rebes
58'

58' Aleix Cistero
59'

59' Enric Pi za Marc Rebes
64'

64' Jordi Alaez za Javier Lopez
70'

70' Jordi Alaez
82'

82' Andre Azevedo za Chus Sosa
86'

86' Nicolas Medina

Relacja z meczu Feronikeli - FC Santa Coloma

90  + 3'

Koniec meczu!

90

Sędzia dolicza trzy minuty.

87

Gol! Ale huknął Ferdinand. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka mija wszystkich obrońców i trafia do Ferdinanda, który mało co, a rozerwałby siatkę!

86

Hernandez za długo szukał miejsca do oddania strzału i w końcu piłkę wybił mu Ferdinand.

82

Piłkarze Manchesteru nie odpuszczają. Chcą sprawić prezent swojemu menedżerowi.

78

Dobre dośrodkowanie Giggsa, obrońcy Swansea wybijają piłkę na rzut rożny.

75

Schodzi Hernandez, za niego Giggs.

69

Anderson z powietrza z 17 metrów tuż obok słupka.

68
66

I zakończył się ostatni występ Scholesa na Old Trafford. Zmienił go Valencia.

64

Evra z lewej strony, Van Persiemu niewiele brakowało, aby wpakować piłkę do pustej bramki.

61

Fantastyczna indywidualna akcja Hernandeza (tego ze Swansea), zakręcił kilkukrotnie Jonesem i uderzył potężnie tuż przy słupku, De Gea broni!

57

Manchester uspokoił sytuację. Znowu kontroluje poczynania na boisku.

53

Routledge wbiegł w pole karne, miał przed sobą tylko bramkarza, lekko dziubnął piłkę, ale ta minimalnie minęła lewy słupek bramki. Goście przeważają.

49

Jest remis! Dośrodkowanie z prawej strony, Michu świetnie wbiegł w pole karne i uderzył jeszcze lepiej! De Gea bez szans!

46

Druga połowa rozpoczęta.

45

Koniec pierwszej połowy.

43

Potężne uderzenie Van Persiego, bramkarz broni i wybija piłkę na rzut rożny.

41

Jedno z ostatnich zdjęć Fergusona na Old Trafford:

39

United prowadzi! Fatalny błąd Williamsa, piłka trafia do Hernandeza, a ten z bliska posyła piłkę między nogi Tremmela!

33

Kagawa pada w polu karnym. Sędzia słusznie nie dyktuje rzutu karnego.

25

Ładna koronkowa akcja Manchesteru, uderzył Scholes, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

22

Lekki strzał z ostrego kąta Evry. Tremmel nie miał problemów ze złapaniem piłki.

19

United cały czas przeważają, ale okazji bramkowych brakuje. Swansea broni się bardzo mądrze.

14

Dośrodkowanie Kagawy do Hernandeza, jego uderzenie głową blokuje Chico.

10

Po kilku szybkich akcjach Manchesteru na początku spotkania, teraz sytuacja na boisku się uspokoiła.

6

Żegnany na Old Trafford jest również Paul Scholes, który po raz drugi ogłosił zakończenie kariery. Tym razem ostatecznie.

5

Świetne podanie Van Persiego do Hernandeza, ten zwiódł obrońcę i uderzył w poprzeczkę!

1

Początek meczu!

16:56

Ferguson przechadza się po murawie. Aplauz całego stadionu. Szkocki menedżer zaczyna rozdawać autografy.

16:49

Do 4,4 tys. dolarów wzrosła na czarnym rynku cena za bilet na niedzielny mecz piłkarzy Manchesteru United ze Swensea City - ostatni przed własną publicznością, w którym poprowadzi ich trener Alex Ferguson. Mistrzowie Anglii grają z Swansea.