29' Hakim Ziyech
42'
42' Sacha Boey
11'

11' Alejandro Garnacho
18'

18' Bruno Fernandes
27'

27' Bruno Fernandes
45'

45' Sofyan Amrabat
54'
54' Kaan Ayhan
60'
60' Sergio Oliveira za Tanguy Ndombele
60'
60' Kerem Akturkoglu za Dries Mertens
62'
62' Hakim Ziyech
71'
71' Kerem Akturkoglu
82'
82' Baris Alper Yilmaz za Hakim Ziyech
82'
82' Victor Nelsson za Angelino
88'
88' Kerem Demirbay za Wilfried Zaha
55'

55' Scott McTominay
58'

58' Kobbie Mainoo za Sofyan Amrabat
58'

58' Anthony Martial za Rasmus Hoejlund
59'

59' Luke Shaw
64'

64' Aaron Wan-Bissaka
78'

78' Facundo Pellistri za Alejandro Garnacho
78'

78' Diogo Dalot za Aaron Wan-Bissaka

Relacja z meczu Galatasaray Stambuł - Manchester United

20:37

Koniec meczu - Szalony mecz, który skończył się remisem 3:3!

90  + 2'

McTominay miał piłkę meczową w górze. Nie trafił jednak do bramki z pięciu metrów.

90

Sędzia doliczył trzy minuty.

90

Ależ okazja United! Pellistri spudłował na szóstym metrze!

88

Zmiana w Galatasaray. Schodzi Zaha, a wchodzi Demirbay.

88

McTominay strzelał z ponad 20 metrów, ale bardzo wysoko nad bramką. Ależ końcówka, tutaj cały czas coś się dzieje. Niesamowity mecz.

87

Wielkie emocje też w drugim meczu: Sevila - PSV 2:2!!!!!

86

Kolejna świetna akcja Zahy, znów minął rywala w polu karnym, strzelił z 16 metrów, ale bardzo wysoko nad bramką.

85

Bruno Fernandes trafił w słupek po strzale z ponad 20 metrów!

84

Świetna, indywidualna akcja Zahy, minął rywala, strzelił z 13 metrów, ale w środek bramki i dobrze obronił Onana.

83

Dwie zmiany w Galatasaray. Schodzą Ziyech i Angelino, a wchodzą Yilmaz i Nelsson.

80

Nieudany strzał Pellistriego z dystansu.

78

Dwie zmiany w United. Schodzą Wan Bissaka i Garnacho, a wchodzą Dalot i Pellistri.

76

Dobra kontra United. McTominay strzelił po ziemi z ok. 18 metrów, ale tuż obok słupka.

74

Wracają koszmary Manchesteru United! W ostatniej kolejce z Kopenhagą prowadzili 2:0 i 3:2, a przegrali 3:4. Z Galatasaray u siebie wygrywali 1:0 i 2:1, a przegrali 2:3!

72

Jak padła bramka? Ziyech świetnie z prawej strony podał prostopadle do Akturkoglu, ten wbiegł w pole karne, strzelił mocno z 16 metrów i trafił idealnie w krótki róg. Piękny gol!

71

GOOOOOOOOOOOOL DLA GALATASARAY - 3:3!!!!!!!!!!!!!!!!!!

69

Tak padł drugi gol dla gospodarzy. Kiks Onany.

65

Onana znów niepewnie, ale obronił strzał z ponad 20 metrów.

63

Jak padła bramka? Ziyech strzelił z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, piłka skozłowała, poleciała pod nogą Onany i wpadła do siatki. Fatalny błąd Onany!

62

GOOOOOOOOOOOOL DLA GALATASARAY - 3:2!!!!!!!!!!!!

60

Dwie zmiany w Galatasaray. Schodzą Ndombele i Mertens, a wchodzą Oliveira i Akturkoglu.

59

Shaw z żółtą kartką.

58

Dwie zmiany w United. Schodzą Amrabat i Hojlund, a wchodzą 18-letni Mainoo i Martial.

56

Jak padła bramka? McTominay zabrał piłkę w środku pola, piłkę na prawym skrzydle dostał Wan Bissaka, dośrodkował na szósty metr, a tam McTominay wślizgiem zdobył gola!

55

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA UNITED - 3:1!!!!!!!!!

19:58

Żółta kartka dla Ayhana.

51

Muslera niepewnie wybił piłkę po dośrodkowaniu Bruno Fernandesa, piłka wypadła mu z rąk, ale nikt nie zdążył z dobitką.

49

Tymczasem Sevilla prowadzi z PSV już 2:0. Gola w 47. minucie zdobył En Nesyri.

48

Szansa dla gospodarzy na 2:2. Na piątym metrze piłkę dostał Ayhan, ale strzelił w boczną siatkę.

47

W przerwie bez zmian w składach obu drużyn.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Manchester United prowadzi na wyjeździe z Galatasaray 2:1 i jest w grze o awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów! Gole dla Anglików zdobyli Garnacho i Bruno Fernandes, a dla gospodarzy - Ziyech.

45  + 1'

Amrabat z żółtą kartką.

45

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

44

Jest gol dla Galatasaray, ale pozycja spalona! VAR sprawdził sytuację, nie ma gola.

42

Żółta kartka dla Boeya za faul na Garnacho. To druga żółta kartka w meczu - pierwszą otrzymał Bruno Fernandes.

38

Onana dalekim wybiegiem, na środek boiska przeciął świetną kontrę rywali.

35

Maguire świetnie zablokował groźny strzał Zahy z 10 metrów. Rzut rożny dla gospodarzy.

35

A tak gola na 1:2 strzelił Ziyech.

33

Tak gola strzelił Bruno Fernandes na 2:0.

32

Ziyech strzelił potężnie z ok. 30 metrów, ale wysoko nad poprzeczką. Goście od kilku minut oddali zupełnie inicjatywę na boisku.

29

Ziyech uderzył z ponad 20 metrów po ziemi z rzutu wolnego, piłka poleciała pod nogami Icardiego i wpadła do bramki.

28

GOOOOOOOL DLA GALATASARAY!!!!!!!!!!!

27

Tak gola strzelił Garnacho.

26

Kolejna, bardzo dobra akcja United. Hojlund dostał piłkę w polu karnym, świetnie odegrał do Shawa, ale ten źle przyjął piłkę i tylko rzut rożny dla gości.

26

Tymczasem Sevilla prowadzi z PSV 1:0 po golu Ramosa w 24. minucie.

23

Dobra akcja gospodarzy, podanie na 5 metr, przejął ją Amrabat, dotknął końcem buta i pewnie złapał piłkę Onana.

20

Trzeba jednak przypomnieć, że United w ostatnim meczu Ligi Mistrzów - na wyjeździe z Kopenhagą też prowadził 2:0, a przegrał 3:4.

19

Jak padła bramka? Bruno Fernandes dostał piłkę, przebiegł z nią kilka metrów i cudownie strzelił pod poprzeczkę, niemal w okienko z ponad 20 metrów!

18

GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA UNITED!!!!!!!!!!!!

17

Fatalne wybicie Onany, piłka wróciła w jego stronę, o mały włos przejął ją Icardi, ale bramkarz United go uprzedził i złapał piłkę.

15

VAR sprawdzał, czy nie było ręki gracza United. Nie ma jednak rzutu karnego!

15

Onana ratuje United przed stratą gola! Kapitalnie obronił strzał głową z bliska Icardiego po rzucie rożnym!

12

Piękna, zespołowa akcja Manchesteru United. Hojlund wymienił piłkę w polu karnym z Bruno Fernandesem, Portugalczyk podał do Garnacho, ten strzelił z sześciu metrów pod poprzeczkę i zdobył gola!

18:57

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!

11

Dwa nieudane ataki gospodarzy po niecelnych, długich podaniach.

9

Nieudana sztuczka techniczna Garnacho przy linii bocznej. Gospodarze zaczną od rzutu z autu.

6

W drugim meczu, który trwa od 18.45 - Sevilla gra u siebie z PSV. Na razie 0:0.

5

Goście odpowiadają. Garnacho wbiegł w pole karne, podał na piąty metr do Hojlunda, ale ten źle trafił w piłkę i wyszedł leciutki, niecelny strzał. Dzieje się dużo na początku meczu!

3

Torreira po rzucie rożnym strzelał głową, ale bardzo niecelnie - wysoko nad poprzeczką.

2

Dobra kontra gospodarzy. Ziyech wbiegł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

1

Początek meczu!

18:46

W drużynie United do składu wraca podstawowy napastnik - Hojlund.

18:41

Jeśli Anglicy przegrają ten mecz, to odpadną z rozgrywek. Mają bowiem 3 punkty, jeden mniej od Galatasaray i FC Kopenhagi. Prowadzi z 12 pkt Bayern Monachium.