FC Barcelona
23'
23' Nicolo Barella
45'
45' Hakan Calhanoglu
56'
56' Edin Dzeko za Joaquin Correa
70'
70' Hakan Calhanoglu
76'
76' Lautaro Martinez
76'
76' Francesco Acerbi za Stefan de Vrij
76'
76' Denzel Dumfries za Matteo Darmian
76'
76' Robin Gosens za Federico Dimarco
80'
80' Simone Inzaghi
85'
85' Kristjan Asllani za Hakan Calhanoglu
88'
88' Alessandro Bastoni
90'
90' Andre Onana
58'

58' Gerard Pique za Andreas Christensen
60'

60' Sergio Busquets
63'

63' Ansu Fati za Raphinha
63'

63' Alex Balde za Marcos Alonso
68'

68' Xavi Hernandez
76'

76' Gavi
83'

83' Franck Kessie za Gavi

Relacja z meczu Inter Mediolan - FC Barcelona

90  + 8'

Koniec meczu! Inter wygrał z FC Barceloną 1:0.W doliczonym czasie gry FC Barcelonie należał się rzut karny!

90  + 8'

Tak wyglądała kontrowersja w polu karnym.

90  + 2'

Po analizie VAR nie ma rzut karnego!

90  + 1'

Jest analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy Dumfries zagrał ręką w polu karnym. Czy będzie karny dla Barcelony?

90

Sędzia doliczył osiem minut!

88

Świetne podanie Dembele do Busquetsa na 5 metr, ale pomocnik Barcelony przestrzelił.

88

Żółta kartka dla Bastoniego i rzut wolny dla Barcelony z boku pola karnego na 16 metrze.

85

Zmiana w Interze. Schodzi Calhanoglu, a wchodzi Asllani.

83

Zmiana w Barcelonie. Schodzi Gavi, a wchodzi Kessie.

81

Ajax - Napoli 1:6! Simeone! Napoli pokazuje swoją moc!

79

Pique w polu karnym świetnie uprzedził Dzeko.

77

Żółta kartka dla Lautaro Martineza.

76

Trzy zmiany w Interze. Schodzą Dimarco, de Vrij i Darmian, a wchodzą Gossens, Dumfries i Acerbi.

74

Wreszcie uznany gol w Porto. FC Porto prowadzi 1:0 z Bayerem Leverkusen. Trafił Zaidu w 69. minucie.

72

Busquets po rzucie rożnym strzelał głową z kąta, ale niecelnie.

70

Dembele znów dośrodkował z prawej strony, ale tym razem Onana bez błędu i złapał piłkę.

69

Calhanoglu dostał żółtą kartkę za ostry faul.

68

NIEUZNANY GOL! Fati zagrał ręką w polu karnym!

67

GOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY!

66

Lewandowski źle przyjął piłkę w środku pola przy linii bocznej.

65

Koncert Napoli w Amsterdamie. Prowadzi już 5:1. Gola w 63. minucie zdobył Gruzin Kvaratskhelia.

64

Dwie zmiany w Barcelonie. Fati i Balde zastępują Raphinhę i Alonso.

63

Club Brugge - Atletico Madryt 2:0. Gola w 62. minucie zdobył Ferran Jutgla.

62

Szykują się dwie zmiany w FC Barcelonie.

61

Słupek ratuje Inter! Świetna akcja Barcelony i Dembele trafił w słupek!

61

Kto jeszcze może wejść w Barcelonie? Alba, Balde, Casado, Fati, Kessie, Torre i Torres.

60

Żółta kartka dal Busquetsa.

58

Zmiana w FC Barcelonie. Schodzi Christensen, a wchodzi Pique.

56

Zmiana w Interze. Dzeko zmienia Correę.

55

Liverpool prowadzi 2:0 z Rangers FC. Gola strzelił z karnego Salah w 52. minucie.

53
53

Zupełnie nie układa się gra FC Barcelony.

50

Sergi Roberto dośrodkowuje z 18 metra, ale wprost w ręce bramkarza.

48

Ajax - Napoli już 1:4. Gol Raspadoriego w 47. minucie. Tymczasem w przerwie z boiska zszedł Piotr Zieliński, zastąpił go Ndombele.

47

Obie drużyny bez zmian w składach.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 3'

PIOTR ZIELIŃSKI z kolejnym golem w Lidze Mistrzów, a Napoli prowadzi już 3:1 w Amsterdamie.

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy. Inter prowadzi 1:0 z FC Barceloną po ładnym golu Calhanoglu z 18 metrów w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

45  + 1'

Jak padła bramka? Calhanoglu dostał piłkę na 20 metrze, nie był kryty prze nikogoi uderzył po ziemi tuż przy słupku. ter Stegen nie zdążył z interwencją.

45  + 1'

GOOOOOOL DLA INTERU!

45

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy!

44

Lewandowski stracił piłkę za polem karnym.

43

FC Porto prowadzi z Bayerem Leverkusen 1:0 po golu Taremiego. Asystę miał Pepe.

42

Kolejna strata Dembele w prostej sytuacji.

41

Na razie bezbramkowe remisy w dwóch meczach: Eintracht Frankfurt - Tottenham i FC Porto - Bayer Leverkusen.

40

Dembele tym razem źle podał do wbiegającego w pole karne Gaviego.

38

Niespodzianka w Belgii. Club Brugge prowadzi 1:0 z Atletico Madryt. Gola strzelił Kamal Sowah.

37

Napoli prowadzi z Ajaksem na wyjeździe 2:1. Gola w 33. minucie zdobył Di Lorenzo.

36

Świetnie kontrę rozprowadził Pedri. Fenomenalna akcja tego pomocnika. Piłkę znów dostał Dembele, minął Calhanoglu, strzelił w krótki róg, ale w boczną siatkę.

34

Dembele robi dziś dużo szumu na prawym skrzydle, ale niewiele z tego wychodzi.

32

Na razie tylko trzy gole w 6 wieczornych meczach Ligi Mistrzów.

30
29

Gol dla Interu, ale nieuznany, bo Martinez był na spalonym.

28

Dembele w kontrze został zablokowany. Nie potrafi poradzić sobie dziś z obrońcami.

25

Po analizie VAR jest odgwizdany spalony! Nie ma rzutu karnego. Sporo szczęścia miała FC Barcelona.

24

Sędzia pobiegł zobaczyć sytuację. Jest VAR!

23

Żółta kartka dla Skriniara za protesty.

22

Publiczność głośno gwiżdże, domaga się rzutu karnego dla Interu! Czy ręką zagrał Garcia w polu karnym?

22

Martinez strzelał głową po rzucie rożnym, ale niecelnie.

21

Dimarco strzelał z dystansu po rzucie rożnym, ale zablokował go Alonso.

21

Ajax - Napoli 1:1. Gola w 18. minucie dla Napoli zdobył Raspadori.

20

Świetna piłka Pedriego do Lewandowskiego, ale polski napastnik został kapitalnie przyblokowany. Inaczej byłby sam na sam przed bramkarzem.

19

Lewandowski dostał piłkę na 13 metrze, strzelił, ale zbyt lekko. Nieczysto trafił w piłkę.

18

Tymczasem FC Porto przegrywa u siebie z Bayerem Leverkusen 0:1. Gola strzelił Callum Hudson-Odoi, zawodnik wypożyczony z Chelsea.

17

Dembele podawał do Lewandowskiego na 11 metr, ale polski napastnik został uprzedzony.

15

Po rzucie rożnym głową strzelał Christensen, ale wprost w bramkarza. Onana pewnie złapał piłkę.

14

Alonso świetnie przechwycił piłkę po niedokładnym podaniu Calhanoglu, Barcelona miał dobrą sytuację, ale Alonso źle podał do kolegi i tylko rzut rożny.

13

Po rzucie rożnym Alonso strzelał głową, ale niecelnie.

12

Niezła, zespołowa akcja Barcelony, ale zepsuł na koniec ją Alonso, źle dośrodkowując w polu karnym, zbyt wysoko podniósł piłkę.

11

I jest drugi gol. Ajax prowadzi 1:0 z Napoli. Gola strzelił Kudus.

9

Tymczasem Liverpool prowadzi z Rangers FC 1:0. Gola strzelił Alexander-Arnold.

7

Dobra kontra Interu, z ok. 30 metrów strzelał mocno Calhanoglu, ale dobrze obronił ter Stegen.

6

Raphinha strzelał mocno z 18 metrów, ale został zablokowany.

4

Jeden z wielkich nieobecnych - Romelu Lukaku przygląda się grze z trybun.

2

Źle rozegrany pierwszy rzut rożny w wykonaniu FC Barcelony. Za mocne dośrodkowanie na długi słupek.

1

Początek meczu! Zaczyna FC Barcelona.

20:59

Minuta ciszy po tragicznych wydarzeniach w Indonezji.

20:58

Zobaczymy jak FC Barcelona poradzi sobie w obronie bez tak ważnych zawodników jak Bellerin, Araujo i Kounde.

20:52

Dłuższa jest lista nieobecnych w Barcelonie. Nie zagrają: Araujo, Bellerin, Kounde, de Jong i Depay.

20:52

W Interze nie mogą grać: Brozović, Dalbert i Lukaku.

20:46

W pierwszym meczu w tej grupie Bayern Monachium rozgromił Viktorię Pilzno 5:0. Więcej tutaj.

20:46

A tak zagra FC Barcelona. W "11" jest oczywiście Robert Lewandowski.

20:45

Tak wygląda skład Interu.

20:43

Dobry wieczór Państwu. Zapraszamy do relacji na żywo z meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów: Inter Mediolan - FC Barcelona.