• Roberto Firmino (75') , Mohamed Salah (83')
Inter Mediolan
Liverpool FC
70'
70' Alexis Sanchez za Lautaro Martinez
87'
87' Matteo Darmian za Denzel Dumfries
87'
87' Roberto Gagliardini za Arturo Vidal
87'
87' Andrea Ranocchia za Stefan de Vrij
90'
90' Federico Dimarco za Alessandro Bastoni
46'

46' Roberto Firmino za Diogo Jota
59'

59' Luis Diaz za Sadio Mane
59'

59' Jordan Henderson za Fabinho
59'

59' Naby Keita za Harvey Elliott
75'

75' Roberto Firmino
83'

83' Mohamed Salah
86'

86' James Milner za Thiago Alcantara

Relacja z meczu Inter Mediolan - Liverpool FC

90  + 3'

Dziękujemy za dziś i zapraszamy już na kolejne relacje na żywo. Dobranoc!

90  + 3'

Wystarczyły dwa stałe fragmenty gry, dwa momenty błysku Firmino i Salaha i Liverpool jest w doskonałej sytuacji przed rewanżem.

90  + 3'

Liverpoolowi długo nie szło w drugiej połowie, ale mimo to zespół Kloppa triumfuje na San Siro.

84

Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego, zgranie głową do którego dopadł Salah i po sprytnym strzale mamy 2:0!

83

MOHAMED SALAH! 2:0 DLA LIVERPOOLU!

80

Potężne, minimalnie niecelne uderzenie Perisicia.

76

Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Robertsona i Firmino uderzeniem głową daje prowadzenie Liverpoolowi!

75

ROBERT FIRMINO! 1:0 DLA LIVERPOOLU!

73

Minimalnie niecelne uderzenie Dumfriesa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

71

Świetne podanie dostał Dżeko, jednak tak samo jak Perisić kilkanaście minut temu, postanowił podawać, a nie strzelać i Inter nie zdołał zagrozić bramce.

70

Alexis Sanchez w miejsce Lautaro Martineza.

66

Niecelne uderzenie Diaza z dystansu.

62

Bardzo ładna akcja Diaza z Alexandrem-Arnoldem i uderzenie tego pierwszego po wejściu w pole karne zostało zablokowane.

60

Gol Dla Interu! Dżeko nie zdążył się jednak ucieszyć, bo polscy sędziowie pokazali, że Bośniak był na spalonym.

58

Klopp reaguje potrójną zmianą. Zeszli Mane, Fabinho i Elliott. Weszli Henderson, Diaz i Keita.

56

Bardzo niecelne uderzenie Bastoniego. Nie zmienia to faktu, że Inter stłamsił Liverpool od początku drugiej połowy.

53

Kapitalne podanie Dumfriesa na lewą stronę do Perisicia. Chorwat był w polu karnym, ale chociaż miał dużo miejsca, to nie zdecydował się na strzał, a jeszcze na wrzutkę do Martineza, do której Argentyńczyk nie miał jednak szansy dojść.

52

Wielkie zamieszanie w polu karnym Liverpoolu, ale ostatecznie bez strzału na bramkę Alissona. Dobry moment Interu. Gospodarze zaatakowali wysokim pressingiem i pogubiła się defensywa gości.

50

Ładne dośrodkowanie Perisicia i pewny chwyt Alissona.

47

Słabe uderzenie Brozovicia z dystansu.

46

Jedna zmiana w Liverpoolu. Roberto Firmino wszedł za słabego dziś Jotę.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 2'

Przerwa. W Mediolanie na razie bez goli.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44

Miał okazję Dżeko. Miał, ale nie opanował piłki, przegrał pojedynek biegowy z van Dijkiem i tyle z zagrożenia.

40

Niecelne uderzenie Skriniara głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Słowak miał jednak bardzo dobrą szansę.

38

Źle rozegrany przez Inter kontratak. Mocno spowolniona akcja przez Calhanoglu, który źle podał do Martineza.

35

Zablokowane uderzenie Joty z pola karnego.

31

Ładna akcja Liverpoolu. Elliott przerzucał piłkę z prawej na lewą stronę do Salaha i w ostatniej chwili kapitalnie interweniował Calhanoglu.

27

Niecelne uderzenie Alexandra- Arnolda z rzutu wolnego.

24

Efektownie przewrotką strzelał Mane, jednak spudłował.

21

Coraz większa przewaga Liverpoolu. Chociaż najlepszą okazję miał Inter, to goście coraz częściej przesiadują w okolicach pola karnego rywala.

18

Alexander-Arnold zagrał kolejną piłkę w pole karne Interu, ale w nim nie poradził sobie Jota. Na usprawiedliwienie Portugalczyka trzeba jednak dodać, że miał trudną piłkę do opanowania.

16

Znakomita szansa dla Interu! Z lewej strony podał Perisić, w polu karnym piłkę przyjął Calhanoglu, a jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce!

14

Ładne dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego i minimalnie niecelny strzał Mane głową!

12

Odpowiedź Liverpoolu na mocniejsze minuty Interu. Goście znów odważniej w ofensywie.

9

Zaskakujące uderzenie Thiago sprzed pola karnego, wolejem, ale ponad bramką Handanovicia.

7

Po pierwszych nieco nieśmiałych minutach piłkarze Interu podeszli wyżej i naciskają na obrońców Liverpoolu.

5

Ładne, ale jednak niecelne uderzenie Martineza sprzed pola karnego.

3

Ładna indywidualna akcja Salaha, ale Egipcjanin nie dał rady trzem rywalom.

1

Pierwsza szansa dla Liverpoolu, jednak Marciniak odgwizdał faul w ofensywie.

1

20:57

Obie drużyny już na murawie. Za chwilę hymn Ligi Mistrzów i gramy.

20:46

Skład Liverpoolu: Alisson - Alexander-Arnold, Konate, van Dijk, Robertson - Thiago, Fabinho, Elliott - Salah, Jota, Mane.

20:45

Skład Interu: Handanović - Skriniar, de Vrij, Bastoni - Dumfries, Vidal, Brozović, Calhanoglu, Perisić - Dżeko, Martinez.

20:45

To kolejny hit w tej fazie rozgrywek. Wczoraj PSG pokonało Real Madryt 1:0, a Manchester City rozbił na wyjeździe Sporting 5:0.

20:44

Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Inter Mediolan podejmie Liverpool.