27' Mohammed Kudus
62'
62' Joel Matip
66'
66' Roberto Firmino za Harvey Elliott
66'
66' Darwin Nunez za Diogo Jota
89'
89' Joel Matip
90'
90' James Milner za Luis Diaz
90'
90' Stefan Bajcetic za Thiago Alcantara
59'

59' Edson Alvarez
68'

68' Jorge Sanchez za Devyne Rensch
80'

80' Florian Grillitsch za Kenneth Taylor
86'

86' Brian Brobbey za Mohammed Kudus
90'

90' Steven Berghuis

Relacja z meczu Liverpool FC - Ajax Amsterdam

22:53

Komplet wyników: Viktoria Pilzno 0:2 Inter Sporting 2:0 Tottenham Bayern Monachium2:0 Barcelona Bayer Leverkusen 2:0 Atletico Madryt Porto 0:4 Club Brugge Liverpool 2:1 Ajax Marsylia 0:1 Eintracht

90

Bayer 2:0 Atletico Ależ końcówka Bayeru! Moussa Diaby i Robert Andrich zapewniają trzy punkty gospodarzom!

89

Wrzutka w pole karne! Matip główkuje! Jeden z obrońców wybija piłkę z linii bramkowej! A nie! Jednak nie! Piłka przekroczyła linię! Był gol! Liverpool prowadzi!

88

Salah wywalczył rzut rożny. Może teraz?

85

Liverpool naciska! Ale czasu coraz mniej! Znowu próbował Nunez. Znowu niecelnie

82

Darwin Nunez! To powinna być bramka! Urugwajczyk, który zmienił Jotę, strzelał z około 11. metra, ale przestrzelił

78

Thiago strzela z dystansu! Pasveer ze spokojem broni

74

Wrzutka w pole karne! Daley Blind główkuje! Gooooooooooooooolaaaniema! Ależ niewiele brakowało! Ajax był o krok od prowadzenia

70

Kontra Ajaksu! Kudus strzelał z ostrego kąta, ale nawet jakby trafił, to nie zdobyłby bramki. Był spalony

68

Mijają kolejne minuty, a obraz gry się nie zmienia. Ajax ma kłopot, by opuścić własną połowę, a Liverpool szuka gola

65

Świetną szansę miał Harvey Eliott, który mógł wykorzystać niepewne wyjście z bramki Pasveera, ale źle przyjął piłkę i z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę

63

Liverpool podkręca tempo. Stara się atakować raz lewym, a raz prawym skrzydłem. Szuka też opcji w środku pola, ale na razie Ajax się skutecznie broni

62

Kontra Ajaksu zatrzymana. Matip był wyraźnie spóźniony

60

Godzina gry za nami. Co słychać? Bayern Monachium 2:0 Barcelona Bayer Leverkusen 0:0 Atletico Madryt Porto 0:3 Club Brugge Liverpool 1:1 Ajax Marsylia 0:1 Eintracht

59

Piłka zagrana do Salaha! Egipcjanin próbował ją opanować, ale podanie było zbyt mocne

49

Porto 0:2 Club Brugge Sensacja! Belgowie prowadzą dwiema bramkami! Kamal Sowah podwyższa wynik!

46

Wracamy

21:51
21:50

Wyniki do przerwy: Bayern Monachium 0:0 Barcelona Bayer Leverkusen 0:0 Atletico Madryt Porto 0:1 Club Brugge Liverpool 1:1 Ajax Marsylia 0:1 Eintracht

21:47

Koniec pierwszej połowy! Liverpool tylko remisuje z Ajaksem. Tylko, bo to gospodarze stworzyli sobie więcej okazji strzeleckich (10 do 2). Bramkę na 1:0 strzelił Salah, a Ajax wyrównał dzięki trafieniu Kudusa

43

Marsylia 0:1 Eintracht GOOOOOOOOOOOOL! Jesper Lindstrom wpisuje się na listę strzelców! Goście prowadzą 1:0!

42

Pasveer broni strzał Alexandre'a Arnolda z ostrego kąta! Jest dobitka Anglika! I znowu parada bramkarza Ajaksu

41

W największym hicie 2. kolejki, czyli starciu Bayernu z Barceloną, wciąż nie ma goli

38

Ajax wciąż remisuje, ale to Liverpool gra lepiej i częściej atakuje. Holendrzy po prostu świetnie wykorzystali swoją szansę

36

Van Dijjk strzela głową! I zrobiło się groźnie! Mogło być jeszcze groźniej, ale Holender nie trafił czysto w piłkę

35

Marsylia 0:0 Eintracht Francuzi częściej utrzymują się przy piłce, ale Niemcy groźnie kontrują. Na razie obie strony są jednak nieskuteczne

31

Piłka wybita przed pole karne spada pod nogi Alexandra-Arnolda! Ależ huknął Anglik! Świetny strzał, ale minimalnie niecelny

29

Bayer 0:0 Atletico Zajrzyjmy do Leverkusen, ale właściwie to nie ma po co. Przynajmniej na razie, bo żadna ze stron nie oddała celnego strzału

27

Bergwijn zagrał w pole karne do Kudusa, któremu stoperzy The Reds zostawili zbyt dużo wolnej przestrzeni, a on to wykorzystał

27

MAMY REMIS! KUDUS DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA!

27

Dziś gra i od razu to widać

25

I znowu jesteśmy pod bramką Ajaksu! Salah z bliska próbował pokonać bramkarza, ale skiksował

24

Pressing Ajaksu, ale Alisson zachował spokój i ładnie rozegrał akcję

22

Ajajaj! Niewiele brakowało, aby Diogo Jota zdobył bramkę z dystansu! Groźny strzał!

19

Diego Jota zagrywa do Salaha, a ten strzałem pewnym strzałem pokonuje bramkarza! Liverpool jeden! Ajax zero!

15

Porto 0:1 Club Brugge Niespodzianka! Porto przegrywa! Ferran Jutgla wykorzystał rzut karny!

15

Alexander-Arnold źle wrzucił w pole karne! Anglik dośrodkował wprost w bramkarza

13

Bergwijn próbował wywalczyć rzut rożny, ale Alisson wznowi grę od bramki

11

Spodziewaliśmy się większych fajerwerków, a piłka coraz rzadziej opuszcza środkową strefę boiska

10

W pozostałych meczach nie padła żadna bramka

6

Ajax nie może się przebudzić. Na razie Holendrzy mają kłopot z dłuższym utrzymaniem się przy piłce

4

I znowu akcja Liverpoolu. Wrzutka w pole karne! Bronią się goście! Piłka trafia pod nogi Tsimikasa, ale Grek kopie wysoko nad bramką

2

Pierwsza akcja Liverpoolu. Salah wbiegł w pole karne, ale jego podanie było niecelne. Kopnął pod nogi obrońcy

20:44

My będziemy zaglądać wszędzie, ale przede wszystkim na Anfield Road, gdzie Liverpool, który zawodzi w Premier League, zmierzy się z Ajaksem Amsterdamem

20:40

Dobry wieczór! Czas na drugą kolejkę Ligi Mistrzów i od razu czekają nas pasjonujące spotkania. Większość polskich kibiców będzie spoglądała na starcie Bayernu Monachium z Barceloną, ale pozostałe mecze też są ciekawe. W tej relacji będziecie mogli śledzić takie mecze: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt Porto - Club Brugge Liverpool - Ajax Marsylia - Eintracht