2' Kevin De Bruyne
11'
11' Gabriel Jesus
36'
36' Fernandinho za John Stones
33'

33' Karim Benzema
53'
53' Phil Foden
54'
54' Josep Guardiola
74'
74' Bernardo Silva
81'
81' Fernandinho
83'
83' Raheem Sterling za Gabriel Jesus
46'

46' Nacho Fernandez za David Alaba
55'

55' Vinicius Junior
70'

70' Eduardo Camavinga za Rodrygo
79'

79' Daniel Ceballos za Luka Modric
82'

82' Karim Benzema
88'

88' Marco Asensio za Vinicius Junior
90'

90' Nacho Fernandez

Relacja z meczu Manchester City - Real Madryt

90  + 4'

To było absolutnie fantastyczne spotkanie. Manchester City mógł wygrać znacznie wyżej, ale dobić Real Madryt nie jest wcale tak łatwo. Rewanż na Santiago Bernabeu zapowiada się wspaniale!

90  + 4'

Koniec meczu! Ale co to był za mecz! Manchester City pokonuje Real Madryt 4:3, ale ten dwumecz jest daleki od rozstrzygnięcia!

90  + 2'

Rzut rożny dla City i żółta kartka dla Nacho za faul sprzed chwili.

90

Trzy minuty doliczone do tego spotkania. Tymczasem na murawę wbiegło dwóch kibiców i jest przerwa w grze.

89

Sterling na spalonym.

87

Zupełnie nieudany i bardzo niecelny strzał techniczny Viniciusa. Za Brazylijczyka wchodzi Asensio.

86

Kolejne dośrodkowanie Mahreza i Diasowi znów zabrakło kilku centymetrów by sięgnąć piłki przed bramką rywala!

85

Ależ blisko! Po centrze Mahreza w piłkę przed bramką nie trafili Sterling i Dias! Jest jeszcze rzut rożny.

84

Jakiegoś urazu doznał chyba Benzema. Teraz wraca na własną połowę kulejąc.

84

Żółta kartka dla Fernandinho.

83

Sterling zmienia Jesusa u gospodarzy.

82

GOOOOOOOOOOOOOL!!!! Karim Benzema "panenką" pokonał Edersona! 4:3!

80

Rzut karny dla Realu Madryt! Laporte zagrał ręką w polu karnym!

79

Ceballos zmienia w Realu Modricia.

78

Modrić uderza płasko z dystansu, minimalnie obok bramki!

77

Tak Bernardo Silva podwyższył na 4:2:

76

Mahrez przedarł się w pole karne i wyszedł sam na sam z Courtoisem, ale uderzył z ostrego kąta obok bramki!

75

Zinczenko był faulowany przez Kroosa tuż przed polem karnym, ale Istvan Kovacs świetnie dostrzegł, że piłkę przejął jeszcze Bernardo Silva. Portugalczyk zaskoczył i huknął pod poprzeczkę bramki rywala! 4:2!

74

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bernardo Silva!

72

City długo rozgrywa piłkę i znacznie ostrożniej niż dotychczas.

70

Rodrygo opuszcza boisko, zmienia go Camavinga.

69

Ale zepsuł podanie Rodrygo! Grał prostopadle w pole karne do Viniciusa, ale zdecydowanie za mocno.

67

Płaska wrzutka w pole karne Zinczenki, a tam niespodziewanie znalazł się Laporte! Uderzył jednak w środek i Courtois to obronił!

65

Troszkę uspokoił się ten mecz, ale liczymy, że to będzie cisza przed burzą w końcówce!

62

Tak wyglądała bramka Viniciusa na 3:2:

60

Dobry moment gości. Benzema zablokowany w polu karnym, wybija Laporte.

58

Kolejna akcja Realu! Strzał głową Militao pewnie łapie Ederson.

56

Ależ odpowiedź Realu! Vinicius Jr na lewym skrzydle założył siatkę Fernandinho i popędził lewym skrzydłem sam na sam z Edersonem! Obrońcy City zaatakowali go dopiero, gdy już uderzał na bramkę i się przeliczyli! Vinicius strzałem w długi róg daje gola kontaktowego!

55

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Vinicius Junior!

55

Żółta kartka dla Pepa Guardioli za protesty.

54

3:1 dla City! Kapitalną akcją na prawym skrzydle popisał się Fernandinho i po jego dośrodkowaniu Foden głową z pięciu metrów nie dał szans bramkarzowi Realu!

53

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Phil Foden!

52

De Bruyne szukał technicznego uderzenia z kilkunastu metrów, ale został zablokowany.

50

Niezwykle nieskuteczne po drugim golu jest City. Gdyby nie to, wynik dzisiaj mógłby być bardzo wysoki.

48

Rzut rożny dla gospodarzy kończy się faulem w ofensywie na Militao.

47

Ależ szansa dla City!!! Mahrez w kontrataku znalazł się sam na sam, ale trafił w słupek! Piłka trafia pod nogi Fodena, jednak ten trafia w stojącego na linii Carvajala!

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

46

Nacho zmienia Davida Alabę w Realu. Trudno się spodziewać, żeby to nie było spowodowane kontuzją.

46

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę.

45
45

Znakomity mecz w Manchesterze. Gospodarze już po 11 minutach gry prowadzili 2:0 i mieli szanse na trzeciego gola, ale Realu nigdy nie można skreślać. Jedno dośrodkowanie Mendy'ego, jeden błysk w polu karnym Benzemy i "Królewscy" wrócili do gry. Druga połowa zapowiada się pasjonująco.

45

Koniec pierwszej połowy. Manchester City - Real Madryt 2:1!

45

De Bruyne uderza w mur. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45

Jesus faulowany przez Kroosa przed polem karnym. Szansa dla De Bruyne z rzutu wolnego.

44

Kolejna dobra interwencja Alaby w defensywie. Po fatalnym początku Austriak się ogarnął.

43

Dośrodkowanie Mahreza wybite przez Alabę, po chwili Jesus zdobywa rzut rożny.

41

Ostre wstrzelenie piłki w światło bramki przez Mahreza, odbija to czujnie Courtois!

40

Bernardo Silva faulowany na prawym skrzydle przez Viniciusa. Szansa z rzutu wolnego dla City.

38

A tak kontaktowy gol Benzemy.

37

Tak wyglądała bramka Jesusa na 2:0.

36

Wymuszona zmiana w City. Fernandinho za Stonesa.

35

I kolejna szansa dla Realu! Uderzenie Rodrygo odbija na rzut rożny Ederson!

34

Real łapie kontakt! Po dośrodkowaniu Mendy'ego precyzyjny strzał z powietrza Benzemy zaskakuje Edersona! 2:1!

33

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Karim Benzema!

31

Zinczenko z dystansu uderzył obok bramki Courtoisa!

30

Alaba! Piłka już po drugiej stronie, krótko rozegrany rzut rożny i po centrze Benzemy Alaba główkuje nieznacznie obok słupka!

29

Foden! Kolejny znakomity kontratak City, podanie w pole karne otrzymał Foden, jednak Anglik płaskim strzałem uderzył minimalnie obok bramki!

28

Obie defensywy popełniają mnóstwo błędów w wyprowadzeniu piłki! Teraz po błędzie Stonesa piłkę przejął Vinicius, popędził w pole karne, ale zagrał niedokładnie.

26

Mahrez! Kapitalna kontra City, ale Mahrez poszedł sam i w dobrej sytuacji uderzył tylko w boczną siatkę!

25

Fatalne nieporozumienie w obronie City, piłka po zagraniu jednego z obrońców trafia w słupek, ale tam jeszcze był spalony.

23

Real próbował akcji kombinacyjnej, ale piłkę z pola karnego wybił Dias.

22

Kontra City, prostopadłe podanie De Bruyne, ale Jesus przegrywa pojedynek biegowy z Alabą.

21

Mocno z narożnika pola karnego uderza Foden, jednak trafia w dobrze ustawionego Alabę.

20

Fatalne nieporozumienie Realu w wyprowadzeniu piłki. Piłka wylatuje na korner.

18

Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką City. Tymczasem tak wyglądała pierwsza bramka, autorstwa Kevina De Bruyne.

17

Vinicius dostał piłkę w polu karnym, próbował uderzyć z ostrego kąta, ale został przyblokowany i piłka wylatuje na rzut rożny.

16

Kolejna szansa dla City! Po zagraniu przed bramkę Fodena nie porozumieli się do końca obrońcy i bramkarz Realu, ale Alaba zdołał wybić piłkę.

14

City dalej przy piłce. Real w szoku. To może się bardzo źle skończyć dla "Królewskich".

12

Po dośrodkowaniu De Bruyne fatalny błąd przed własną bramką popełnił Alaba i do bezpańskiej piłki na 5. metrze dopadł Jesus, po czym bez trudu trafił do siatki! 2:0 po 12 minutach!

11

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gabriel Jesus!

10

City długo utrzymuje się przy piłce. Od kilku minut Real nie jest w stanie jej odebrać.

8
6

Duży błąd Edersona, ale Zinczenko zdołał zatrzymać w polu karnym Rodrygo.

5

Mecz otworzył się idealnie dla gospodarzy. Jak zareagują na tego gola oba zespoły? Czy Real rzuci się do ataku, czy może to City pójdzie za ciosem?

3

City już prowadzi! Świetna akcja indywidualna na prawym skrzydle i dośrodkowanie Mahreza, a wbiegający w pole karne De Bruyne głową pokonuje Courtoisa! 1:0!

2

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin de Bruyne!

1

Rozpoczynamy mecz!

21:01

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:37

Sędzią spotkania będzie Rumun Istvan Kovacs.

20:35

Skład Realu Madryt: Courtois - Carvajal, Militao, Alaba, Mendy - Valverde, Modrić, Kroos - Rodrygo, Benzema, Vinicius Jr. Rezerwowi: Łunin, Fuidias, Asensio, Bale, Casemiro, Camavinga, Ceballos, Nacho, Isco, L. Vazquez, Marcelo, Vallejo. W kadrze Realu brakuje dziś kontuzjowanych Hazarda, Jovicia i Mariano.

20:32

Skład Manchesteru City: Ederson - Stones, Dias, Laporte, Zinczenko - De Bruyne, Rodri, B. Silva - Mahrez, Jesus, Foden. Rezerwowi: Steffen, Carson, Ake, Fernandinho, Grealish, Sterling, Gundogan, Lavia, Egan-Riley, Palmer, Mbete, McAtee. Pep Guardiola nie może dziś skorzystać z zawieszonego za kartki Cancelo i kontuzjowanego Walkera.

20:32
20:30

To będzie starcie gigantów godne półfinału Ligi Mistrzów! Prowadzący w angielskiej Premier League Manchester City zmierzy się ze zmierzającym po mistrzostwo Hiszpanii Realem Madryt. City zdołało już wyeliminować jeden zespół z Madrytu - Atletico. Real z kolei pokonał dwóch innych gigantów europejskiej piłki - PSG oraz Chelsea. Kto z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko?

20:27

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów, w którym Manchester City podejmie Real Madryt! Początek spotkania o 21:00.