59' Jack Grealish
61'
61' Josko Gvardiol
72'
72' Jeremy Doku za Jack Grealish
76'
76' Kevin De Bruyne
90'
90' Rodri
79'

79' Luka Modric za Toni Kroos
84'

84' Brahim Diaz za Rodrygo
90'

90' Ferland Mendy
91'
91' Julian Alvarez za Erling Haaland
102'

102' Lucas Vazquez za Vinicius Junior
112'
112' John Stones za Manuel Akanji
112'
112' Mateo Kovacic za Kevin De Bruyne
110'

110' Eder Militao za Daniel Carvajal

23:50

Koniec! Manchester City - Real Madryt 1:1, karne: 3:4!

Real Madryt w półfinale Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się z Bayernem Monachium!

23:49

Ruediger... GOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:3 dla Realu, "Królewscy" w półfinale Ligi Mistrzów!

23:48

Antonio Ruediger zakończy ten konkurs?

23:48

Ederson... GOL! Bardzo pewny strzał bramkarza City!

23:48

Ederson podchodzi do piątego karnego!

23:48

Nacho... GOL! Bardzo pewny strzał i 3:2 dla Realu przed ostatnią serią.

23:47

Nacho następny do strzału.

23:47

Foden... GOL! W środek, ale Łunin zmylony!

23:47

Phil Foden pod dużą presją.

23:47

Vazquez... GOL! Bardzo pewnie, na 2:1 dla Realu po trzech seriach!

23:46

Lucas Vazquez da Realowi prowadzenie?

23:46

Kovacić... ŁUNIN! Kolejny Chorwat uderzył tak, że bramkarz rywala pewnie to broni!

23:45

Mateo Kovacić gotowy do strzału.

23:45

Bellingham... gol! Zmylił Edersona i trafił do siatki! 1:1 po dwóch seriach!

23:45

Co zrobi Jude Bellingham?

23:44

Bernardo Silva... PROSTO W RĘCE ŁUNINA! Co to w ogóle było?! Łunin został na środku i dostał piłkę w ręce!

23:44

Bernardo Silva następny w kolejce do strzału.

23:43

Modrić... BRONI EDERSON! Brazylijczyk wyczuł Chorwata i pewnie odbił jego strzał! Po pierwszej serii 1:0 dla City!

23:43

W Realu odpowiada Luka Modrić.

23:42

Alvarez... gol! Piłka w jednym rogu, Łunin w drugim.

23:42

Jako pierwszy strzelać będzie Julian Alvarez...

23:42

Już wszystko gotowe! Jako pierwsi będą strzelać piłkarze Manchesteru City. Zaczynamy!

120  + 1'

Koniec dogrywki! Manchester City - Real Madryt 1:1. O wszystkim zadecydują rzuty karne!

120  + 1'

Doku walczył na lewym skrzydle z Vazquezem, bez skutku. Od bramki Łunin.

120

Jeszcze próbował Alvarez! Płaski strzał Argentyńczyka nie mógł jednak zaskoczyć Łunina. Minuta doliczona.

119

Brahim Diaz w pole karne do Bellinghama, ale ten fauluje w ofensywie obrońcę City.

118

Ładnie wyprowadził akcję Realu Nacho. Cóż jednak z tego, skoro centry Mendy'ego i Modricia były niecelne.

117

Próba kontry Realu. Gvardiol przeczytał jednak podanie Bellinghama.

116

Real niemal całym zespołem w polu karnym. City nieskutecznie szuka sposobu na zagrożenie bramce Łunina.

115

Brahim uprzedził Bernardo Silvę, gdy ten próbował strzelać z dystansu, i został sfaulowany.

114

Świetne podanie Doku w pole karne, gdzie Kovacić został zablokowany przez Ruedigera. Korner.

112

Dwie zmiany w City. Kovacić i Stones za Akanjiego i przede wszystkim De Bruyne!

111

Niecelne uderzenie z dystansu Lucasa Vazqueza.

110

Eder Militao zmienia Daniego Carvajala. Ostatnia zmiana w Realu (ostatnie okienko na zmiany).

109

Nie da rady grać dalej Dani Carvajal. Problemy fizyczne Hiszpana.

108

Doku nie wykorzystał poślizgnięcia się Lucasa Vazqueza w polu karnym. Został zatrzymany przez Carvajala.

106

Wznawiamy grę!

105  + 2'

Koniec pierwszej części dogrywki.

105  + 2'

Ależ szansa Ruedigera! Po świetnej wrzutce Brahima piłka spadła na nogę Niemca, który huknął nad poprzeczką!

105  + 1'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Realu Madryt. Po akcji Bellinghama.

105

Bernardo Silva w walce z Mendym nie wywalczył nawet rzutu rożnego. Dwie minuty doliczone.

103

Kolejne dośrodkowania w pole karne Realu. Centrę De Bruyne piąstkuje Łunin, następnie Ukrainiec łapie dośrodkowanie Doku.

102

Doku zablokowany w polu karnym, a tymczasem Vinicius ma problemy fizyczne i zostaje zmieniony przez Lucasa Vazqueza. To zła wiadomość dla Realu nie tylko dziś, ale też przed niedzielnym El Clasico.

101

Ależ doskonałą szansę do kontry mógł mieć Real! Gdyby Vinicius uciekł Walkerowi, mógłby wyłożyć piłkę Bellinghamowi w polu karnym. Anglik jednak popisał się kapitalną interwencją!

99

Ależ kiks Fodena! Po płaskim dośrodkowaniu Bernardo Silvy Anglik mógł uderzyć z 10 metrów w dobrej sytuacji, jednak nie trafił w piłkę!

98

Rozpędził się z piłką z prawej strony Alvarez, jednak jego centrę przecina skutecznie Ruediger.

97

De Bruyne zablokowany z prawej strony pola karnego, zgranie Akanjiego do nikogo i piłka w rękach Łunina.

95

Zamieszanie w polu karnym Realu, Mendy ratuje się wybiciem na rzut rożny.

93

Przyspieszył lewym skrzydłem Doku, ale jego dośrodkowanie było już niedokładne.

92

Bellingham ucierpiał w zderzeniu z Rubenem Diasem. Przerwa w grze.

91

Zaczynamy dogrywkę!

90  + 1'

Oho! Pep Guardiola zmienia Erlinga Haalanda! W jego miejsce Julian Alvarez.

90  + 6'

Koniec drugiej połowy. Manchester City - Real Madryt 1:1.

Starania drużyny Pepa Guardioli przyniosły wymierny skutek. Dzięki bramce Kevina de Bruyne gospodarze zdołali doprowadzić do dogrywki. Pytanie - jak zagra w niej Real, który od kilkudziesięciu minut z trudem wychodzi z własnej połowy? Tak może być ciężko przetrwać do karnych.

90  + 5'

Spadła pod nogi Haalanda piłka w polu karnym, ale Norweg nie zdołał oddać strzału.

90  + 5'

Kevin De Bruyne w walce z Nacho wywalczył jeszcze rzut rożny. Ostatnia szansa dla City.

90  + 4'

Żółta kartka dla Mendy'ego za ostry wślizg na nogi Walkera.

90  + 3'

Mizerny strzał z dystansu Rodriego spokojnie łapie Łunin.

90  + 2'

Odbite dośrodkowanie Bellinghama pada łupem Edersona.

90  + 1'

Na spalonym Vinicius Junior.

90

Żółta kartka dla Rodriego za faul taktyczny na uciekającym Brahimie. Cztery minuty doliczone do drugiej połowy. Dogrywka na Etihad coraz bliżej.

89

Gol Kevina de Bruyne na 1:1:

88

Dośrodkowanie na dalszy słupek i strzał Haalanda głową obok bramki gości.

88

Rzut rożny dla Manchesteru City po akcji Doku.

87

Strzał Fodena z 17 metrów zablokowany przez Camavingę.

85
84

Zmiana w Realu. Brahim zastępuje Rodrygo.

82

Ależ szansa De Bruyne! Akanji wycofał piłkę na 11. metr do Belga, który w idealnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką! Pep Guardiola aż padł na kolana!

79

Zmiana w Realu. Modrić za Kroosa.

79

De Bruyne! Piękny strzał z dystansu Belga świetnie przenosi nad poprzeczką Łunin!

77

Mamy remis na Etihad Stadium! Na lewym skrzydle pokręcił obrońcą Doku, dośrodkował płasko przed bramkę, gdzie fatalnie pomylił się Rudiger i Kevin de Bruyne strzałem z bliska pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania!

76

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin de Bruyne!

75

Doku od razu jest często wykorzystywany w ofensywie City. Teraz Belg zablokowany w polu karnym przez Carvajala.

72

Zmiana w City. Doku za Grealisha.

71

Wreszcie groźna kontra Realu! Urwał się na prawym skrzydle Valverde, szukał zagraniem w pole karne Viniciusa, ale przeczytał to Ederson.

70

Grealish zwiódł w polu karnym Carvajala, ale jego płaski strzał bardzo pewnie broni Łunin.

69

De Bruyne wywalczył 13. rzut rożny dla City.

68

Zupełnie zamknął Real Madryt wszystkie drogi do swojej bramki. City bezradne, choć ciągle przebywa w okolicach pola karnego rywali.

66

Rozgrywają piłkę wokół pola karnego gospodarze, ale wciąz nie mogą znaleźć pozycji strzeleckiej. Dośrodkowanie z pierwszej piłki De Bruyne zupełnie nieudane.

64

Bernardo Silva przyspieszył na prawym skrzydle, po czym zagrał przed pole karne do Fodena, który jej nie opanował.

61

Żółta kartka dla Gvardiola za faul na Bellinghamie.

60

Prosta strata Bellinghama w środku pola, ale De Bruyne został zatrzymany w kontrataku gospodarzy.

59

Grealish ukarany żółtą kartką za faul na Carvajalu.

57

Kolejny atak City kończy się zupełnie nieudanym strzałem z 18 metrów Akanjiego.

55

Dośrodkowanie na pierwszy słupek, przedłuża głową Rodri, ale skutecznie wybija z pola bramkowego Camavinga.

54

Grealish w walce z Valverde wywalczył rzut rożny.

53

Niepewne zachowanie na przedpolu Łunina! Piłka spada pod nogi Fodena, ale ten uderza zbyt lekko i Ukrainiec to łapie!

52

Nacho! Hiszpan uprzedził w polu karnym Haalanda, ale omal nie wpadł z piłką do własnej bramki! Zdołał wybić na róg.

51

Kolejny atak City lewym skrzydłem i dośrodkowanie Bernardo Silvy. Łapie to Łunin.

50

Pierwsza od dłuższego czasu akcja ofensywna Realu kończy się bardzo niecelnym strzałem z dystansu Rodrygo.

49

Kolejna próba dośrodkowania na Haalanda, tym razem autorstwa Bernardo Silvy, ale niecelna.

47

Było groźnie! Mocny strzał z powietrza De Bruyne z 16 metrów odbija Łunin!

46

I już atakuje City. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła uprzedzony w polu karnym Haaland i Mendy wybija na róg.

46

46

Piłkarze wracają na plac gry. Za chwilę początek drugiej połowy.

21:53

W drugim rozgrywanym równolegle spotkaniu, Bayern Monachium remisuje bezbramkowo z Arsenalem. Przy takim wyniku w Niemczech będzie dogrywka.

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy. Manchester City - Real Madryt 0:1.

Po pierwszej połowie na Etihad Stadium bliżej półfinału jest Real za sprawą gola Rodrygo z 12. minuty. City niby przeważa, niby ma sytuacje i czasem zamyka Real na 30. metrze przed bramką, ale jednak trudno powiedzieć, aby faktycznie "śmierdziało" golem wyrównującym, bo "Królewscy" bronią się naprawdę solidnie.

45  + 2'

Fatalnie wykonany rzut wolny przez Kroosa mógł zakończył się kontrą City, ale Foden i De Bruyne się pogubili w tej akcji.

45  + 1'

Foden zza pola karnego uderza wyraźnie nad bramką.

45  + 1'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Znowu próbował wkręcać De Bruyne! Łunin z trudem przenosi nad poprzeczką!

44

Niezła centra Fodena z prawego skrzydła, Carvajal uprzedza Silvę i wybija na róg.

43

Rodrygo wrócił na boisko. City w ataku pozycyjnym.

41

Ucierpiał na murawie Rodrygo, który wpadł na De Bruyne. Przerwa w grze.

39

Kolejne dośrodkowanie De Bruyne ze stałego fragmentu gry nie dociera do żadnego z jego partnerów. W dodatku na spalonym był przeszkadzający obrońcy Rodri.

38

Grealish minął na lewym skrzydle Carvajala, ten go ściągnął do ziemi. Żółta kartka dla obrońcy Realu i rzut wolny dla City.

37

Grealish! W kontrataku City Anglik wpadł z piłką w pole karne, jednak jego strzał odbił się od Ruedigera i trafił w boczną siatkę.

35

Akcja City kończy się faulem w ofensywie De Bruyne na Kroosie. Rzut wolny dla gości.

34

Po dośrodkowaniu Akanjiego Valverde wybija piłkę na rzut rożny.

33

De Bruyne huknął lewą nogą zza pola karnego nad poprzeczką bramki Łunina.

32

Indywidualna akcja Grealisha, strzał z kilkunastu metrów, odbity od obrońcy, mija bramkę Realu. Korner.

30

Kontratak Realu. Piłka na prawe skrzydło do Valverde, który z prawej strony pola karnego próbował miękkiego dośrodkowania, ale zostało ono zablokowane.

28

Jakiś problem ze zdrowiem miał Carvajal, ale nie potrzebował pomocy medycznej. Po rzucie rożnym dla City posłana długa piłka w pole karne, gdzie Haaland "zawisł" w powietrzu, ale zgrał głową prosto w ręce Łunina.

27

Strzał z powietrza Haalanda zbyt lekki, by zaskoczyć Łunina. Po chwili z dystansu uderza celnie De Bruyne i tym razem już Ukrainiec doskonale odbija!

25

Próba odpowiedzi w wykonaniu Realu. Strzał Carvajala zablokowany, a uderzenie z dystansu Valverde poszybowało w trybuny.

21:25

Gol Rodrygo na 0:1:

21

Bellingham faulowany na 30. metrze przed własną bramką. Rzut wolny dla Realu.

19

Ależ blisko wyrównania!!! Znów przedarł się prawym skrzydłem De Bruyne, ale jego zagranie do Haalanda przeciął Łunin. Po chwili jeszcze jedno zagranie do Norwega, a ten uderza głową tak, że piłka odbija się od poprzeczki, następnie od stojącego przed bramką Bernardo Silvy i przelatuje nieznacznie obok słupka!

17

Haaland! Po dośrodkowaniu De Bruyne Norweg główkuje nad poprzeczką.

16

Dobre piąstkowanie Łunina po kolejnym kornerze. Vinicius Junior nie zdołał wyjść z kontratakiem.

15

Drugi rzut rożny dla City. De Bruyne próbował wkręcać, ale czujnie zachował się Łunin.

14

I już próbuje odpowiedzieć City. Zablokowany w polu karnym Bernardo Silva, rzut rożny.

13

Real Madryt obejmuje prowadzenie! "Królewscy" nie musieli nawet przeprowadzić akcji w szybkim tempie, ale obrona City jakby się zawiesiła! Po dograniu z Viniciusa z prawej strony pola karnego Rodrygo na raty pokonał Edersona! 0:1!

12

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rodrygo na 0:1!

11

Pierwsza akcja Realu kończy się celnym uderzeniem z dystansu Camavingi. Pewnie obronił to jednak Ederson.

9

Przedarł się prawym skrzydłem w pole karne Kevin de Bruyne, ale dośrodkował prosto w ręce Łunina.

8

Pierwsza próba ofensywna City. Dośrodkowanie Bernardo Silvy z lewego skrzydła jednak zablokowane.

6

Faul Valverde na Gvardiolu przy linii bocznej boiska. Rzut wolny dla City.

4

Na razie nie ma podkręcania tempa z którejkolwiek ze stron. Kto wie, czy czasem w tym meczu nie będzie troszkę więcej szachów niż na Bernabeu.

2

Real Madryt gra ponownie z Rodrygo na lewym skrzydle, Fede Valverde na prawym oraz Viniciusem Juniorem na szpicy.

1

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

21:00

Piłkarze obu drużyn wraz z sędziami wychodzą na murawę Etihad Stadium. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:53

Sędzią spotkania będzie doświadczony Włoch Daniele Orsato, którego możemy pamiętać choćby z dwóch wygranych baraży reprezentacji Polski - ze Szwecją (2:0) w Chorzowie oraz Walią (0:0, k. 5:4) w Cardiff.

20:52

Tak z kolei zagra Manchester City. Do jedenastki gospodarzy wracają niedysponowani przed tygodniem Walker i De Bruyne, w bramce tym razem zagra Ederson. W kadrze meczowej znalazł się także Ake.

20:51

Oto skład Realu Madryt na to spotkanie! W zespole Carlo Ancelottiego nie ma dziś kontuzjowanych Courtoisa i Alaby, a także zawieszonego za kartki Tchouameniego.

20:50

W półfinale Ligi Mistrzów są już zespoły Paris Saint-Germain i Borussii Dortmund, które wczoraj wyeliminowały dwóch reprezentantów Hiszpanii - FC Barcelonę i Atletico Madryt. Dzisiaj, oprócz meczu w Manchesterze, zagrają również w Monachium, gdzie Bayern podejmie londyński Arsenal.

20:49

Choć w ćwierćfinałach tegorocznej Ligi Mistrzów sypnęło szlagierami, to dziś na Etihad Stadium w Manchesterze dojdzie do prawdziwego szlagieru szlagierów. Tak śmiało można nazwać starcie dwóch ostatnich triumfatorów tych rozgrywek, a zarazem być może nawet dwie najlepsze drużyny obecnie w Europie. W pierwszym meczu w Madrycie pomiędzy Realem Madryt a Manchesterem City oglądaliśmy fantastyczny spektakl, zakończony remisem 3:3. Taki wynik sprawia, że w rewanżu faworytem wydaje się drużyna Pepa Guardioli, ale nawet jeśli tak jest, to jest to faworyt minimalny. Czas na wielkie piłkarskie widowisko!

20:45

Witamy serdecznie na relacji na żywo z rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, w którym Manchester City zmierzy się z Realem Madryt. Początek spotkania o godzinie 21:00.