• Kingsley Coman (70')
Manchester United
Bayern Monachium
40'
40' Jonny Evans za Harry Maguire
46'
46' Aaron Wan-Bissaka za Luke Shaw
53'
53' Antony
61'
61' Sofyan Amrabat
75'
75' Hannibal Mejbri za Alejandro Garnacho
75'
75' Facundo Pellistri za Antony
80'
80' Kobbie Mainoo za Raphael Varane
46'

46' Konrad Laimer za Noussair Mazraoui
67'

67' Thomas Mueller za Jamal Musiala
70'

70' Kingsley Coman
77'

77' Mathys Tel za Kingsley Coman
88'

88' Leon Goretzka
90'

90' Raphael Guerreiro za Leroy Sane

Relacja z meczu Manchester United - Bayern Monachium

23:02

Gra w fazie pucharowej Ligi Europy przypadnie z kolei takim drużynom, jak Galatasaray Stambuł, RC Lens, Sporting Braga i Benfica Lizbona.

23:02

Dzisiejsze wyniki oznaczają, że w fazie pucharowej Ligi Mistrzów zagrają:

Bayern Monachium i FC Kopenhaga (grupa A);

Arsenal Londyn i PSV Eindhoven (grupa B);

Real Madryt i SSC Napoli (grupa C);

Real Sociedad i Inter Mediolan (grupa D).

23:00

Wyniki wieczornych meczów Ligi Mistrzów:

Manchester United - Bayern Monachium 0:1 (Coman 70')

FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł 1:0 (Lerager 57')

Inter Mediolan - Real Sociedad 0:0

Red Bull Salzburg - Benfica Lizbona 1:3 (Sucić 59' - Di Maria 32', Rafa 45', Cabral 90+2)

SSC Napoli - Sporting Braga 2:0 (Saatci-sam. 9', Osimhen 33')

Union Berlin - Real Madryt 2:3 (Volland 45', Kral 85' - Joselu 62', 72', Ceballos 89')

22:59

Koniec meczu! Manchester United - Bayern Monachium 0:1!

United przegrywają po golu Kingsleya Comana i odpadają nie tylko z Ligi Mistrzów, ale w ogóle z europejskich pucharów, bo zajmują w swojej grupie ostatnie, czwarte miejsce! Wielka porażka drużyny Erika ten Haga. Do fazy pucharowej LM oprócz Bayernu awansuje FC Kopenhaga Kamila Grabary, która pokonała Galatasaray Stambuł 1:0.

90  + 4'

Red Bull Salzburg - Benfica Lizbona 1:3 (90+2'). Gol dla Benfiki na wagę Ligi Europy! Po świetnej długiej piłce w pole karne i zgraniu Fredrika Aursnesa przepięknie piętą do siatki trafił Arthur Cabral!

90  + 3'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Fernandesa w pole karne z rzutu wolnego. Piłka poza boiskiem.

90  + 2'

Union Berlin - Real Madryt 2:3 (89'). Ależ odpowiedź Realu! Po podaniu Bellinghama z piłką zabrał się w pole karne Dani Ceballos i płaskim uderzeniem w długi róg bramki pokonał Ronnowa!

90  + 2'

FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł 1:0 (90'). Problemy Kopenhagi w końcówce. Drugą żółtą i czerwoną kartkę obejrzał strzelec gola Lukas Lerager. Gospodarze w dziesiątkę.

90

Pięć minut doliczonych do tego meczu.

89

Union Berlin - Real Madryt 2:2 (85'). Perfekcyjna faza grupowa w wykonaniu Realu stanęła pod znakiem zapytania! Zamieszanie pod polem karnym "Królewskich" wykorzystał Alex Kral i płaskim strzałem z 20 metrów doprowadził do remisu!

88

Goretzka ukarany żółtą kartką za faul na Pellistrim.

86

Fatalnie wygląda Manchester United po stracie gola. Za chwilę "Czerwone Diabły" będą nie tylko poza Ligą Mistrzów, ale poza europejskimi pucharami w ogóle.

83

Kane! Blisko gola Anglik, ale główkuje z doskonałej pozycji centymetry obok bramki!

82

Rzut wolny dla Bayernu! Trzy bardzo dobre interwencje defensorów United, w tym dwie Evansa, i tylko korner dla gości.

81

Gol Kingsleya Comana:

80

Mainoo zmienia Varane'a w Manchesterze United.

78

Union Berlin - Real Madryt 1:2 (72'). Real już prowadzi w Berlinie! Doskonała kontra wyprowadzona przez Modricia, dośrodkowanie Frana Garcii i bardzo ładnym szczupakiem dublet kompletuje Joselu!

77

W Bayernie Tel zmienił Comana, który jakby miał też jakiś problem zdrowotny.

74

Dwie zmiany w United. Mejbri i Pellistri za Garnacho oraz Antony'ego.

73

Świetne zagranie za linię obrony Bayernu do Diogo Dalota! Ten jednak nie zdołał opanowac piłki, żeby być sam na sam z Neuerem!

71

Przepiękna kombinacyjna akcja Bayernu przed polem karnym United. Harry Kane z pierwszej piłki do wchodzącego w pole karne Kingsleya Comana, ten bez litości wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem! Bayern prowadzi na Old Trafford!

70

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Kingsley Coman na 0:1!

69

Znowu trochę poszarpał Manchester United na początku, a od dłuższego czasu na Old Trafford praktycznie nic się nie dzieje.

67

Zmiana w Bayernie. Schodzi Musiala, wchodzi Mueller.

64

Union Berlin - Real Madryt 1:1 (62'). Remis w Berlinie! Po dośrodkowaniu Rodrygo piłkę głową z kilku metrów skierował do siatki Joselu!

63

Pierwsza akcja Bayernu po przerwie zakończona strzałem. Kimmich z 18 metrów posłał jednak piłkę Panu Bogu w okno.

61

Żółtą kartką ukarany Amrabat.

59

Red Bull Salzburg - Benfica Lizbona 1:2 (57'). Bardzo ważny gol w Salzburgu! Z dystansu uderzył Luka Sucić, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki Benfiki. Co to oznacza? Salzburg przeskakuje Benficę w walce o trzecie miejsce w grupie A i grę w Lidze Europy.

59

Sane nie zdołał opanować piłki w polu karnym po podaniu Musiali. Od bramki Onana.

57

FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł 1:0 (58'). Gol dla Kopenhagi na Parken! Piękna składna akcja gospodarzy i po podaniu przed bramkę Achouriego piłkę do siatki skierował Lukas Lerager! Złe wieści dla United, przy takim wyniku do 1/8 awansuje Kopenhaga!

55

Bruno Fernandes zabrał przed polem karnym piłkę Kimmichowi i uderzył z dystansu obok bramki Neuera.

53

Żółta kartka dla Antony'ego za bardzo ostry stempel na nogę rywala.

51

I znowu gospodarze! Tym razem akcja lewą stroną, ale po dośrodkowaniu Garnacho dwóch piłkarzy gospodarzy zostało uprzedzonych przed bramką przez Kima. Doskonała interwencja!

49

Szansa dla United! Po bardzo dobrej akcji prawym skrzydłem i podaniu Wan-Bissaki koszmarnie z 16 metrów spudłował Bruno Fernandes!

47

Antony nie zdołał opanować piłki w polu karnym pod naciskiem Kima.

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

46

Za chwilę początek drugiej połowy na Old Trafford. Zmiany w obu zespołach - w Bayernie Laimer za Mazraouiego, a w United Wan Bissaka za Shawa.

22:00

Wyniki wszystkich meczów do przerwy:

Manchester United - Bayern Monachium 0:0

FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł 0:0

Red Bull Salzburg - Benfica Lizbona 0:2 (Di Maria 32', Rafa 45')

Union Berlin - Real Madryt 1:0 (Volland 45')

45  + 4'

Koniec pierwszej połowy. Manchester United - Bayern Monachium 0:0.

Słaby mecz na Old Trafford, nieco lepsze sytuacje miał Bayern, ale trudno powiedzieć, żeby którykolwiek z zespołów w którymkolwiek momencie był naprawdę blisko gola na 1:0.

45  + 3'

Union Berlin - Real Madryt 1:0 (45'). Szalone minuty w Berlinie! Najpierw rzut karny dla Realu - Modrić nie zdołał pokonać Ronnowa, a następnie błyskawiczna akcja Unionu, błąd Alaby i Kevin Volland w sytuacji sam na sam zaskakuje Kepę! Gospodarze prowadzą!

45  + 3'

Red Bull Salzburg - Benfica Lizbona 0:2 (45'). I już 2:0 dla Benfiki! Tym razem Di Maria podawał, a płaskim strzałem z kilkunastu metrów do siatki trafił Rafa Silva. Przy takim wyniku to już Benfica, a nie Salzburg zagra wiosną w Lidze Europy!

45  + 1'

Harry Kane zablokowany przed polem karnym przez Bruno Fernandesa. Portugalczyk jest chyba najaktywniejszym piłkarzem "Czerwonych Diabłów".

45

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

43

Nie jest to wielkie widowisko na Old Trafford. Mało sytuacji, zero goli. Za chwilę koniec pierwszej połowy.

40

Zmiana w United. Jonny Evans za kontuzjowanego Maguire'a.

39

Red Bull Salzburg - Benfica Lizbona 0:1 (32'). Bramka w Salzburgu! Angel Di Maria bezpośrednio z rzutu rożnego daje Benfice prowadzenie!

37

Kontuzja Harry'ego Maguire'a. Anglik raczej nie będzie mógł kontynuować gry. Zła informacja dla Erika ten Haga.

35

SSC Napoli - Sporting Braga 2:0 (33'). Drugi gol dla Napoli! Po bardzo efektownej akcji stopera Natana piłkę dość szczęśliwie z bliska do siatki skierował Victor Osimhen! Mistrz Włoch bardzo blisko awansu!

34

Kontrowersja przed polem karnym Bayernu! Najpierw Upamecano trafił łokciem Fernandesa, a następnie trafił w piłką w rękę swojego kolegi z zespołu Kima. Nie ma rzutu wolnego dla United.

32

Ależ szansa Bayernu! Po świetnym dośrodkowaniu Comana Sane źle obliczył tor lotu piłki i nie trafił dobrze w piłkę z pięciu metrów!

31

Strzał Bruno Fernandesa po odbiciu od muru wylatuje na rzut rożny.

30

Rzut wolny dla Manchesteru United. Do bramki Neuera około 25 metrów. Może być groźnie.

27

Zbyt wysokie dośrodkowanie w kierunku Kane'a. Piłka poza boiskiem.

26

Sane świetnie rozegrał piłkę z Musialą i wpadł w pole karne United, gdzie został zatrzymany przez czterech obrońców gospodarzy. Tylko rzut rożny.

25

Spięcie Garnacho z Comanem po twardym starciu obu zawodników blisko pola karnego Bayernu. Wszystko jednak zakończyło się na kilku ostrych słowach z obu stron.

23

Mocno z dystansu uderzył Luke Shaw! Neuer odbija na rzut rożny!

22

Niezłe dośrodkowanie Kimmicha w pole karne United. Musiala nie zdołał jednak oddać strzału głową.

20

Niewiele dzieje się w ostatnim czasie zarówno na Old Trafford, jak i na pozostałych stadionach, gdzie dotychczas padła tylko jedna bramka.

16

Po dobrym początku, Manchester United teraz odbija się teraz od Bayernu Monachium. Teraz Jamal Musiala domagał się rzutu karnego w starciu z Harrym Maguirem - bez skutku.

13

Zamieszanie w polu karnym United. Zablokowany z kilkunastu metrów został Davies. Uderzenie z dystansu Kimmicha łapie z kolei Onana.

12

SSC Napoli - Sporting Braga 1:0 (9'). Zaczynamy strzelanie! I to od samobója, bo w Neapolu po akcji Matteo Politano bardzo efektownie do własnej siatki trafił Serdar Saatci.

10

Płaskie uderzenie z 16 metrów Kane'a bardzo pewnie łapie Onana.

8

Antony świetnie ograł Kima na prawym skrzydle, ale w walce z Goretzką nie zdołał przebić się przy linii końcowej w pole karne Bayernu.

7

Inicjatywa w pierwszych minutach należy zdecydowanie do Manchesteru United. Widać, kto jest na musiku w tym spotkaniu.

5

Antony z dystansu uderza wysoko nad poprzeczką.

3

Od początku widać, że to będzie otwarty mecz na Old Trafford. Szarża Diogo Dalota przynosi gospodarzom rzut rożny.

1

Zaczynamy mecz na Old Trafford!

20:59

Za nami już ostatnie spotkania grupy B. RC Lens, m.in. po bramce z karnego Przemysława Frankowskiego, pokonało Sevillę 2:1 i zagra wiosną w Lidze Europy. W meczu PSV Eindhoven i Arsenalu, które już wcześniej zapewniły sobie awans do fazy pucharowej LM, padł remis 1:1. Jakub Kiwior zaliczył nieudane 90 minut.

20:57

Norweski sędzia Espen Eskas wyprowadza oba zespoły na murawę. Czas na hymn Ligi Mistrzów.