• Robert Lewandowski (34' 62') , Corentin Tolisso (75')
Olympiakos Pireus
Bayern Monachium
23'
23' Youssef El Arabi
34'

34' Robert Lewandowski
69'
69' Maximiliano Lovera za Andreas Bouchalakis
73'
73' Ruben Semedo
78'
78' Miguel Angel Guerrero za Giorgos Masouras
79'
79' Guilherme
88'
88' Lazar Randjelovic za Mohamed Mady Camara
89'
89' Youssef El Arabi
46'

46' Corentin Tolisso za Javier Martinez
50'

50' Thiago Alcantara
59'

59' Jerome Boateng za Lucas Hernandez
62'

62' Robert Lewandowski
71'

71' Manuel Neuer
75'

75' Corentin Tolisso
86'

86' Ivan Perisić za Thomas Mueller

Relacja z meczu Olympiakos Pireus - Bayern Monachium

90  + 4'

Bayern Monachium pokonał Olympiakos Pireus 3:2 w meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Dwa gole strzelił Robert Lewandowski, który teraz ma już 58 bramek w Champions League. Bayern wygrał, ale mimo to kolejny raz rozczarował. Drużyna Kovaca fatalnie wyglądała w defensywie, bo pozwoliła gospodarzom na wiele niebezpiecznych sytuacji.

90  + 2'

Kontra Bayernu zakończona fatalnym uderzeniem Perisicia.

89

4 minuty doliczone

89

Olympiakos blisko kolejnej bramki! Co ten Bayern wyprawia w obronie

87

Ależ okazja dla Olympiakosu! Kapitalnie zachował się Podence! Strzelił z 12 metrów, ale broni Neuer!

84

Teraz akcja Bayernu zakończona złym dośrodkowaniem w pole karne

83

Bayern stara się opanować sytuację na boisku

79

Koszmar w obronie Bayernu! Guilhemer ograł Muellera, uderzył z 25 metrów, tam rykoszet o Thiago i mamy gola kontaktowego!

78

GOOOOOOOOOOL 3:2 Guilherme!

75

Kapitalne uderzenie Tolisso z 17 metrów! Cudo!

72

Manuel Neuer za głośno protestował i opuścił szesnastkę. Sędzia wyciągnął więc żółtą kartkę

70

Brutalny atak Kimmicha na jednego z piłkarza Olympiakosu, który szybko rozegrał rzut rożny. Wbił się w jego plecy. Będzie wolny.

62

A JEDNAK BRAMKA ZALICZONA. 58. gol Polaka w Lidze Mistrzów!

61

Mamy VAR

61

Zamieszanie po rzucie rożnym, Polak wstawił nogę i pakuje piłkę do bramki. Chyba jednak był spalony!

61

GOOOOOOOOOOL LEWANDOWSKI!

59

Coutinho podaje do Lewandowskiego, a Polak wykorzystał rzut rozny.

52

UUU jakaś kontuzja Hernandeza! Żle upadł na nogę. Opatrują go medycy! Fatalna informacja dla Bayernu! Przeciez w sobotę więzadłe zerwał Suele

52

Bayern gra strasznie wolno. Jakby nie chcieli wygrać

48

Thiago ukarany żółtą kartką. Bardzo nieładny faul w środku pola

48

Ale blisko gola! Guilherme sam w polu karnym Bayernu po rożnym. Nie umiał się jednak dobrze złożyć do uderzenia.

21:47

Bayern remisuje po pierwszej połowie i nie gra dobrego meczu. Robert Lewandowski wyrównał wynik spotkania w 33. minucie spotkania. To 67. bramka Polaka w Lidze Mistrzów, dzięki której kapitan naszej kadry wyprzedził Ruuda van Nistelrooya.

45

Koniec pierwszej połowy!

45

Minuta doliczona

45

Olympiakos odpowiada nieśmiałymi kontrami, ale tym razem defensywa Bayernu czujna.

42

Słabo wygląda jednak np. Perisić. Kompletnie niewidoczny w tym meczu jest Chorwat

40

Bayern wygląda dużo lepiej po wyrównaniu

37

Ależ blisko gola na 2:1! Coutinho prawie na linii bramkowej, ale nie trafia

35

W klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów Lewandowski wyprzedził właśnie Ruuda van Nisterlooya, zbliżając się do czwartego Karima Benzemy. Polak ma 67 bramek. Do Benzemy traci 3 gole.

34

Bramka jednak zaliczona!

33

Mamy VAR

33

Ależ ładna odpowiedź Bayernu. Lewandowski zgrał do Muellera, ten strzela w stylu karate, broni bramkarz. Dobitka Lewandowskiego była jednak idealna!

33

GOOOOOOOL LEWANDOWSKI!

32

Ależ blisko gola Olympiakos! Poszła kontra gospodarzy piłka odbija się do nogi jednego z obrońców Bayernu, ale trafia prosto w Neuera.

32

Bayern przegrywa od 8 minut i nadal nie potrafi przyśpieszyć.

27

Kimmich dośrodkowuje w pole karne Olympiakosu, ale obrońca wybija na róg.

25

Mueller dostał szanse od Kovaca i wygląda jakby był nieobecny na boisku.

24

Bayern spotkał się z potężnym otrzeźwieniem. Muszą się wziąć do pracy

22

DOIGRAŁ SIĘ BAYERN! Mueller ograny na skrzydle poszło dośrodkowanie w pole karne i tam najwyżej wyskoczył El Arabi! Neuer próbował bronić na linii, ale piłka przekroczyła linię całym obwodem, co potwierdził VAR

22

GOOOOOOOOLL SENSACJA! BAYERN PRZEGRYWA!

20

20 minut za nami. Wielka przewaga Bayernu w środku pola, ale w ataku wygląda to kiepsko.

18

Strzał Guilherme, ale Neuer nawet nie musiał interweniować.

17

Lewandowski strzela z 17 metrów! Bardzo niecelne. To był ósmy strzał Polaka w tym sezonie LM

16

Gnabry wycofuje do Coutinho w polu karnym, ale znowu niedokładnie

15

Lewandowski strącił do Gnabrego przed polem karnym, ale jego dośrodkowanie niecelne

14

Wreszcie dobra akcja Bayernu. Coutinho w swoim stylu przyjął w polu karny, zszedł do środka i uderzył, ale za lekko. Bramkarz łapie

12

Senne tempo tego spotkania. Bayern nigdzie się nie śpieszy.

10

Pierwsza wrzutka w pole karne Bayernu, ale spokojnie łapie Neuer.

8

Niezbyt udane przyjęcie Muellera. Kolejna strata piłki przez Bayern na połowie Greków

5

Ładna akcja Bayernu zakończona strzałem Coutinho. Będzie rozny

4

Gospodarze zaatakowali i wyglądało to groźnie. Mueller wybija jednak piłkę na aut.

3

Gnabry dryblował w polu karnym, ale fatalnie wycofał. Zmarnowana akcja

2

Na razie dużo spokoju. Lewandowski rozgrywa pierwszy atak pozycyjny. Piłka krąży po obwodzie

21:00

GRAMY!

21:00

Czas na hymn Ligi Mistrzów

20:42

We wtorek kapitan reprezentacji Polski może pobić kolejny rekord, tym razem w Lidze Mistrzów, gdzie w 3. kolejce fazy grupowej Bayern Monachium zagra na wyjeździe z Olympiakosem Pireus, a więc drużyną, której strzelił pierwszego gola w historii swoich występów w LM, grając jeszcze w Borussii Dortmund. Jeśli we wtorek mecz z greckim rywalem znowu zakończy z bramką, w klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów wyprzedzi Ruuda van Nisterlooya, zbliżając się do czwartego Karima Benzemy.

20:42

16 bramek w 12 meczach zdobył w tym sezonie Robert Lewandowski. Polak niedawno wyprzedził Manfreda Burgsmuellera w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Bundesligi, a jako drugi - po Pierre-Emericku Aubameyangu - strzelał przynajmniej jednego gola w każdym z ośmiu spotkań tego sezonu ligowego.

20:41

Skład Olympiakosu: Jose Sa; Elabdellaoui, Rúben Semedo, Meriah, Tsimikas; Guilherme; Podence, Bouchalakis, Camara, Masouras; El Arabi.

20:41

Skład Bayernu Monachium: Neuer, Kimmich, Pavard, Hernández, Alaba, Martínez, Thiago, Müller, Coutinho, Gnabry, Lewandowski.

20:40

Niko Kovac wybrał skład na wtorkowy mecz z Olympiakosem Pireus. W pierwszej jedenastce jest oczywiście Robert Lewandowski. Największym zaskoczeniem jest jednak wystawienie Thomasa Muellera, który niedawno stwierdził, że zimą pożegna się z Bayernem. Na to nie chce zgodzić się trener Bawarczyków.

20:40

Zapraszamy na relację z meczu Ligi Mistrzów. Bayern Monachium zagra dzisiaj z Olympiakosem Pireus. To oznacza, że Lewandowski ma szanse na kolejne bramki!