45' Juan Bernat
16'

16' Erling Haaland
64'
64' Kylian Mbappe za Pablo Sarabia
68'
68' Juan Bernat
79'
79' Layvin Kurzawa za Angel Di Maria
89'
89' Neymar
90'
90' Marquinhos
90'
90' Angel Di Maria
90'
90' Tanguy Nianzou za Leandro Daniel Paredes
90'
90' Kylian Mbappe
61'

61' Mats Hummels
68'

68' Julian Brandt za Thorgan Hazard
71'

71' Giovanni Reyna za Axel Witsel
87'

87' Mario Goetze za Achraf Hakimi
89'

89' Emre Can

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund

90  + 4'

Dziękujemy za śledzenie relacji!

90  + 4'

Koniec meczu. 2:0 dla PSG, które jest w ćwierćfinale LM! BVB odpada!

90  + 4'

Rzut wolny dla PSG po faulu na połowie paryżan.

90  + 1'

Pięć minut doliczonych.

89

Żółta kartka także dla Neymara.

89

Kłótnia rozpoczęła się od starcia Neymara z Canem, który go przewrócił. Za to musiał zostać wyrzucony z boiska.

89

Żółtą kartką ukarany także zdjęty wcześniej z boiska Angel Di Maria.

89

Czerwona kartka dla Emre Cana!

89

Potężna awantura po jednym z fauli przy linii bocznej. Zaangażowane całe zespoły wraz ze sztabami i rezerwowymi. Posypią się żółte kartki.

87

Zmiana w Borussii: Goetze za Hakimiego.

86

Rzut wolny Neymara i bardzo niecelny strzał Brazylijczyka.

84

Próby dośrodkowań zawodników z Dortmundu też wybijane przez PSG.

80

Kolejne rzuty rożne Borussii. Nic z nich jednak nie wynika, piłkarze Favre'a nie tworzą zagrożenia.

78

Kontuzja Di Marii. Argentyńczyk zmieniony przez Kurzawę.

77

Uderzenie Juliana Brandta zablokowane i spadło na górną siatkę bramki Keylora Navasa.

75

Dużo agresywnej gry w środku pola. Przypomnijmy, że Borussii potrzeba jednego gola do doprowadzenia do dogrywki i dwóch do awansu do ćwierćfinału.

73

Strzał obok bramki zawodników Dortmundu.

69

Kolejna zmiana w BVB: za Witsela wchodzi Reyna.

69

Zmiana w Borussii: Brandt za Hazarda.

68

Żółta kartka dla Juana Bernata po faulu na Hakimim.

68

Pierwsza próba dogrania piłki do Mbappe w pole karne, ale obrońcy Borussii czujni.

63

Rzut wolny dla Borussii, ale po zamieszaniu w polu karnym piłkę wybili paryżanie.

63

Kylian Mbappe wchodzi na boisko za Pablo Sarabię.

61

Mats Hummels z żółtą kartką za faul na Cavanim, który przejął piłkę i wyprowadzał groźną kontrę paryżan.

59

Edinson Cavani na spalonym.

58

Parę minut gry głównie w środkowej strefie i niecelnych przerzutów obu zespołów.

54

Świetna interwencja Buerkiego po strzale Di Marii z rzutu wolnego.

51

Angel Di Maria faulowany i zwija się z bólu na murawie. Pozbierał się jednak, a PSG rozpoczęło grę od krótkiego rzutu wolnego.

51

Jadon Sancho ostro powstrzymany przez zawodników. Anglik zwijał się z bólu, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

49

Kylian Mbappe rozpoczął rozgrzewkę przy linii bocznej.

48

Trzy bardzo długo budowane przez zawodników Borussii akcje zatrzymane przez PSG.

46

Zaczynamy drugą połowę spotkania! Bez zmian w obu zespołach.

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy! PSG udowodniło dużą przewagę nad Borussią dwoma golami przed przerwą i zawodnicy z Dortmundu będą się musieli namęczyć, żeby zmienić losy dwumeczu. Na ten moment w ćwierćfinale LM zagra PSG!

45  + 2'

Szybko próbował zejść z prawego skrzydła w pole karne Hakimi, ale został powstrzymany!

45

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

44

GOOOOL! 2:0! PSG podwyższa prowadzenie! Zagranie w pole karne z prawego skrzydła Sarabii zostało przecięte przez Sarabię i tuż przed przerwą paryżanie na prowadzeniu już także w dwumeczu (3:2)!

43

Duży błąd Piszczka w rozegraniu przed polem karnym, ale Cavani tego nie wykorzystał. Z szybkim atakiem wychodziła Borussia, ale ofiarnie interweniował Marquinhos, który został w tej sytuacji uderzony w twarz.

42

Przechwyt zawodników z Dortmundu na prawym skrzydle i strzał Thorgana Hazarda obok bramki.

41

Dłuższa akcja zawodników BVB zakończona stratą blisko pola karnego gospodarzy.

37

Zgranie w pole karne paryżan i strzał Sancho, który spokojnie zbija i wyłapuje Navas.

37

Navas dość pewnie broni strzał oddany przez Sancho z rzutu wolnego.

36

Faul Paredesa na Sancho niedaleko pola karnego PSG.

32

Borussia z szybkim doskokiem i pressingiem na zawodnikach PSG, ale gracze Luciane'a Favre'a nie mieli możliwości odpowiedzenia gospodarzom na pierwszą bramkę w tym meczu.

29

W tym momencie w dwumeczu jest 2:2 i PSG awansowałoby dzięki bramkom na wyjeździe. BVB do awansu potrzebny jest jeden gol.

27

GOOOOOL! 1:0 dla PSG! Drugi strzał celny gospodarzy trafia do bramki! Neymar trafia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, który był wynikiem zbicia piłki z wcześniejszego rzutu wolnego. Fatalny błąd Hakimiego.

26

Faul na Cavanim bardzo blisko pola karnego. Rzut wolny dla PSG.

26

Ogromna przewaga PSG, które ma prawie trzy razy więcej podań, ale wciąż nie może się przebić przez defensywę BVB.

24

Edinson Cavani dostaje piłkę przed pole karne i nie trafia w doskonałej sytuacji! Buerki obronił płaski strzał Urugwajczyka!

24

W polu karnym po próbie zejścia w "szesnastkę" z prawego skrzydła padł Di Maria. Był powstrzymywany przez Zagadou, ale sędzia nie zauważył tam faulu Francuza.

22

Haaland uprzedzony przez Kimpembe tuż przed polem karnym po dobrym podaniu otwierającym szansę bramkową dla Borussii. Świetnie wyjaśniona sytuacja.

21

Niecelny przerzut z prawego skrzydła w kierunku Neymara i PSG po długiej wymianie podań straciło piłkę.

19

Pierwsze dwie groźne sytuacje dla Borussii. Najpierw Haaland nie zdążył do płaskiego podania w pole karne, a chwilę później niecelnie wolejem uderzał Sancho.

18

Rzut rożny dla PSG po wybiciu długiego podania górą w pole karne. Gospodarze nie wykorzystują jednak niezłego dośrodkowania.

17

Kolejny zawodnik PSG padł na murawę. Haaland z żółtą kartką po uderzeniu łokciem Paredesa.

13

Juan Bernat obija piłkę po ręce Achrafa Hakimiego. Rzut wolny w okolicy wysokości środka boiska dla PSG.

12

Zbyt głęboko rozgrywał piłkę Neymar i wyszedł do niej, bez problemu wyłapując Buerki.

11

Borussia wyprowadzała akcję, ale sprytnie przerwali ją paryżanie i wymusili faul.

8

Znów na murawie leży Neymar, który zwija się z bólu na linii szesnastego metra. Przewrócił się na ramię po wejściu Matsa Hummelsa.

7

Pierwsza akcja PSG w polu karnym Borussii, ale piłka wybita po dwóch słabych dośrodkowaniach gospodarzy.

6

Przechwyt PSG blisko pola karnego, ale niecelnie podawał Paredes.

6

Dużo gry w środku pola, żadna z drużyn nie była dotąd w stanie stworzyć sobie dogodnej okazji.

4

Tym razem przewinienie zawodnika PSG. Przewrócony Emre Can, z którym starł się Paredes.

2

Pierwszy faul. Przewrócony Neymar narzeka na ból kostki. Utyka, ale grę kontynuuje.

1

Zaczynamy to spotkanie.

20:57

Oba zespoły już na murawie. Powitanie bez ściskania rąk, puste trybuny w Paryżu.

20:55

Zapraszamy na relację ze spotkania rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów Paris Saint Germain z Borussią Dortmund.