• Mats Hummels (50')
Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund
63'
63' Marco Asensio za Fabian Ruiz
63'
63' Bradley Barcola za Goncalo Ramos
75'
75' Ousmane Dembele
76'
76' Kang-In Lee za Warren Zaire-Emery
84'
84' Achraf Hakimi
50'

50' Mats Hummels
56'

56' Marco Reus za Karim Adeyemi
64'

64' Marcel Sabitzer
65'

65' Mats Hummels
67'

67' Niklas Suele za Jadon Sancho
85'

85' Felix Nmecha za Julian Brandt

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund

22:57

Dziękujemy za dziś, dobranoc!

22:54

Borussia wygrała z PSG dzięki bramce Matsa Hummelsa! Teraz BVB czeka na rywala w finale. Będzie nim albo Real Madryt, albo Bayern Monachium!

22:54

Borussia pokonała na wyjeździe PSG, wygrała dwumecz 2:0 i to ona zagra 1 czerwca w finale na Wembley!

90  + 4'

KONIEC MECZU! BORUSSIA DORTMUND W FINALE LIGI MISTRZÓW!

90  + 1'

Mbappe domaga się rzutu karnego, ale nie ma o nim mowy.

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

88

Niesamowite! Poprzeczka po strzale Vitinhi!

86

Poprzeczka ratuje Borussię po uderzeniu Mbappe!

85

Nmecha w miejsce Brandta.

83

Kartka dla Hakimiego za chamskie odepchnięcie przeciwnika.

82

Minimalnie niecelne uderzenie Marquinhosa po dośrodkowaniu Lee z rzutu wolnego!

81

Ostatnie minuty nadziei PSG. Gospodarze potrzebują już cudu!

80

Poteżne zamieszanie w polu karnym BVB, ale ostatecznie uderzenie Asensio zostało zablokowane!

77

Hummels znów pokonał Donnarummę! Ale tym razem Niemiec był na spalonym!

76

Kang-In Lee w miejsce Zaire-Emery'ego.

75

Frustracja w PSG rośnie. Faul i kartka dla Dembele.

73

Bardzo złe, niecelne uderzenie Mbappe.

70

Ostatnie 20 minut nadziei PSG.

67

Suele w miejsce Sancho. BVB nawet nie udaje, jaki jest plan na ostatnie minuty tego spotkania.

66

Asensio z rzutu wolnego w mur. Kiepskie uderzenie. Bardzo kiepskie.

65

Kartka dla Hummelsa.

65

Dembele faulowany przez Hummelsa. Sędzia pokazuje rzut wolny dla gospodarzy. Ci domagają się rzutu karnego. Ostatecznie jednak tylko rzut wolny dla gospodarzy.

64

Kartka dla Sabitzera za taktyczny faul.

63

Dwie zmiany w PSG. Zeszli Ruiz i Ramos. W ich miejsce Asensio oraz Barcola.

63

Kolejna doskonała akcja PSG zakończona niecelnym strzałem Ramosa!

61

Słupek po uderzeniu Mendesa uratował Kobela i BVB!

60

Doskonała szansa dla gospodarzy! Po indywidualnej akcji Vitinha podał do Ramosa, który uderzył minimalnie za wysoko!

56

Pierwsza zmiana w BVB. Reus w miejsce Adeyemiego.

52

W tym momencie BVB prowadzi w dwumeczu 2:0. Paryżanie potrzebują dwóch goli do dogrywki. A czas ucieka!

50

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Hummels, wygrywając pojedynek główkowy, pokonał Donnarummę! Sensacja!

50

GOL DLA BVB!

47

Multum szczęścia BVB! Po zamieszaniu w polu karnym piłka spadła na nogę Zaire-Emery'ego, który z bliska trafił jedynie w słupek!

45

Ależ szczęście BVB! Ruiz strzelał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od Schlotterbecka i minimalnie minęła bramkę gości!

41

Celny strzał Vitinhi sprzed pola karnego. Dobra interwencja Kobela.

40

Dobra akcja indywidualna i dośrodkowanie Mbappe. Pewnie piłkę złapał jednak Kobel.

39

Spięcie między zawodnikami obu drużyn. Ale sędzia - Daniele Orsato - na razie nie daje kartek. Wprowadza dużo spokoju.

37

Ależ sekundy w Paryżu! Zaczęło się od doskonałej akcji PSG. W polu karnym piłkę dostał Mbappe, ale nie zdążył oddać strzału, bo świetnie zablokował go Hummels. BVB wyprowadziło kontratak, samodzielnie akcję przeprowadził Adeyemi i jego uderzenie doskonale odbił Donnarumma! Dzieje się!

31

Doskonała akcja PSG, najlepsza w tym meczu! Dembele dostał piłkę w polu karnym, ale uderzył fatalnie, niecelnie i wciąż bez goli.

24

Coraz więcej nerwowości w grze PSG. Pierwsze oznaki zniecierpliwienia z trybun.

21

Lepsze, odważniejsze minuty gości. BVB chce pokazać, że nie przyjechało się tu tylko bronić.

19

Odważniej BVB. Najpierw rzut rożny wywalczył Sancho. Chwilę później z pola karnego strzelał Ryerson, ale trafił tylko w boczną siatkę.

15

Pierwszy kwadrans za nami. Na razie bez goli, chociaż emocji nie brakuje.

13

Świetne zagranie Vitinhi do Ramosa. Napastnik PSG przyjął piłkę i oddał natychmiastowy, ale jednak niecelny strzał.

12

Jest odpowiedź Borussii. Strzał z pola karnego oddał Adeyemi, ale zablokował go Hakimi.

10

Spora przewaga PSG, ale na razie bez wielkiego zagrożenia pod bramką Kobela.

8

Celne uderzenie Mbappe z powietrza. Dobrze jednak ustawiony był Kobel. PSG się rozkręca.

4

W odpowiedzi celne uderzenie Hakimiego, ale i to za lekkie. Spokojnie interweniował Kobel.

2

Pierwsza okazja BVB. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale zawodnicy gości byli na spalonym. Bez nerwów w polu karnym PSG.

1

20:58

Obie drużyny już na murawie. Za kilka chwil hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy spotkanie.

20:43

Początek meczu o 21:00. Obie drużyny walczą dzisiaj o finał, który 1 czerwca odbędzie się na Wembley w Londynie.

20:43

Borussia bez zmian w składzie.

20:42

Skład Borussii: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Can, Sabitzer - Sancho, Brandt, Adeyemi - Fuellkrug.

20:41

W porównaniu do pierwszego spotkania w PSG dwie zmiany. W miejsce kontuzjowanego Hernandeza wszedł Beraldo, a za Barcolę zagra dzisiaj Goncalo Ramos.

20:40

Skład PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Beraldo, Mendes - Zaire-Emery, Vitinha, Ruiz - Dembele, Ramos, Mbappe.

20:40

Czas na składy obu drużyn. PSG dzisiaj potężnie osłabione kontuzją Lucasa Hernandeza, który w pierwszym spotkaniu uszkodził kolano i czeka go długa przerwa.

20:39

PSG potrzebuje wygrać jednym golem, by doprowadzić do dogrywki. Każde wyższe zwycięstwo da im natychmiastowy awans. Przypominamy, że zasada goli strzelonych na wyjeździe już nie obowiązuje.

20:38

W środę Borussia pokonała u siebie PSG dzięki bramce, jaką w 36. minucie zdobył Niclas Fuellkrug.

20:37

Witamy i zapraszamy na relację na żywo z rewanżu w półfinale Ligi Mistrzów. W Paryżu PSG podejmie Borussię Dortmund. Mistrzowie Francji muszą odrabiać stratę z pierwszego spotkania, które przegrali 0:1. Początek rewanżu o 21:00.