0
Paris Saint-Germain
Manchester City
8'
8' Idrissa Gana Gueye
24'

24' Joao Cancelo
39'

39' Kevin De Bruyne
74'
74' Lionel Messi
77'
77' Marco Verratti
78'
78' Georginio Wijnaldum za Marco Verratti
90'
90' Danilo Pereira za Idrissa Gana Gueye
68'

68' Phil Foden za Jack Grealish
78'

78' Gabriel Jesus za Raheem Sterling

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Manchester City

90  + 4'

Zakończyły się już wszystkie wieczorne mecze Ligi Mistrzów! Oto ich wyniki: AC Milan - Atletico Madryt 1:2, Real Madryt - Sheriff Tyraspol 1:2, FC Porto - Liverpool 1:5, RB Lipsk - Club Brugge 1:2, Borussia Dortmund - Sporting Lizbona 1:0.

90  + 4'

W Paryżu zadecydowała skuteczność. City wyglądało piłkarsko lepiej, ale to gole Gueye i Messiego dały PSG bezcenne trzy punkty! W grupie A wszystko zaczyna się praktycznie od nowa.

90  + 4'

AC Milan - Atletico Madryt 1:2 (90+4'). Atletico rzutem na taśmę zwycięża w Mediolanie! Rzut karny w doliczonym czasie gry zamienia na gola Luis Suarez!

90  + 4'

Koniec meczu! Paris Saint-Germain pokonuje w starciu gigantów Manchester City 2:0!

90  + 4'

Tym razem Mahrez uderza nad poprzeczką!

90  + 3'

Jeszcze jeden groźny rzut wolny dla gości.

90  + 1'

Rzut wolny dla City. Uderzenie Mahreza odbija Donnarumma!

90

Cztery minuty doliczone.

90

Danilo Pereira zmienia Idrissę Gueye.

88

Efektowna klepka Neymara z Mbappe, ale centrę Brazylijczyka przerywa Ederson!

87

Zgasł w ostatnim czasie Manchester City. Piłkarze Guardioli nie tylko stracili gola, ale też rytm w ofensywie. Przez ostatnie pół godziny goście stworzyli tylko jedną sytuację. Tak nie odrobią strat.

85

Real Madryt - Sheriff Tyraspol 1:2 (90'). CO SIĘ DZIEJE W MADRYCIE?! Sebastian Thill trafia w doliczonym czasie! Sheriff blisko sensacyjnej wygranej na Bernabeu!!!

85

Przewrócił się z boku pola karnego PSG Foden, ale zdaniem sędziego nie było rzutu karnego.

83

AC Milan - Atletico Madryt 1:1 (84'). Grający w dziesiątkę Milan wreszcie skapitulował! Antoine Griezmann i Atletico ratuje remis w Mediolanie!

82

FC Porto - Liverpool 1:5 (83'). Roberto Firmino po raz drugi! Koncert Liverpoolu w Porto!

79

Znowu Donnarumma! Tym razem Włoch powstrzymał Mahreza, który strzelał z kilku metrów!

78

Wijnaldum zmienia Verrattiego. Gabriel Jesus wchodzi w miejsce Sterlinga.

77

Verratti ogląda żółtą kartkę.

74

FC Porto - Liverpool 1:4 (78'). Kolejny gol także w Porto! Firmino pieczętuje wygraną Liverpoolu!

74

Cóż za fantastyczna bramka Leo Messiego! Argentyńczyk w swoim stylu zszedł z piłką do środka, rozegrał klepkę z Neymarem, po czym cudownym technicznym strzałem podwyższył prowadzenie PSG!!! 2:0!

74

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! LEO MESSI!!! CO ZA GOL!

72

Borussia Dortmund - Sporting Lizbona 1:0 (74'). Donyell Malen po raz drugi? Nie, znowu gol nieuznany po interwencji VAR!

72

FC Porto - Liverpool 1:3 (75'). Mehdi Taremi zmniejsza straty FC Porto w meczu z Liverpoolem!

72

Walker w walce z Mendesem wywalczył korner.

70

De Bruyne! Minimalnie niecelny strzał Belga z dystansu! Było groźnie!

68

I to właśnie Grealisha właśnie zmienia Foden.

68

Podanie w pole karne do Grealisha, jednak Anglik na spalonym.

67

Uderzenie z dystansu Rodriego było zbyt lekkie, by zaskoczyć Donnarummę.

65

Ależ szansa Neymara!!! Po podaniu Hakimiego Brazylijczyk wyszedł na pojedynek z Edersonem, ale naciskany przez Walkera uderzył w boczną siatkę!

64

Sterling wywalczył rzut rożny.

63

Niedokładne dośrodkowanie Mahreza wylatuje poza plac gry. Ale warto zaznaczyć, że akcja przez cały czas toczy się na połowie PSG.

60

Real Madryt - Sheriff Tyraspol 1:1 (65'). Przebudził się Real Madryt! Vinicius Junior wywalczył rzut karny, który został wykorzystany przez Karima Benzemę! Remis!

60

Neymar ucierpiał w starciu z Rodrim. Przerwa w grze.

57

FC Porto - Liverpool 0:3 (60'). Mohamed Salah zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu! Liverpool gromi Porto!

56

Grealish zwiódł rywala na lewym skrzydle, ale jego strzał został zablokowany.

54

Donnarumma!!! De Bruyne wyprzedził obrońcę i oddał płaski strzał z ostrego kąta, który obronił nogami włoski bramkarz PSG! Blisko wyrównania było City!

50

City ruszyło do ataku od pierwszych minut drugiej połowy. Rzut rożny dla gości nie przyniósł zagrożenia, po chwili dośrodkowanie De Bruyne wypuszcza Donnarumma, ale zdołał uprzedzić napastników City.

47

I już szansa dla Sterlinga, który z kilkunastu metrów i ostrego kąta uderzył obok bramki!

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

45

Piłkarze obu drużyn już wracają na Parc des Princes.

45

W pozostałych meczach do przerwy: AC Milan - Atletico Madryt 1:0, RB Lipsk - Club Brugge 1:2, Real Madryt - Sheriff Tyraspol 0:1, FC Porto - Liverpool 0:2, Borussia Dortmund - Sporting Lizbona 1:0.

45

Piłkarze PSG bardzo szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Idrissy Gueye, a później bardzo dużą przewagę miało City. Cóż z tego, skoro dwukrotnie trafiało w poprzeczkę (nawet Bernardo Silva, który strzelał na pustą bramkę z trzech metrów), a także prosto w Gianluigiego Donnarummę. Do przerwy to paryżanie prowadzą!

45

Koniec pierwszej połowy! PSG - Manchester City 1:0!

45

Dobre podanie na lewe skrzydło do Mbappe, ale dośrodkowanie Francuza zablokowane.

45

Wydawało się, że Riyad Mahrez stanie oko w oko z Donnarummą, ale w polu karnym powstrzymał go... Neymar!

45

FC Porto - Liverpool 0:2 (45'). Drugi gol dla Liverpoolu! Bramkę "do szatni" zdobywa Sadio Mane!

45

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Dobra wrzutka Mahreza, ale świetnie Hakimi uprzedził w polu karnym Grealisha! Rzut rożny dla City.

43

Donnarumma! Włoski bramkarz świetnie broni strzał głową Rubena Diasa po rzucie rożnym!

41

RB Lipsk - Club Brugge 1:2 (41'). Club Brugge prowadzi w Lipsku! Drugiego gola dla Belgów strzelił Mats Rits!

41

Gueye po interwencji medycznej wrócił do gry. Ale wejście De Bruyne było na pograniczu czerwonej kartki.

39

Borussia Dortmund - Sporting Lizbona 1:0 (38'). Malen dopiął swego! Po dwóch minutach ponownie trafił do siatki i Borussia już prowadzi!

39

De Bruyne bardzo ostro potraktował Gueye. Żółta kartka dla Belga.

38

Kolejna okazja! Mbappe bardzo efektownie przedarł się lewą stroną w pole karne, ale Marquinhos nie sięgnął piłki po jego zagraniu przed pustą bramką!

38

Kapitalna szansa dla PSG! Rozpędzony Mbappe dostał prostopadłe podanie i wyłożył piłkę Herrerze! Strzał z kilkunastu metrów Hiszpana odbija Ederson!

37

Tymczasem w Paryżu kolejne uderzenie broni Donnarumma. Wcześniej wreszcie jakaś kontra PSG, jednak Neymar uderzył wysoko nad poprzeczką z dystansu.

34

Borussia Dortmund - Sporting Lizbona 0:0 (35'). Było blisko gola również na ostatnim ze stadionów. Do siatki trafił nawet Malen, ale gol nie został uznany z powodu spalonego.

34

Donnarumma łapie dośrodkowanie Mahreza.

33

Bernardo Silva zakręcił Mendesem w polu karnym, ale uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Donnarummę.

31

AC Milan - Atletico Madryt 1:0 (29'). Kłopoty Milanu! Rossoneri prowadzą, ale właśnie stracili zawodnika! Franck Kessie ogląda drugą żółtą i czerwoną kartkę!

31

Groźne uderzenie z dystansu Joao Cancelo, ale pewnie łapie piłkę Donnarumma!

30

Mahrez zablokowany w polu karnym PSG. Przewaga gości jest coraz większa.

29

Rzut rożny dla City. Laporte walczył z Gueye, obaj się przewrócili w polu karnym. Reprezentant Hiszpanii chciał rzutu karnego, ale go nie dostanie.

27

Co za sytuacja dla City!!! Strzał głową Raheema Sterlinga trafia w poprzeczkę, ale to jeszcze nic w porównaniu do tego, co zrobił Bernardo Silva! Portugalczyk z trzech metrów na pustą bramkę również trafił w poprzeczkę!

25

Real Madryt - Sheriff Tyraspol 0:1 (26'). WOW! Wypożyczony z Legii Jasur Jakszibojew daje prowadzenie Sheriffowi w meczu z Realem Madryt! Niesamowita historia na Bernabeu!

25

Dobra interwencja Donnarummy przed własnym polem karnym. Włoch uprzedził tam Sterlinga.

24

RB Lipsk - Club Brugge 1:1 (24'). Club Brugge nie zamierza w tej grupie śmierci odpuszczać! Hans Vanaken doprowadza do remisu w Lipsku!

24

Koronkowa akcja City kończy się niecelnym dośrodkowaniem Mahreza. Kontra PSG, rozpędzonego Mbappe fauluje Joao Cancelo. Żółta kartka.

22

Walker przerywa podanie Messiego do Neymara w pole karne! Brazylijczyk byłby sam na sam z bramkarzem.

21

AC Milan - Atletico Madryt 1:0 (20'). Jest bramka dla Milanu w meczu z Atletico! Rafael Leao trafia do siatki!

20

Sprytne zagranie w pole karne w kierunku Bernardo Silvy, ale dobrze interweniuje Mendes. Rzut rożny.

19

City bardzo wysoko pressingiem atakuje PSG. Nawet pod polem karnym Francuzów. Wcale niełatwo jest wicemistrzom Francji wyprowadzić piłkę spod własnej szesnastki.

18

FC Porto - Liverpool 0:1 (18'). Otwarcie wyniku w Porto! Liverpool wychodzi na prowadzenie za sprawą niezawodnego Mohameda Salaha.

17

Mahrez wywalczył rzut rożny dla City.

15

Tym razem City zaatakowało prawym skrzydłem, po centrze Mahreza niepewnie interweniował na przedpolu Donnarumma, ale obrońcy PSG wyjaśnili sytuację.

14

Efektowna sztuczka Neymara! Podrzucił sobie piłkę nad rywalem, aż trybuny westchnęły z zachwytu!

13

Akcja Grealisha z Bernardo Silvą nieudana. Anglik podaje za mocno do Portugalczyka. Tymczasem realizator wypatrzył nam na trybunach Eda Sheerana.

11

Czekamy, jak odpowie na gola Manchester City, ale na razie w ataku PSG! Mbappe stracił piłkę w polu karnym rywala.

9

RB Lipsk - Club Brugge 1:0 (7'). Mamy gola również w drugim spotkaniu tej grupy! Christopher Nkunku trafia po raz czwarty w tej edycji LM!

8

Mamy otwarcie wyniku spotkania! Świetna akcja na prawym skrzydle, po której uciekł z piłką Mbappe! Francuz dograł w pole karne, gdzie skiksował Neymar, ale za nim był jeszcze Gueye, który huknął w okienko bramki Edersona! 1:0 dla PSG!

8

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Idrissa Gueye!!!

5

Pierwsze minuty pod znakiem posiadania piłki przez Manchester City. De Bruyne szukał teraz ustawionego w polu karnym Sterlinga, ale dobrze interweniowała defensywa gospodarzy.

3

Grealish złapany na spalonym.

2

Zagranie za linię obrony w kierunku Walkera, ale piłkę przejmuje Donnarumma.

1

Zaczynamy mecz! Czekamy na wielkie piłkarskie widowisko!

20:56

Sędzia z Hiszpanii, Carlos del Cerro Grande, wyprowadza obie drużyny na murawę Parc des Princes! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:56

Jedenastka PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes - Herrera, Verratti, Gueye - Messi, Mbappé, Neymar.

20:55

Jedenastka Manchesteru City: Ederson; Walker, Dias, Laporte, Cancelo; Bernardo Silva, Rodri, De Bruyne; Sterling, Mahrez, Grealish.

20:55

PSG w pierwszym meczu tylko zremisowało na wyjeździe Club Brugge 1:1, z kolei Manchester City wysoko pokonał RB Lipsk 6:3.

20:53

Hitem wieczoru jest z pewnością starcie PSG z Manchesterem City, ale oprócz tego czekają nas następujące spotkania: AC Milan - Atletico Madryt, Real Madryt - Sheriff Tyraspol, FC Porto - Liverpool, RB Lipsk - Club Brugge i Borussia Dortmund - Sporting Lizbona.

20:50

Witamy bardzo serdecznie na multirelacji na żywo z wtorkowych wieczornych meczów Ligi Mistrzów, spośród których najciekawiej zapowiada się mecz Paris Saint-Germain z Manchesterem City! Początek wszystkich spotkań o 21:00!