62' Lionel Messi
62'
62' Danilo Pereira
72'
72' Neymar za Angel Di Maria
83'
83' Presnel Kimpembe
87'
87' Idrissa Gana Gueye za Danilo Pereira
90'
90' Leandro Daniel Paredes
90'
90' Kylian Mbappe
51'

51' Eder Militao
57'

57' Ferland Mendy
72'

72' Lucas Vazquez za Daniel Carvajal
72'

72' Rodrygo za Marco Asensio
82'

82' Eden Hazard za Vinicius Junior
82'

82' Federico Valverde za Luka Modric
83'

83' Rodrygo
87'

87' Gareth Bale za Karim Benzema

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Real Madryt

23:01

Dziękujemy za dziś i już zapraszamy na jutro, kiedy RB Salzburg zagra z Bayernem Monachium, a Inter podejmie Liverpool. Widzimy się o 21!

23:01

W drugim dzisiejszym meczu Manchester City rozbił Sporting aż 5:0.

23:00

PSG pokonało Real po kapitalnej akcji Kyliana Mbappe w ostatniej minucie meczu. Rewanż w Madrycie, który odbędzie się 9 marca, zapowiada się przepysznie!

90  + 5'

KONIEC MECZU! PSG 1:0 REAL!

90  + 4'

Kapitalna akcja Mbappe! Francuz wpadł między Militao i Vazqueza i spokojnym, płaskim strzałem nie dał szans Courtoisowi! Należało mu się, należało się PSG!

87

Na boisku Bale w miejsce Benzemy. Jest też Gueye w miejsce Danilo.

81

Hazard i Valverde w miejsce Viniciusa i Modricia.

79

To już jest tylko Mbappe show. Teraz jego uderzenie blokował Alaba.

77

Minimalnie niecelny strzał Mbappe!

76

Ładna akcja Messiego i minimalnie spóźnił się Mbappe.

75

Strzelał Messi, ale obok bramki.

73

I już faul na Brazylijczyku. Rzut wolny dla PSG i szansa do rehabilitacji dla Messiego.

72

Zmiana też w PSG. Neymar w miejsce Di Marii.

71

Podwójna zmiana w Realu. Weszli Rodrygo i Vazquez, zeszli Asensio i Carvajal.

67

Paryżanie podrażnieni, atakują z furią.

63

Kartka dla Danilo.

62

Argentyńczyk uderzył w swój prawy róg i znakomicie interweniował Belg!

62

COURTOIS BRONI STRZAŁ MESSIEGO!

61

Mbappe uciekł Carvajalowi, Hiszpan spóźniony, fauluje Francuza. Jedenastka!

61

RZUT KARNY DLA PSG!

58

Sporting 0:5 Manchester City. Teraz już gol będzie na pewno. Cudowny strzał Sterlinga z dystansu.

57

Kartka dla Mendy'ego. Francuza też zabraknie w rewanżu.

56

Kolejny strzał Mbappe, kolejne interwencja Courtoisa.

54

Potężne uderzenie Kroosa z dystansu, ale minimalnie niecelnie.

53

Ładne uderzenie Messiego sprzed pola karnego, ale w środek bramki i dobrze interweniował Courtois.

52

W Lizbonie jednak wciąż "tylko" 0:4. Bernardo bbył na spalonym.

52

Kartka dla Militao.

50

Sporting 0:5 Manchester City. Hat-trick Bernardo Silvy, nie ma czego zbierać w Lizbonie.

50

Świetna akcja PSG zakończona mocnym, płaskim strzałem Mbappe, ale doskonale interweniował Courtois!

48

Spokojny początek z obu stron. Czekamy, aż ten mecz rozkręci się na dobre.

46

Początek drugiej połowy. Bez zmian w składach.

45

Przerwa. PSG - Real na razie bez goli. Gospodarze lepsi, ale wiele z tej przewagi nie wyniknęło. W Lizbonie Manchester City gromi Sporting.

45

Zablokowane uderzenie Messiego.

43

Sporting 0:4 Manchester City. Drugi gol Bernardo Silvy, pogrom w Lizbonie.

40

Kartka dla Verrattiego za faul na Casemiro. Brzydszy fragment gry.

37

Kartka dla Casemiro. Brazylijczyk nie zagra w rewanżu. Faulowany Paredes.

35

38 procent posiadania piłki, żadnego strzału - to dotychczasowe liczby Realu.

32

Real ma naprawdę spore problemy z wyjściem z własnej połowy. Faktem jest jednak też to, że PSG wielu klarownych sytuacji sobie nie stworzyło.

30

Sporting 0:3 Manchester City. Phil Foden zdobywa trzecią bramkę dla zespołu Guardioli.

28
25

Coraz większa przewaga PSG. Paryżanie wciąż atakują lewą stroną, gdzie spustoszenie sieją Mbappe i Mendes wspierani przez Verrattiego. Real na razie nie ma nic do powiedzenia.

22

Zaskakujące zagranie Mendesa. Wszyscy myśleli, że Portugalczyk będzie dośrodkowywał, a on zdecydował się na sprytne uderzenie w kierunku bramki, ale zdążył z interwencją Courtois.

18

Mbappe uciekł Carvajalowi, ale świetnie interweniował Courtois! Rozkręca się ten mecz.

17

W Paryżu bardzo długie podanie do Viniciusa, ale kapitalnie interweniował Marquinhos.

17

Sporting 0:2 Manchester City. Bernardo Silva podwyższa prowadzenie gości.

14

Coraz większe problemy z wysokim pressingiem PSG mają goście.

12

Aktywny na lewej stronie jest Mbappe, ale kolejny raz został zablokowany przez 2-3 rywali. Bardzo czujnie Real w defensywie.

10

W Paryżu na razie optyczna przewaga gospodarzy. PSG jest częściej przy piłce, częściej podchodzi pod pole karne rywali.

8

Sporting 0:1 Manchester City. Gol dla gości uznany po długiej analizie VAR. Mahrez zdobył bramkę.

5

Pierwsza szansa dla PSG! Na lewej stronie błysnął Mbappe, zagrał do środka pola karnego, a tam fatalnie, wysoko nad bramką przestrzelił Di Maria!

3

Dużo walki w środku pola. Na razie popisali się środkowi pomocnicy - Casemiro i Verratti - którzy zaliczyli po dobrym odbiorze.

1

20:57

Obie drużyny na boisku. Za chwilę hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy wielkie granie!

20:38

W składzie PSG uwagę zwraca brak Neymara w wyjściowym składzie. Brazylijczyk jest na ławce rezerwowych. Gwiazdor PSG wraca dopiero po kontuzji kostki. Brazylijczyk ostatni mecz zagrał pod koniec listopada.

20:37
20:37
20:36
20:35

Manchester City: Ederson - Cancelo, Dias, Laporte, Stones - Silva, Rodri, De Bruyne - Mahrez, Foden, Sterling.

20:34

Sporting: Adan - Esgaio, Coates, Inacio - Porro, Palhinha, Matheus, Reis - Sarabia, Goncalves - Paulinho.

20:34

Składy na mecz Sporting - Manchester City.

20:33

Skład Realu: Courtois - Carvajal, Militao, Alaba, Mendy - Kroos, Casemiro, Modrić - Asensio, Benzema, Vinicius Jr.

20:32

Skład PSG: Donnarumma - Hakimi, Kimpembe, Marquinhos, Mendes - Danilo, Paredes, Veratti - Di Maria, Messi, Mbappe.

20:32

I zaczynamy od składów. Na początek hit PSG - Real.

20:31

Dobry wieczór, państwu! Po długiej przerwie wraca wreszcie Liga Mistrzów! I to z jakimi meczami! Zapraszamy na relację na żywo z meczu PSG - Real Madryt. Będziemy też informować o wyniku drugiego spotkania, w którym Sporting CP podejmie Manchester City. Początek spotkań o 21:00.