• Alphonso Davies (68')
Real Madryt
Bayern Monachium
27'

27' Alphonso Davies za Serge Gnabry
69'
69' Luka Modric za Toni Kroos
69'
69' Eduardo Camavinga za Aurelien Tchouameni
71'
71' Matthijs de Ligt
81'
81' Brahim Diaz za Rodrygo
81'
81' Joselu za Federico Valverde
88'
88' Joselu
90'
90' Joselu
90'
90' Eder Militao za Jude Bellingham
90'
90' Eduardo Camavinga
68'

68' Alphonso Davies
76'

76' Min-Jae Kim za Leroy Sane
84'

84' Thomas Mueller za Jamal Musiala
84'

84' Eric Choupo-Moting za Harry Kane
90'

90' Thomas Tuchel

Relacja z meczu Real Madryt - Bayern Monachium

90  + 15'

KONIEEEEEEEC! REAL MADRYT W FINALE LIGI MISTRZÓW! PO RAZ 18.!

90  + 14'

Ostre spięcie przy linii bocznej. Spore pretensje Bayernu.

90  + 13'

Traci piłkę Kimmich przed polem karnym Realu.

90  + 11'

Dwie minuty pokazuje jeszcze Szymon Marciniak!

90  + 7'

Doliczonych został dziewięć minut, ale z pewnością pogramy dłużej.

90  + 3'

ZNÓW JOSEEEEEEEEELU! DO PUSTEJ BRAMKI PO PODANIU RUDIGERA!

89

Idzie Real za ciosem! Przedzierał się Vinicius - zatrzymany, strzał Brahima zablokowany. Korner.

88

Strzał Viniciusa celny, ale łatwy, a Neuer popełnia fatalny błąd, wypuszczając piłkę na tyle daleko, że zdążył dobiec do niej Joselu! 1:1!

88

GOOOOOOOOOOOL! JOSELU! 1:1!

87

Ależ spokój Kima przy centrze Rudigera. Spokojne zgranie klatką piersiową do Neuera.

85

Ależ zepsuta kontra Bayernu! Mogli wykorzystać, że Real całą drużyną atakował przy rzucie rożnym.

85

Thoma Muller na boisku w miejsce Musiali. Kane również na ławkę. Na murawie Choupo-Moting.

82

Vinicius! Znów uprzedził Kimmicha, ale nie wykorzystał podania Rudigera. Przeniósł piłkę nad poprzeczką.

82

Poprzeczka po strzale Kima po rzucie rożnym! Ale Marciniak odgwizdał faul.

80

Brahim Diaz za Valverde i Joselu za Rodrygo.

78

Przekombinował Modrić. Nie zrozumiał jego intencji Carvajal i strata piłki.

76

Kim za Sane. Defensywna zmiana.

73

VAR! NIEUZNANA BRAMKA! NACHO ODPYCHAŁ KIMMICHA! WCIĄŻ 1:0 DLA BAYERNU

72

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Mocno piłkę w pole karne wstrzelił, a tam piłka odbiła się od jednego z graczy Bayernu i wpadła do siatki.

72

GOOOOOOOOL! 1:1! PRZYPADKOWE TRAFIENIE, ALE TO BEZ ZNACZENIA! MAMY REMIS.

70

Zmiany w Realu. Camavinga i Modrić za Tchouameniego oraz Kroosa.

67

Zbyt koronkowa akcja Carvajala z Rodrygo. Brazylijczyk traci w banalny sposób. Z kontrą ruszył Bayern. Harry Kane na lewą stronę do Daviesa, a ten wszedł w drybling i huknął z prawej nogi! Bez szans Łunin!

68

GOOOOOOOOL! DAVIES 1:0! ALEEEEEEEEEEEŻ KONTRA!

66

Musiala wbiega w pole karne, uderza z ostrego kąta, ale czujny jest Łunin. Korner.

65

Niepewnie Neuer przy wyjściu do dośrodkowania, ale bez konsekwencji.

63

Ręka Kimmicha w pobliżu linii końcowej. To ponownie efekt starcia Viniciusa z niemieckim defensorem.

22:16

VINICIUS TERAZ SAM! ALEŻ JEST W SZTOSIE, ALE FENOMENALNY MANUEL NEUER!

60

Fatalnie rozegrana kontra Bayernu. To była świetna szansa, ale Sane nie otrzymał podania w tempo.

59

Rodrygo! Ależ interwencja Neuera!

58

Faulowany Bellingham przed polem karnym Bayernu. Wymarzona okazja do strzału.

55

Znów Vinicius podaje do środka! W końcu znalazł Rodrygo, ale ten nie oddał czystego strzału. Piłka minęła słupek Neuera.

54

Padł Harry Kane w polu karnym Realu! Chwilę wcześniej oddał celny strzał, ale Łunin z pewną interwencją.

52

I trzeci raz Vinicius ogrywa Kimmicha! Wjeżdża w pole karne, ale podanie znów przecinają rywale. Korner.

49

Znów Vinicius do samej linii końcowej, ale nieudane wycofanie piłki.

48

Odpowiada Davies! Ruszył lewą stroną, dośrodkowanie i po rykoszecie piłka ląduje poza polem gry.

46

Mocny początek Realu! Vinicius ograł Kimmicha, ale nie podał celnie przed bramkę. Potem z dystansu Valverde.

46

Gramy! Druga połowa!

21:59

Zawodnicy pojawiają się na murawie. Za chwilę początek drugiej połowy.

21:47

Bezbramkowy remis do przerwy. Przypominamy, że w pierwszym meczu także był remis 2:2.

45  + 2'

Próba prostopadłego podania do Kane'a, ale czujny jest Łunin. Wyszedł z bramki. Przerwa.

45  + 1'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44

Uderza celnie z dystansu Mazraoui, wcześniej ofensywna akcja Daviesa.

41

Szukał Sane prostopadłego podanie do Kimmicha, ale za mocno. Bayernu w ofensywie w ogóle nie ma.

40

Centrostrzał Viniciusa! To mogło zaskoczyć Neuera, albowiem żaden z partnerów nie dziubnął tej piłki. Korner.

38

Teraz dłuższy moment z piłką Bayernu, ale też pchali się środkiem. Ostatecznie traci piłkę Laimer na 20 metrze.

36

Zadryblował się z lewej strony pola karnego Vinicius.

35

Ponownie spokojne minuty. Żeby wręcz nie powiedzieć nudnawe.

33

Próbuje Real przedrzeć się środkiem, ale tam nie ma w ogóle miejsca.

30

Kane z woleja zza pola karnego! Cudowne uderzenie, ale końcówkami palców broni Łunin.

29

Drugi kwadrans dobiega końca. Real ma przewagę, ale to spore przeciąganie liny.

28

I od razu jest zmiana. W jego miejsce Alphonso Davies.

26

Leży na murawie Gnabry. Problem z mięśniem dwugłowym.

23

Ruszył teraz Rodrygo. Dobrze wycofał do Viniciusa, ale jego zawiodło przyjęcie.

22

Dobrze Pavlović do Laimera, który ruszył na połowie rywala, ale Sane nie zabrał się z piłką.

20

Ważna interwencja Laimera w defensywie. Potem został sfaulowany przez Valverde.

19

Po minutach dominacji Realu chwila oddechu dla Bayernu.

16

Ależ zmarnował teraz sytuacyję Sane, chcąc koniecznie podać lewą nogą, przez co nie było zagrożenia pod bramką Łunina. W kontrze Real, ale uderzenie Bellinghama zablokowane.

15

Znów Vinicius, schodząc z lewej strone do środka. Mocno jednak nad bramką.

13

NIESAMOWITE! Ależ było blisko gola dla Realu! Szybki wyrzut z autu, a potem Vinicius w słupek. Dobitka Rodrygo prosto w Neuera.

13

Real dłużej utrzymuje się przy piłce. To on konstruuje akcje w ataku pozycyjnym.

11

Faul na Viniciusie z boku boiska.

10

Potrzebna odpowiedź Bayernu po niepewnym początku. Potwierdza to, że emocji dzisiaj nie zabraknie.

8

A teraz odpowiedź Bayernu! Doskonała akcja, wprowadzająca Gnabry'ego w pole karne. Niemiec zamiast strzelać, chciał obsłużyć Kane'a, ale zrobił to niedokładnie.

6

Carvajal zagranie po ziemi wzdłuż bramki, a tam z piłką mijali się kolejni gracze Realu!

5

Ależ tego próba zagrania Kane'a do Sane na wolne pole, ale w ostatniej chwili zatrzymana piłka.

3

Rozkrada ręce Sane, sugerując, że był faulowany, ale Szymon Marciniak nakazuje grać dalej.

2

Ależ nerwowo zaczęli gracze Bayernu.

1

I już korner dla Realu! Ruszył lewym skrzydłem Vinicius. Zatrzymał go Kimmich.

1

Ruszyli!

20:59

Ależ to się prezentuje!

20:56

Szymon Marciniak ze swoim zespołem wyprowadza obie ekipy na murawę Santiago Bernabeu!

20:55

"Atmosfera piłkarskiego uniesienia" - stwierdził komentator Polsat Sport po doniosłym hymnie Los Blancos.

20:52

Hymn Realu Madryt!

20:50

Skład Bayernu: Neuer - Kimmich, de Ligt, Dier, Mazraoui - Laimer, Pavlović - Sane, Musiala, Gnabry - Kane

20:49

Skład Realu: Łunin - Carvajal, Rudiger, Nacho, Mendy - Tchouameni, Kroos, Valverde - Rodrygo, Bellingham, Vinicius.

20:48

Tomas Tuchel może stać się pierwszym trenerem w historii, który do finału Ligi Mistrzów wprowadził trzy różne drużyny. Ale musi ograć mistrza tych rozgrywek - Carlo Ancelottiego. Włoch ma cztery tytułu na swoim koncie.

20:46

Wczoraj z awansu do finału Ligi Mistrzów cieszyli się gracze Borussii Dortmund, a dzisiaj czas na rewanż w drugim półfinale. Faworytem jest Real, który po remisie 2:2 w Monachium chce przypieczętować awans na Santiago Bernabeu. Bayern jednak tanio skóry nie sprzeda. Zapraszamy na relację na żywo. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00!