9' Aymeric Laporte
65'
65' Daniel Carvajal
68'
68' Rodrygo za Toni Kroos
75'
75' Marco Asensio za Casemiro
75'
75' Eduardo Camavinga za Luka Modric
84'
84' Eder Militao
90'
90' Rodrygo
90'
90' Rodrygo
90'
90' Federico Valverde
72'

72' Ołeksandr Zinczenko za Kyle Walker
72'

72' Ilkay Gundogan za Kevin De Bruyne
73'

73' Riyad Mahrez
78'

78' Jack Grealish za Gabriel Jesus
85'

85' Fernandinho za Riyad Mahrez
95'
95' Karim Benzema
104'
104' Daniel Ceballos za Karim Benzema
99'

99' Raheem Sterling za Rodri
101'

101' Raheem Sterling
115'
115' Lucas Vazquez za Vinicius Junior
115'
115' Jesus Vallejo za Eder Militao
113'

113' Ołeksandr Zinczenko

Relacja z meczu Real Madryt - Manchester City

120  + 3'

Liverpool - Real w finale Ligi Mistrzów 28 maja w Paryżu!

120  + 3'

Real przegrywał do 90. minuty 0:1, nie miał celnego strzału na bramkę, a potrzebował dwóch goli. Zrobili to! Dwa gole Rodrygo, potem Benzema w dogrywce i to Real jest w finale!

120  + 3'

ONI NIE MIELI PRAWA TEGO ZROBIĆ! NIE MIELI NAJMNIEJSZEGO PRAWA!

120  + 3'

KONIEC MECZU! REAL MADRYT W FINALE LIGI MISTRZÓW!

120  + 1'

Real zacznie od bramki. Czy to może raz jeszcze się odwrócić?

120

Trzy minuty nadziei Manchesteru City.

118

Manchester City już tylko zagrywa długie podania w pole karne Realu. Rozpaczliwie szukają swojej szansy.

115

Niecałe pięć minut do końca. Przecież ten powrót w teorii nie miał prawa się wydarzyć!

115

Podwójna zmiana w Realu. Zeszli Vinicius Junior i Militao. W ich miejsce Vazquez i Vallejo.

113

Kartka dla Zinczenki.

110

10 minut do końca.

108

Manchester City chce atakować, być agresywny, ale teraz to Real zaczyna kraść czas.

106

Początek drugiej części dogrywki.

105  + 2'

Koniec pierwszej części dogrywki.

105  + 2'

Niezwykła interwencja Courtoisa ratuje Real!

105

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy dogrywki.

100

Manchester City zdenerwowany. Trudno ocenić, czy oni jeszcze wierzą w awans.

98

Teraz czas jest na korzyść Realu.

95

Karim w jeden róg, Ederson w drugi! Real w tym momencie jest w finale LM!

95

BENZEMA! BENZEMA! BENZEMA! BENZEMA! BENZEMA!

93

Dias sfaulował Benzemę!!! Co tu się wyprawia?!

93

RZUT KARNY DLA REALU MADRYT.

92

Mocne uderzenie Benzemy, spokojna interwencja Edersona.

91

Początek pierwszej połowy dogrywki.

90  + 6'

Dogrywka. Dogrywka, która nie miała prawa się wydarzyć!

90  + 6'

Kartka dla Valverde za faul na Fernandinho. Co to jest za mecz. Co to jest za mecz.

90  + 3'

EDERSON RATUJE MANCHESTER CITY! CO TU SIĘ DZIEJE!?

90  + 3'

Carvajal dośrodkował w pole karne a Rodrygo uderzeniem głową strzela gola! Real ma dogrywkę w tym momencie!

90  + 2'

TO SIĘ NIE DZIEJE! REAL WRÓCIŁ DO TEGO MECZU! 2:1!

90  + 6'

Sześć minut doliczonych!

90

Świetne zgranie Benzemy, Rodrygo uprzedził Edersona i mamy emocje!

90

GOL DLA REALU! RODRYGO!

88

I jeszcze świetna interwencja Courtoisa po kolejnej akcji Grealisha!

87

Mendy wybił piłkę z pustej bramki po akcji Grealisha!

86

Świetne uderzenie Cancelo sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Courtoisa!

85

Fernandinho w miejsce Mahreza.

83

I już kartka dla Militao za faul na Angliku.

78

Grealish w miejsce Jesusa.

77

Dośrodkowanie Asensio wprost w ręce Edersona.

75

Podwójna zmiana w Realu. Zeszli Casemiro i Modrić, w ich miejsce Camavinga i Asensio.

74

Bernardo Silva do prawej strony, a tam z pola karnego huknął Mahrez, który uderzeniem w bliższy róg nie dał szans Coutroisowi!

73

RIYAD MAHREZ! 1:0 DLA MANCHESTERU CITY!

72

Zinczenko w miejsce Walkera i Guendogan w miejsce De Bruyne. Podwójna zmiana w Manchesterze City.

70

Niedokładne, za mocne podanie do Fodena.

68

Rodrygo w miejsce Kroosa.

67

Jesus na spalonym. Zaraz ostatnie 20 minut, czekamy na jakieś akcje. Trzeba przyznać, że ten mecz dzisiaj szału nie robi.

65

Kartka dla Carvajala za faul na De Bruyne.

63

Walker jednak wraca na boisko.

62

Problemy zdrowotne Walkera. Jego brak w Manchesterze był bolesny dla gospodarzy. To może być zwrotny moment tego meczu.

61

Wielką szansę wyjścia sam na sam z Courtoisem mógł mieć Foden. Mógł, ale podanie fatalnie zepsuł Jesus.

58

Teraz błąd w przyjęciu De Bruyne. Sporo niechlujstwa, nerwów z obu stron. Decydujące 30 minut przed nami.

56

Benzema do Viniciusa Juniora i Brazylijczyk znów źle zabrał się z piłką. Real coraz mocniej przeważa. Mistrzowie Hiszpanii z wiarą w sukces.

54

Błąd Walkera w środkowej części boiska. Kontra Realu napędzona przez Casemiro, ale w polu karnym z piłką nie zabrał się Vinicius Junior.

51

Zablokowane uderzenie Modricia. Pod bramką gości jednak zawrzało, bo błąd popełnił Ederson. Piłka ostatecznie jednak w jego rękach.

50

Indywidualna akcja i celny strzał Jesusa, ale spokojnie interweniował Courtois.

47

Agresywnie, ofensywnie zaczął Real. Gospodarze chcą narzucić swoje tempo gry. Wiedzą, że czas nie będzie działał na ich korzyść.

46

Ależ pudło Viniciusa Juniora! Brazylijczyk nie trafił z bliska do bramki. Gdyby jednak było inaczej, to gol nie zostałby uznany, bo podający Carvajal był na spalonym.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 2'

Przerwa. Na razie lekkie rozczarowanie, 0:0.

45  + 2'

Były jeszcze dwa rzuty rożne dla Manchesteru City, ale nie było zagrożenia.

45  + 1'

Zablokowane uderzenie De Bruyne.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44

Atak pozycyjny Manchesteru City zakończony złym podaniem Gabriela Jesusa.

43

Fenomenalną okazję zmarnował Benzema! Francuz był sam na sam z Edersonem, ale uderzył nad bramką! Mimo wszystko był jednak na spalonym.

41

Szybki atak Realu i znakomita interwencja Walkera na Viniciusie Juniorze.

40

Zaskakujące uderzenie Fodena i dobra interwencja Courtoisa.

39

Real zepchnięty do głębszej defensywy. Goście rozgrywali piłkę w polu karnym, ale będzie tylko rzut rożny.

38

Niecelne podanie Benzemy do Viniciusa Juniora, wzajemne pretensje obu zawodników.

37

Świetna interwencja Carvajala, który powstrzymał Viniciusa Juniora.

35

Spokojne tempo meczu. W niczym nie przypomina szaleństwa z pierwszego spotkania.

33

Casemiro, przynajmniej na razie, wrócił na boisko.

31

Problemy zdrowotne Casemiro. Na intensywnej rozgrzewce Camavinga.

29

Wszystko okej ze zdrowiem obu piłkarzy.

28

Kroos dośrodkował z rzutu rożnego i po nim doszło do nieprzyjemnego zderzenia Militao z Walkerem.

27

Minimalny rykoszet i minimalnie niecelne uderzenie Kroosa.

26

Faul De Bruyne na Viniciusie Juniorze. Szansa na bezpośrednie uderzenie na bramkę Edersona.

24

Hokejowy zamek w wykonaniu gości. Real ma problemy z opuszczeniem połowy.

22

Moment przewagi gości. Teraz niecelnie sprzed pola karnego strzelał Gabriel Jesus.

20

Świetna interwencja Courtoisa ratuje Real! W pole karne gospodarzy wpadł Bernardo Silva, ale jednak lepszy belgijski bramkarz!

18

Świetną okazję miał Vinicius Junior, ale uderzył nad bramką!

17

Faul Mahreza na Kroosie. Dużo odpowiedzialności po obu stronach.

15

Celne uderzenie De Bruyne. Celne, ale w środek, wprost w Courtoisa.

13

Spokojniejszy fragment meczu. Nie ma szaleńczych ataków z jednej lub drugiej strony.

10

Kolejne niecelne uderzenie Benzemy. Nakręca się powoli Real.

9

Mahrez uderzał z rzutu wolnego, ale wprost w ręce Courtoisa.

8

Po żółtej kartce dla Laporte'a i Modricia.

7

Gorąco się zrobiło. Przepychanki między zawodnikami obu drużyn.

5

Tak wyglądała ta sytuacja.

4

Dośrodkowanie Carvajala w pole karne i pierwsze niecelne uderzenie Benzemy głową.

3

Pierwszy rzut rożny dla Manchesteru City, ale też bez zagrożenia.

2

Kiepskie dośrodkowanie, piłka wybita poza pole karne.

1

Już faul na Viniciusie. Rzut wolny dla Realu. Szansa na dośrodkowanie w pole karne gości.

1

20:55

Obie drużyny już w tunelu. Za chwilę wyjdą na murawę, hymn Ligi Mistrzów i zaczniemy.

20:35

W finale czeka już Liverpool. Wczoraj zespół Juergena Kloppa pokonał 3:2 Villarreal, mimo że do przerwy przegrywał 0:2. W pierwszym meczu Anglicy wygrali 2:0 i już spokojnie oczekują przeciwnika.

20:35
20:34

W Madrycie wielka wiara w sukces.

20:33

Skład Manchesteru City: Ederson - Walker, Dias, Laporte, Cancelo - Silva, Rodri, De Bruyne - Mahrez, Jesus, Foden.

20:32

Skład Realu Madryt: Courtois - Carvajal, Militao, Nacho, Mendy - Kroos, Casemiro, Modrić - Valverde, Benzema, Vinicius Junior.

20:31

Real czeka na kolejny wielki powrót w Lidze Mistrzów. W 1/8 finału zespół Carla Ancelottiego wyeliminował PSG, mimo że do 60. minuty rewanżu przegrywał 0:2 w dwumeczu. W ćwierćfinale Real wyrzucił Chelsea, mimo że do 80. minuty rewanżu przegrywał 0:3 i był o krok od odpadnięcia. Santiago Bernabeu ma w tym sezonie wielką magię.

20:29

We wtorek mistrzowie Anglii pokonali mistrzów Hiszpanii 4:3. Był to jeden z najlepszych półfinałów w historii Ligi Mistrzów. Dzisiaj chcemy co najmniej tak samo dobrego meczu. Jego początek o 21.00.

20:28

Dobry wieczór, państwu! Ten tydzień dłużył się niemożliwie, ale mamy to. Nadszedł dzień rewanżu między Realem Madryt i Manchesterem City w Lidze Mistrzów. Po tym, co zobaczyliśmy przed tygodniem w Manchesterze, dziś możemy powiedzieć jedynie: zagrajcie to jeszcze raz!