22' Jude Bellingham
9'

9' Giovanni Simeone
57'
57' Joselu za Daniel Ceballos
65'
65' Nico Paz za Brahim Diaz
84'
84' Nico Paz
87'
87' Lucas Vazquez za Rodrygo
87'
87' Nacho Fernandez za Ferland Mendy
90'
90' Joselu
46'

46' Victor Osimhen za Giovanni Simeone
47'

47' Andre-Frank Zambo Anguissa
49'

49' Piotr Zieliński
65'

65' Eljif Elmas za Piotr Zieliński
78'

78' Jens-Lys Cajuste za Matteo Politano
87'

87' Giacomo Raspadori za Stanislav Lobotka
87'

87' Alessandro Zanoli za Juan Jesus
90'

90' Jens-Lys Cajuste

Relacja z meczu Real Madryt - SSC Napoli

23:09

Wyniki:

23:01

Koniec meczu! Real wygrywa 4:2

90  + 5'

GOOOOOL! JOSELU Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI! CUDOWNA ASYSTA BELLINGHAMA! REAL CZTERY! NAPOLI DWA!

90  + 1'

Cajuste, rezerwowy pomocnik Napoli, chciał wymusić karnego i zobaczył żółtą kartkę

90
85

GOOOOOOOOL! Wydawało się, że to tylko strzał rozpaczy, ale Alex Meret się pomylił i Real wychodzi na prowadzenie. Nicolas Paz autorem trafienia dla Realu!

83

Real w natarciu. Napoli się dzielnie broni

80

A tak Inter doprowadził do remisu 3:3:

79

Joselu! Co za pudło rezerwowego napastnika Realu! Ale i tak trzeba zaznaczyć, że pachnie golem dla Realu. Końcówka będzie gorąca.

77

Ależ się zagotowało pod bramką Mereta! Ruediger strzelał przewrotką, jednak bramkarz Napoli wykazał się nie lada refleksem

76

Bayern 0:0 Kopenhaga

Harry Kane wciąż nie znalazł sposobu na Kamila Grabarę! Warto jednak pamiętać, że Bayern ma już zapewniony awans

71

Benfica 3:3 Inter

Od 3:0 do 3:3. Coś niewiarygodnego! Thuram został sfaulowany w polu karnym, a gola z jedenastego metra strzelił Alexis Sanchez. No i mamy remis

65

Po jednym ze starć na udzie Piotra Zielińskiego pojawiło się duże stłuczenie. W jego miejsce wchodzi Elif Elmas, gracz o dość podobnym profilu

60
58

Benfica 3:2 Inter

Było 3:0, jest 3:2. Teraz dla Interu trafił Davide Fratessi. Będzie remis?

57

Napoli się przebudziło i coraz częściej atakuje pole karne Realu. Rudiger musiał znowu oddalić zagrożenie. Ależ mecz nam się zrobiło!

51

Benfica 3:1 Inter

Inter zaczyna gonić! Marco Arnautović trafił do siatki

47

Napoli doprowadza do remisu! Anguissa próbował zagrać wzdłuż bramki, ale piłka odbiła się od obrońcy i... wróciła pod nogi Kameruńczyka, który za drugim razem uznał, że odda strzał. No i była to dobra decyzja! 2:2

46

Wracamy po przerwie. Schodzi Simeone, wchodzi Osimhen, więc obrona Realu może być w tarapatach.

45  + 1'

Ajajaj! Było blisko! Piotr Zieliński próbował zaskoczyć bramkarza tzw. spadającym liściem. Świetne uderzenie, ale będzie tylko rzut rożny. A właściwie to już był i nie przyniósł zagrożenia.

45

Bellingham utyka. Wrócił na murawę, ale jego występ w drugiej połowie będzie pod znakiem zapytania

41

Kamil Grabara wciąż z czystym kontem. Polak na razie zanotował jedną udaną interwencję

39

Natan, stoper Napoli, myślał, że wywalczył rzut rożny, ale sędzia miał inne zdanie

38

Nieco spokojniejszy fragment meczu, ale optyczną przewagę wciąż ma Real

35

Co tu się dzieje! Joao Mario strzelił trzeciego gola w tym meczu! A przecież Portugalczyk kiedyś grał w Interze!

32

Kontratak Realu! Rodrygo popędził na bramkę, zagrał do Brahima, ale ten zmarnował dobrą okazję

28

Arsenal 4:0 Lens

To jest nokaut! Po golach Havertza, Jesusa i Saki, do siatki trafia Martinelli!

25

Aż trudno w to uwierzyć, ale 20-letni Bellingham, który do Realu trafił latem, ma już 15 goli, z czego cztery w Lidze Mistrzów. A przecież mówimy o środkowym pomocniku. Ofensywnym, ale jednak pomocniku! Obłęd!

23

Odpowiedź gości. Simeone strzela! Łunin instynktownie odbija

22

Real wychodzi na prowadzenie! Cudowne dośrodkowanie Alaby z głębi pola i cudowna główka Bellinghama! Real dwa, Napoli jeden!

Benfica 2:0 Inter

Gola znowu strzelił Joao Mario, ale pamiętajmy, że Inter i tak ma już awans zapewniony

11

ALEŻ RIPOSTA! COŚ NIEWIARYGODNEGO! CO ZROBIŁ RODRYGO! ALEŻ KAPITALNY STRZAŁ POD POPRZECZKĘ! 1:1

10

GOOOOOOL! NAPOLI OBEJMUJE PROWADZENIE! "Kwaradona" wrzuca w pole karne, Di Lorenzo zagrywa wzdłuż bramki, a Simeone z bliska pokonuje bramkarza! 1:0

7

Nieudana kontra Napoli. Simeone traci piłkę

7

Benfica 1:0 Inter

Gola strzelił Joao Mario, ale Inter i tak ma już awans zapewniony

4

Zieliński zszedł na lewą flankę, zatańczył z piłką, ale jego partnerzy byli zbyt statyczni. Chwilę później Napoli kończy akcję nieudaną wrzutką w pole karne. Łunin wznowi od bramki