• Kingsley Coman (90')
Red Bull Salzburg
Bayern Monachium
12'
12' Chukwubuike Adamu za Noah Okafor
21'
21' Chukwubuike Adamu
80'
80' Luka Sucić za Nicolas Seiwald
86'
86' Philipp Koehn
87'
87' Maurits Kjaergaard za Karim Adeyemi
77'

77' Eric Choupo-Moting za Serge Gnabry
80'

80' Marcel Sabitzer za Corentin Tolisso
83'

83' Kingsley Coman
90'

90' Kingsley Coman
90'

90' Marcel Sabitzer

Relacja z meczu Red Bull Salzburg - Bayern Monachium

90  + 2'

Koniec meczu! Red Bull Salzburg zremisował z Bayernem Monachium 1:1. Rewanż odbędzie się 8 marca w Monachium.

90  + 2'

Żółta kartka dla Sabitzera.

90  + 1'

Cztery minuty doliczone

90  + 1'

Dośrodkowanie Pavarda dociera do Comana na dalszy słupek, a ten daje Bayernowi wyrównanie!

90

NIE WYTRZYMAŁ, GOOOOOOOOOL! KINGSLEY COMAN!

89

Chyba już nikt nie siedzi na stadionie w Salzburgu. Zaczyna się odliczanie. Czy Salzburg wytrzyma?

87

Maurits Kjaergaard zastępuje Adeyemiego.

86

Ależ groźne dośrodkowanie. Piłka przeszła wszystkich i wyszła poza boisko niedaleko słupka.

83

Coman ogląda żółtą kartkę.

83

Były jeszcze zmiany w obu zespołach. W Salzburgu Luka Sucić wszedł w miejsce Seiwalda, a w Bayernie Sabitzer wszedł za Tolisso

81

Co tu się wydarzyło, to powinno być 2:0! Szczęśliwe rozegranie Salzburga. Adeyemi wpadła w pole karne, strzelił, piłkę odbił Ulreich. Leżał na murawie i piłkę dobijał jeden z zawodników Salzburga, ale swój zespół uratował Pavard!

77

I jest pierwsza szansa Choupo-Motinga. Jego strzał zostaje zablokowany i będzie rzut rożny.

77

Zmiana w Bayernie. Serge Gnabry schodzi, w jego miejsce Choupo-Moting

76

Coś nieprawdopodobnego! Kontra Bayernu i strzał Sane broni Koehn! Piłka toczyła się metr od bramki i z dobitką szedł już i Sane i Gnabry, ale jakimś cudem pierwszy do niej dobiegł Koehn!

75

Dla odmiany akcja Salzburga. Rzut rożny dla gospodarzy.

73

Coman chyba jest najbardziej aktywnym piłkarze Bayernu w drugiej połowie. Oszukał obrońcę i strzelił mocno po ziemi. Koehn odbił piłkę na rzut rożny.

72

Ależ szansa dla Bayernu. Coman wpadł w pole karne i zagrał do środka, ale w ostatnim momencie Muellera ubiegł jeden z obrońców.

68

Strzał Comana, ofiarnie zablokowany.

64

Rzut rożny dla Bayernu, ale bez zagrożenia.

64

Wrzutka na Lewandowskiego. Polak był blisko, ale kończy się to tylko rzutem rożnym. Po nim z bardzo daleka strzelał Sane. Nieprzyjemny strzał, ale prosto w bramkarza.

63

Salzburg chyba powoli opada z sił. Gospodarze nadal są dobrze zorganizowani i stawiają duży opór gościom. Ale mają coraz większe problemy z wyprowadzeniem kontrataków. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

62

Gnabry z przewrotki, ale trafił w Muellera!

60

Bayern szuka gola wyrównującego. Mueller teraz odepchnięty w polu karnym, sędzia niewzruszony

57

Gnabry nie opanował piłki zagranej przez Kimmicha. Aut bramkowy.

55

Strzał Adamu zablokowany. A potem nieporozumienie między piłkarzami Salzburga i spalony.

53

Salzburg miał genialną szansę na kontrę, ale zepsuli to zawodnicy gospodarzy.

52

Coman z impetem wszedł w pole karne i strzelił na bramkę, ale zdążyli z interwencją obrońcy. A mógł wycofać do Lewandowskiego, który był w lepszej pozycji. Polak ma pretensje do Francuza. Rzut rożny.

51

Dośrodkowanie Gnabry'ego i piłka ląduje w rękach bramkarza.

50

Strzał z dystansu Seiwalda, broni Ulreich. Trochę szkoda z punktu widzenia Salzburga, bo z prawej strony miał dobrze ustawionego Adeyemiego

49

Świetnie Suele wszedł na połowę rywali i podał prostopadle do Sane. Bardzo dobry pomysł, ale podanie minimalnie za mocne.

48

Faul Tolisso w środkowej strefie boiska

47

Strzał Comana spoza pola karnego. Bardzo niecelnie.

46

45

No to wracamy na drugą połowę. Obie drużyny już na murawie.

45

Koniec pierwszej połowy. Red Bull Salzburg prowadzi z Bayernem Monachium 1:0

45

Podnieśli się wszyscy kibice Salzburga! Zdawało się, że zawodnik gospodarzy trącił piłkę przed Pavardem w polu karnym, a potem upadł na murawę! Po krótkiej konsultacji z VAR-em arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego

44

Odpowiada Salzburg. Strzał z boku pola karnego w wykonaniu Adeyemiego, ale piłka poleciała prosto w Ulreicha.

41

Przycisnął Bayern! Gnabry nawinął obrońcę i strzelił podobnie jak kilkadziesiąt minut temu. Tym razem został zablokowany. Potem próbował dobijać, ale znowu został zatrzymany. A chwilę później dobrze głową uderzał Coman, ale prosto w bramkarza

38

Bayern nadal nie potrafi zaskoczyć rywali. Salzburg gra agresywnie i nie pozwala Bayernowi się rozpędzić.

33

Nie było strzału. Salzburg dalej przy piłce

33

I jeszcze jeden rzut wolny dla Salzburga, tym razem z drugiej strony boiska. Będzie dośrodkowanie.

32

Rzut wolny dla Salzburga. Dośrodkowanie w pole karne, ale radzą sobie monachijczycy.

31

Hernandez wygrał pojedynek z Hernandezem. Piłkarz Salzburga mógł wyjść sam na sam z bramkarzem.

30

Świetna okazja dla Bayernu! Salzburg całkowicie odpuścił swoją lewą stronę i tam Bayern miał dużą przewagę. Sane znalazł się z piłką w polu karnym, ale strzelił niecelnie.

29

Na razie bardzo dyskretny występ Roberta Lewandowskiego. Nie jest pod grą, nie miał też żadnej okazji na bramkę.

26

Dobrze wygląda Salzburg. Gospodarze mają pomysł na to spotkanie i regularnie organizują wypady na bramkę gości. Bayern ma więcej z gry, ale nie potrafi stworzyć klarownej sytuacji.

25

Aaronson! Strzał z około 11 metrów i Ulreich broni z trudem!

22

Szybki atak Slazburga. Adeyemi dostał piłkę na prawej stronie, zszedł do środka i piłka trafia do Chikwubuike Adamu, który pięknym strzałem z 15. metra pokonuje Ulreicha!

21

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RED BULL SALZBURG PROWADZI 1:0!

20

Celny strzał z dystansu Comana. Próbował Mueller jeszcze zmienić tor lotu piłki, ale ta trafia do "koszyczka" bramkarza.

19

Dobra akcja Bayernu. Dośrodkowanie z lewej strony, wybija piłkę Koehn. Potem próba wrzutki z prawej strony i kończy się to rzutem rożnym. Po nim nie było zagrożenia, ale będzie jeszcze jeden korner.

18

Rzut wolny dla Salzburga, ale daleko od bramki Ulreicha. Kończy się to jednak wszystko faulem w polu karnym. Faulowany piłkarz Bayernu.

15

Jest strzał głową Muellera, ale niecelny. Zacznie bramkarz

15

Rzut rożny dla Bayernu.

14

Lewandowski przewraca się po starciu z rywalem w bocznym sektorze boiska. Sędzia nakazuje grać dalej.

13

No i Adamu miał pierwszą szansę. Zaplątał się jednak z piłką i nie zdołał oddać strzału. Stracił piłkę w polu karnym.

12

A tymczasem Salzburg ma problem. Noah Okafor ma problem mięśniowy. Musi zejść z boiska, a w jego miejsce Chikwubuike Adamu.

10

Świetna szansa dla Bayernu! Serge Gnabry odebrał długie podanie, zakręcił obrońcą w polu karnym i strzelił w kierunku dalszego słupka. Dobrze interweniował bramkarz gospodarzy, Philipp Koehn!

10

Adeyemi w pojedynku z Nicklasem Suele. Górą w polu karnym obrońca Bayernu.

9

Kolejny strzał, tym razem z dystansu. Próbował Camara, ale piłka nie przeszła przez obrońców Bayernu.

8

Kolejna akcja Salzburga. Okafor strzela i zostaje zablokowany. Rzut rożny dla Salzburga.

7

Pavard uratował teraz swój zespół przed sytuacją sam na sam Okafora z Ulreichem. Aut dla Salzburga.

6

I teraz dla odmiany rożny dla gospodarzy. Za krótkie dośrodkowanie

5

Rzut rożny dla Bayernu, ale nie udało się oddać strzału

3

Było groźnie! Kiks Suele na własnej połowie, czego efektem był szybki atak Salburga. Aaronson strzela z półwoleja z 16. metra, ale został zablokowany!

2

Pierwsza piłka w pole karne gospodarzy. Dośrodkowanie Gnabry'ego wybite głową.

1

Rozpoczęli gospodarze. Jedziemy!

20:58

Red Bull Salzburg na biało, Bayern na czerwono. Za chwilę zaczynamy!

20:58

Michael Oliver z Anglii jest sędzią dzisiejszego spotkania.

20:57

Na stadionie w Salzburgu wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów. Teraz przywitanie kapitanów i losowanie.

20:56

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę!

20:31

W pierwszym składzie Bayernu znalazł się Robert Lewandowski. Wiemy już więc zatem, że pobije on rekord Ligi Mistrzów należący do Leo Messiego.

20:29

Znamy już składy obu drużyn. Oto zestawienie ekip Salzburga i Bayernu:

20:28

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Red Bull Salzburg zagra u siebie z Bayernem Monachium! Start o godzinie 21.