• Naby Keita (57') , Mohamed Salah (58')
Red Bull Salzburg
Liverpool FC
68'
68' Patson Daka za Zlatko Junuzovic
75'
75' Masaya Okugawa za Erling Haaland
89'
89' Majeed Ashimeru za Dominik Szoboszlai
51'

51' Sadio Mane
53'

53' Joseph Gomez za Dejan Lovren
57'

57' Naby Keita
58'

58' Mohamed Salah
75'

75' James Milner za Roberto Firmino
87'

87' Divock Origi za Naby Keita

Relacja z meczu Red Bull Salzburg - Liverpool FC

20:49

Dziękujemy za śledzenie relacji

90

Koniec meczu też w Salzburgu! Liverpool wygrywa 2:0 po dwóch zabójczych ciosach. Najpierw Keity, potem Salaha!

90

Koniec meczu z Neapolu! Pewna wygrana po trzech bramkach Milika i jednej Mertensa!

86

Znakomita okazja dla Mane! Stał 6 metrów przed bramką, strzelił, ale jego uderzenie odbite przez obrońcę Salzburga

82

Napoli zadowolone w wysokiego prowadzenia. Starają się grać bezpiecznie

78

Liverpool zaczyna się bawić na boisku. Jakby chcieli wejść z piłką do bramki.

76

Ładnie wypatrzył Alexander-Arnold Sadio Mane, ale Senegalczyk strzelał z bardzo trudnej pozycji. Nadal 0:2.

73

Firmino wpadł w pole karne i zdecydował się na uderzenie czubkiem buta. Tylko boczna siatka.

73

Rzut karny dla Napoli pewnie wykorzystał Mertens!

68

Piotr Zieliński schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Gaetano

68

Mane próbował przedrzeć się między dwójką obrońców, ale ci pewnie go powstrzymali

65

Zajrzyjmy do Neapolu, bo tam Napoli pewnie prowadzi z Genkiem. Nic nie zmienia się w drugiej połowie

60

Wydaje się, że Liverpool pewnie zmierza w stronę awansu. Nie miał kontroli nad tym meczem, ale wyprowadził dwa zabójcze ciosy, które mogą sprawić, że rywal już się nie podniesie

57

Salah wyszedł do piłki na skraju pola karnego, minął bramkarza, złapał piłkę pod końcową linię i niemal z zerowego kąta wpakował piłkę do bramki! Niewiarygodne!

57

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL SALAH!! CO ZA STRZAŁ!

54

Kapitalnie przedarł się Mane, dośrodkował, a Keita pakuje piłkę głowa do bramki

54

GOOOOOOOOOOLLLL KEITA! Co za akcja Liverpoolu

52

Kontuzjowany Lovren! Musi opuścić boisko. To bardzo zła informacja dla obrony Liverpoolu. W jego miejsce Gomez

49

Salzburg odpowiedział kontrą! Haaland strzela w boczną siatkę.

47

Co za podanie Firmino do Salaha! Ten minął Stankovicia, ale bramkarz jakimś cudem wygarnął piłkę spod nóg Salaha

47

Kapitalna okazja dla Liverpoolu, ale Salah nie trafia z 5 metrów!

45

Robertson zdecydował się na uderzenie z 25 metrów. Bardzo niecelnie

45

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania na obu boiskach!

44

Niesamowite tempo meczu w Salzburgu, ale po pierwszych 45 minutach bez bramek! W Napoli trwa za to Milik show. Polak ma już 3 bramki po 45 minutach, a Napoli prowadzi z Genkiem i jest już niemal pewne awansu

46

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

44

Nieprawdopodobna sytuacja! Keita znalazł się sam przed bramką, ale Stanković broni! Najlepsza okazja Liverpoolu w tym meczu

43

Liverpool nie jest w stanie przytrzymać piłki na połowie rywala

41

Ależ akcja Haalanda! Mógł wyjść sam na sam, ale nie udało mu się dobrze opanować piłki. Po chwili zgranie w bok, ale jego kolega był już na spalonym.

40

Kapitalnie przedarł się Haaland przez pomoc Liverpoolu, ale wszystko kończy się na van Dijku.

40

A w Salzburgu cały czas remis, chociaż Liverpool nie może powiedzieć, że ma ten mecz pod kontrolą

38

Milik posłał piłkę w druga stronę niż rzucił się bramkarz! Napoli rozbija Genk

37

GOOOOOOOOLL! HAT-TRICK MILIKA! PEWNIE WYKORZYSTAŁ RZUT KARNY

36

Rzut karny dla Napoli! Callejon faulowany przez 17-letniego bramkarza. Milik podejdzie do "11"

28

GOOOOOLLL MILIKA! Pięknie wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska! Co za wejście Polaka

33

Świetna okazja dla Liverpoolu. Salah faulowany przed linią 16 metra.

28

Ależ blisko gola dla Liverpoolu! Salah po prostu musiał strzelić z siedmiu metrów, ale trafił obok bramki!

24

Liverpool mógł wyprowadzić kontrę, ale Salah został zatrzymany przez obrońców

21

Pięknie ruszył lewą stroną Haaland! Nieco utrudnił sobie zadanie złym przyjęciem, ale i tak oddał strzał! Alisson broni w stylu hokejowym

18

Jak niewiele brakowało by piłka przeleciała do Haalanda! Obrońcy Liverpoolu jednak przecinają te akcje.

18

Ależ napór Liverpoolu! Strzela Mane z ostrego kąta, broni bramkarz, po chwili Salah! Nie ma jednak gola dla Liverpoolu!

14

Długa piłka na Haalanda, ale na 25. metrze piłkę na bok zbija Alisson

14

Pomylił się Ulmer, ale Salah źle wrzucił piłkę w pole karne. Red Bull ruszył z kontrą, ale szybko ją zepsuł.

12

W Salzburgu mecz się uspokoił. Obie drużyny zaczęły szanować piłkę

14

Ależ okazja na gola dla Genku! Jak to nie wpadło do bramki. Kapitalna interwencja Mereta po strzale Onachu

8

Ależ otwarty mecz z obu stron! Środek pola praktycznie nie istnieje

5

Ależ zamieszanie w polu karnym Liverpoolu! Alisson wystawia lewą rękę i broni! Po chwili dobitka!

5

Kapitalna okazja Salaha, ale broni bramkarz! Będzie tylko rożny

3

Ależ błąd bramkarza Genku! Wręcz podał pod nogi Milika, który z pięciu metrów pakuje piłkę do bramki! Co za powrót Polaka do składu