Real Madryt
16'
16' Yukhym Konoplia
46'
46' Ołeksandr Zubkow
76'
76' Danylo Sikan za Lassina Traore
81'
81' Neven Djurasek za Heorhij Sudakow
81'
81' Lucas Taylor za Ołeksandr Zubkow
85'
85' Iwan Petriak za Mykhaylo Mudryk
88'
88' Artem Bondarenko
57'

57' Vinicius Junior za Eden Hazard
57'

57' Luka Modric za Aurelien Tchouameni
68'

68' David Alaba za Ferland Mendy
68'

68' Eduardo Camavinga za Federico Valverde
68'

68' Marco Asensio za Rodrygo
85'

85' Eder Militao
90'

90' Toni Kroos
90'

90' Antonio Ruediger

Relacja z meczu Szachtar Donieck - Real Madryt

90  + 10'

Dziękujemy za wieczór z Ligą Mistrzów. Dobranoc.

90  + 10'

Koniec! Szachtar remisuje 1:1 w Warszawie z Realem.

90  + 10'

Ruediger mocno krwawił, Trubin był długo opatrywany. Ale chyba wszystko w porządku.

90  + 5'

GOL DLA REALU! Rudiger z poświęceniem strzela gola głową, aż krwawi!

90  + 2'

Kroos na głowę Rudigera i naprawdę niewiele brakowało do szczęścia.

90

Toni Kroos ukarany przez arbitra. Doliczono 5 minut.

88

Żółta kartka dla Bondarenki, gra na czas.

88

RB Lipsk prowadzi z Celtikiem Glasgow po golach Wernera i Forsberga.

85

Zmiana w Szachtarze. Petriak za Mudryka.

84

Żółta kartka dla kogoś z ławki Realu.

82

Jeszcze jedna zmiana. Taylor za Zubkowa.

81

Zmiana w Szachtarze. Djurasek za Sudakowa.

79

Doniesienia z innych stadionów: PSG 1:1 Benfica (gol Joao Mario dla gości w 62. minucie)

79

Mudryk szuka w kontrze Sikana, ale świetnie czyta to Nacho.

77

Zmiana w Szachtarze. Sikan za Traore.

76

Ależ blisko był teraz Asensio ostro dorzuconej piłki. Real poluje na gola.

73

Kroos z dystansu i niewiele brakowało do gola!

72

Dobra centra na Benzemę i świetnie to wybija Bondar.

70

Konoplja uprzedza Viniciusa pod bramką. Wyłączanie Brazylijczyka jest kluczowe dla tego meczu.

68

Potrójna zmiana w Realu. Alaba za Mendy'ego, Asensio za Rodrygo i Camavinga za Valverde.

66

Zaskakujący strzał Zubkowa z dystansu i Łunin cudem to odbija! Skozłowała ta piłka przed nim, ale i tak to obronił.

64

Dlaczego nie było z tej akcji gola?! Niewiarygodne! Wyborna kontra Szachtara, Traore znalazł się sam na sam. I Łunin prawie wytrącił mu piłkę spod nóg. Traore oddał strzał na pustą bramkę z 6 metrów i trafił w poprzeczkę...

61

Konoplja świetnie powstrzymuje Viniciusa. Mimo żółtej kartki gra odważnie w obronie.

59

Mendy odważnie, z dystansu, ale wysoko nad bramką.

57

Podwójna zmiana w Realu. Vinicius za Hazarda, Modrić za Tchouameniego.

54

Ciekawą akcję Szachtara zatrzymał Łunin, łapiąc wrzutkę. Teraz to samo robi Trubin, z drugiej strony.

51

Benzema szukał miejsca do strzału, ale jest do niego szybki doskok rywali, od razu ogranicza to Francuzowi możliwości.

47

Real szuka odpowiedzi, Tchouameni nie trafia głową.

46

GOL DLA SZACHATARA! Oleksandr Zubkow trafia głową, wykorzystał złe ustawienie Mendy'ego.

43

Dinamo Zagrzeb remisuje 1:1 z Salzburgiem (gol Ljubicicia) PSG prowadzi z Benficą 1:0 (gol Mbappe)

43

Mudryk w gazie, wystawia piłkę Bondarence, ale ten nie odczytał zamiarów, nie wystartował do niej. Szkoda tej akcji Szachtara.

42

Benzema głową, ale niecelnie.

41

Fede Valverde huknął i zmusił Trubina do efektownej parady.

40

Spokojniejszy fragment gry. Real zmusza Szachtar do poszerzania pola, atakuje wysokim pressingiem. Nie daje swobody.

38

Pogonił Nacho za rywalem, udaremnił sytuację sam na sam. Poszedł pazernie za piłką.

36

Raport z innych boisk: Dortmund 1:1 Sevilla (gol Bellinghama) Milan 0:2 Chelsea (gol Aubameyanga)

36

Dwa razy Trubin broni strzały z ostrego kąta, Real chce wrzucić wyższy bieg.

35

Znakomita piłka od Bondarenki, na wyjście na sam na sam, ale znowu Nacho ratuje Real.

34

Dobry fragment Szachtara, mają kolejny rzut rożny po zablokowanym miękkim zagraniu Konopli.

33

Ależ klepka Sudakowa z Mudrykiem i gdyby nie przeciął tego Nacho, pewnie byłby gol dla Ukraińców.

29

Znakomicie Konoplja przeciął akcję, ale Real budował od razu nową. Sędzia przerwał grę, Kroos znokautował piłką Stjepanienkę.

28

Rzut rożny zmarnowany.

26

Dobra akcja Szachtara, naprawdę szybka. Pędzi Zubkow do strzału, zablokowany. Ukraińcy mają jednak korner.

25

Mudryk ściga się z Ruedigerem, Niemiec przecina próbę centry, piłka w rękach Łunina.

24

Traore pada w polu karnym. Co prawda był kontakt z Tchouamenim, ale nie taki, by po nim odgwizdać rzut karny.

22

AC Milan 0:1 Chelsea Tomori z czerwoną kartką gospodarze w osłabieniu. Jorginho trafia z rzutu karnego.

21

Szachtar nie może wyjść z kontrą, Real mądrze zamyka środkową strefę.

19

Doniesienia z innych boisk: Salzburg prowadzi 1:0 z Dinamem Zagrzeb (12' Nicolas Seiwald) [b]Sevilla prowadzi z Borussią Dortmund 1:0[/b] (18' Tanguy Nianzou)

18

Benzema z ostrego kąta i broni to bramkarz Szachtara.

17

Ładna klepka Realu pod polem karnym, ale Benzema gubi piłkę, gdy dobiega do niego dwóch rywali.

16

Żółta kartka dla Juchyma Konopli. Ostry wślizg w nogi Rodrygo, którego pewnie będzie starał się kryć cały mecz.

13

Real naciska, gra wysoko w pressingu, ale Szachtar prezentuje dojrzały, opanowany futbol.

10

10' Kroos z dystansu, ale nie popisał się tym strzałem...

8

8' Seria podań w wykonaniu Szachtara, z poszanowaniem piłki.

6

6' Real zamknął Szachtar na jego połowie. Ukraińcy mają problem, by wyjść z piłką, wyprowadzić dalej.

3

3' Szansa dla Sudakowa, ale został zablokowany. Od razu idzie z kontrą Realu, powstrzymany jednak Vazquez. Intensywny początek meczu.

2

Pierwsza akcja Realu, ale centra Vazqueza wybita. Potem Mudryk daje się sfaulować, Szachtar uspokaja sytuację.

20:59

Zaczynamy!

20:57

Jeśli Real wygra, będzie już pewny miejsca w 1/8 finału Ligi Mistrzów, mając komplet punktów po czterech meczach. Szachtar w tej chwili zajmuje drugie miejsce w grupie z dorobkiem czterech punktów.

20:57

Piękna kartoniada w barwach flag Polski i Ukrainy na trybunach.

20:54

Real Madryt zawitał do Warszawy. Czas na starcie Szachtara Donieck z "Królewskimi" w Lidze Mistrzów. Dobry wieczór, zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.