66' Daniel Parejo
73'
73' Geronimo Rulli
79'
79' Manuel Trigueros za Alberto Moreno
79'
79' Pervis Estupinan za Alfonso Pedraza
90'
90' Yeremi Pino za Samuel Chukwueze
90'
90' Boulaye Dia za Arnaut Danjuma
46'

46' Leonardo Bonucci za Alex Sandro
71'

71' Arthur za Manuel Locatelli
73'

73' Adrien Rabiot
81'

81' Denis Zakaria za Weston McKennie
87'

87' Luca Pellegrini za Mattia De Sciglio

Relacja z meczu Villarreal - Juventus FC

22:57

Juventus zremisował 1:1 z Villarrealem, a Chelsea ograła 2:0 Lille

90  + 3'

Koniec meczu! To był mecz dla koneserów.

90  + 3'

Pino wrzuca w pole karne! Cuadrado wybija głową!

90  + 1'

Nie ma co ukrywać, remis to sprawiedliwy wynik. Do końca meczu pozostały jednak aż trzy minuty

83

Wreszcie jakaś sytuacja gości! Vlahović strzelał sprzed pola karnego, ale bramkarz był na posterunku

81

Wygląda na to, że McKennie zszedł ze względu na uraz

80

Chelsea 2:0 Lille Lille częściej utrzymuje się przy piłce (52 procent czasu) i oddało więcej strzałów (12 do 9), ale to jednak Chelsea kontroluje przebieg meczu

77

Schodzi McKennie, wchodzi Zakaria

74

Dobra interwencja Szczęsnego! Juve musi się przebudzić, bo pachnie golem dla gospodarzy

72

Rulli miał kilka słów do arbitra, ale widocznie nie były to komplementy, więc zobaczył żółtą kartkę. Ale nie tylko on. Rabiot także ukarany. Francuz ma nawet szczęście, bo za swój faul zasługiwał na "pomarańczową" kartkę

70

Chelsea nadal prowadzi 2:0 po golach Havertza i Pulisicia

69

Schodzi Locatelli, wchodzi Arthur

66

Zaspała obrona Juve! Parejo podłącza się z drugiej linii i z bliska pokonuje Szczęsnego! 1:1

65

Chukwueze z łatwością ogrywa De Sciglio i zagrywa w pole karne fałszem, ale Bonucci wybija. Villarreal zaczyna przeważać!

64

Kapitalnie dzisiaj pracują Vlahović i Morata. Napastnicy gości wykonują dzisiaj mnóstwo czarnej roboty

63

Chelsea 2:0 Lille Kante popisał się ładnym rajdem i podał do Pulisicia, który przelobował bramkarza! 2:0

62

Locatelli fauluje Alberto Moreno, ale sędzia jest łaskawy i nie pokazuje mu żółtej kartki

60

Godzina za nami. Optyczna przewaga Juventusu

57

Cuadrado oszukał obrońcę i posłał bombę na bramkę gospodarzy, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką

55

Giovani Lo Celso wyprzeda Bonucciego i strzela! Argentyńczyk jednak nie trafił czysto w piłkę, więc Szczęsny bez kłopotów złapał piłkę

52

Stały fragment gry dla Villarrealu! Jednak Bonucci wygrywa główkę

51

Chelsea 1:0 Lille Spoglądamy też na Stamford Bridge. Lille przegrywa, ale Renato Sanches wygląda dziś kapitalnie. To jego ostatni sezon we Francji. Jest zbyt dobry.

21:56

W pierwszej połowie Wojciech Szczęsny nie miał zbyt wiele roboty, bo większość akcji gospodarzy przerywał Matthijs de Ligt. Gerónimo Rulli, bramkarz Villarrealu, w większości akcji też nie musiał się rzucać, bo strzały Manuela Locatelliego i Alvaro Moraty były wyjątkowo niecelne.

21:48

Szybko strzelony gol przez Juventus nieco ustawił to spotkanie, bo goście mogli skupić się na obronie i myśleli raczej o kontratakach. Villarreal ładnie rozgrywał piłkę, ale pod bramką Szczęsnego ich akcje przerywał zazwyczaj De Ligt.

45

Koniec pierwszej połowy! Juventus prowadzi 1:0 z Villarrealem po bramce Vlahovicia, a Chelsea ogrywa Lille 1:0 po golu Havertza

43

Tu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. W ostatnich minutach piłka nie opuszczała środkowej strefy boiska

41
39

De Ligt znowu ratuje Juventus! Tym razem uprzedził Szczęsnego i wybił piłkę sprzed bramki

36

De Sciglio zagrywa wzdłuż bramki! McKennie strzela! Ale Amerykanin został zablokowany

34

Capoue strzelał z dystansu, ale lepiej przemilczeć tę próbę. Szczęsny nie musiał interweniować. Piłkę złapał pewnie dopiero steward na trybunach

32

Fatalny strzał Moraty, choć wcześniej pięknie wypracował sobie pozycję do strzału

30

Chelsea 1:0 Lille Lille oddało aż siedem strzałów, ale żadnego celnego. Gospodarze za to uderzali pięć razy, z czego trzy razy celnie

28

A teraz akcję rywali przerwał Locatelli

27

De Ligt przerywa kolejną akcję gospodarzy. Świetnie dzisiaj wygląda Holender

25

Vlahović miał trzech obrońców na plecach, a i tak obrócił się z piłką i wystawił ją koledze. Locatelli uderzył jednak zbyt mocno. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką

22

Morata pada w polu karnym! Ale Oscara za to nie dostanie. Hiszpan symulował w bardzo słabym stylu

19

Dobre żywe spotkanie. Kibice nie mogą narzekać na tempo meczu, bo jest naprawdę wysokie

16

Narzekaliśmy na prawą stronę gospodarzy, ale to już nieaktualne. Dwa ładne rajdy zaprezentował Chukwueze

8

Chelsea 1:0 Lille Kai Havertz otwiera wynik spotkania!

15

Hiszpanie atakują tylko lewym skrzydłem, ale na razie Juve się dobrze broni

13

Villarreal gra coraz odważniej

12

Poprzeczka ratuje Juventus! Giovani Lo Celso z 10. metra pudłuje!

9

Juventus stara się stosować wysoki pressing, ale Villarreal dobrze rozgrywa piłkę

6

Parejo popisał się kolejnym ładnym podaniem, ale Villarreal ma problem, aby przedostać się pod bramkę Szczęsnego

5

Vlahović miał szansę na kolejnego gola, ale trafił wprost w obrońcę. A jednak i tak był na spalonym Serb

2
1

Danilo zagrywa w kierunku Vlahovicia! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Serb potrzebował 33 sekund, aby strzelić gola w debiucie w LM

20:44

Skład Juventusu: Szczęsny - De Sciglio, Danilo, de Ligt, Alex Sandro - Cuadrado, McKennie, Locatelli, Rabiot - Vlahović, Morata

20:44

Skład Villarreal: Rulli - Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza - Chukwueze, Parejo, Capoue, Alberto Moreno - Lo Celso, Danjuma

20:25

Zapowiada się kolejny świetny wieczór z Ligą Mistrzów. Chelsea, obrońca tytułu, mierzy się w Londynie z Lille. My jednak przede wszystkim skupimy się na meczu w Hiszpanii, gdzie Villarreal podejmie Juventus, którego bramki strzec będzie Wojciech Szczęsny.