Liverpool FC
3'
3' Boulaye Dia
41'
41' Francis Coquelin
63'
63' Etienne Capoue
68'
68' Alfonso Pedraza za Francis Coquelin
68'
68' Samuel Chukwueze za Gerard Moreno
79'
79' Manuel Trigueros za Pervis Estupinan
79'
79' Serge Aurier za Raul Albiol
79'
79' Paco Alcacer za Boulaye Dia
81'
81' Giovani Lo Celso
85'
85' Pau Torres
86'
86' Etienne Capoue
46'

46' Luis Diaz za Diogo Jota
62'

62' Fabinho
67'

67' Luis Diaz
74'

74' Sadio Mane
77'

77' Trent Alexander-Arnold
79'

79' Curtis Jones za Thiago Alcantara
79'

79' Jordan Henderson za Naby Keita
79'

79' Konstantinos Tsimikas za Andrew Robertson
84'

84' James Milner za Fabinho

Relacja z meczu Villarreal - Liverpool FC

90  + 2'

Zapraszamy na jutrzejszą relację, a dzisiaj mówimy już: DOBRANOC!

90  + 2'

Z kim Liverpool zagra w finale? Z Manchesterem City lub Realem Madryt. Rewanż już jutro i czekamy na to widowisko.

90  + 2'

Liverpool miał wielki problemy, przegrywał 0:2, ale się podniósł. Zespół Kloppa wygrał 3:2 i zagra w Paryżu.

90  + 2'

KONIEC MECZU!

90

Dwie minuty doliczone.

89

Fatalnie akcję popsuł teraz Liverpool. Goście mieli przewagę 5 na 2 w ataku, ale skończyli wszystko złym podaniem i niecelnym strzałem Salaha.

86

Czerwona kartka dla Capoue. Francuz spóźniony, ukarany drugą żółtą kartką.

80

Świetna interwencja Rullego ratuje Villarreal!

78

Potrójne zmiany w obu zespołach. Trudno przewidywać, by cokolwiek się tu jeszcze wydarzyło.

74

Katastrofalnie ustawili się gospodarze. Keita podał do Mane, ten wybiegł z własnej połowy, minął bramkarza i strzelił gola na 3:2!

74

SADIO MANE! 3:2 LIVERPOOL!

68

Lewą nogą dośrodkował Alexander-Arnold, a Diaz głową z bliska daje Liverpoolowi remis. Anglicy o krok od finału.

67

DIAZ! PO MECZU! 2:2!

67

Niecelne uderzenie Konate po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

66

Minimalne pudło Diaza po rykoszecie! Mogło być po rywalizacji!

65

O ile w pierwszej połowie nie mogliśmy uwierzyć w przemianę Villarrealu, o tyle po przerwie do złudzenia przypominają zespół sprzed tygodnia. Mocno osłabli gospodarze.

63

Kartka dla Capoue.

63

Błąd w ustawieniu obrony gospodarzy. Salah podał w pole karne do Fabinho, a Brazylijczyk skutecznie uderzył między nogami Rullego! Liverpool znowu w finale!

62

GOL DLA LIVERPOOLU! FABINHO!

60

Coraz większa przewaga Liverpoolu. Nie tylko piłkarska, ale też fizyczna. Trudno oprzeć się wrażeniu, że intensywna pierwsza połowa kosztowała gospodarzy mnóstwo sił.

57

Wrzutka Mane do Diaza. Kolumbijczyk zdecydował się na uderzenie nożycami, ale nie trafił czysto w piłkę i przestrzelił! Liverpool coraz mocniej napiera.

56

Liverpool zdaje się łapać swój odpowiedni rytm.

55

Poprzeczka ratuje Villarreal! Alexander-Arnold uderzył z daleka, piłka odbiła się od jednego z gospodarzy i odbiła się od poprzeczki!

54

Dwa dośrodkowania w pole karne gospodarzy. Pierwsze Rulli niepewnie piąstkował, drugie pewnie złapał.

51

Liverpool stara się przenieść ciężar gry pod bramkę gospodarzy. Na pewno idzie im to lepiej niż przed przerwą, ale dalej nie ma z tego wielu konkretów.

49

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Villarrealu. Piłka przeleciała ponad głowami zawodników i spadła pod nogi zaskoczonego Mane. Gospodarze od bramki.

46

Początek drugiej połowy.

22:03

Jedna zmiana w Liverpoolu już w przerwie. Diaz zmienił Jotę.

21:51

A w przerwie oceńcie sami, czy był karny, czy go nie było.

45  + 2'

Przerwa. Villarreal zdominował Liverpool. Uwierzył w to, co wydawało się niemożliwe. 2:0 do przerwy. Hiszpanie wrócili do gry!

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45
43
43

Remis w dwumeczu. Na tę chwilę mamy dogrywkę. Ależ Villarreal dzisiaj gra!

42

Szansa dla Liverpoolu! Jota uderzał niemal do pustej bramki, ale w ostatniej chwili został zablokowany. I tak jednak był na spalonym.

41

Fenomenalne, cudowne, kapitalne krosowe podania Torresa do Capoue na prawą stronę. Ten dośrodkował w pole karne, a w nim genialnie wyskoczył Coquelin, który uderzeniem głową nie dał szans Alissonowi!

40

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL VILLARREAL!

38

Gramy dalej, tymczasem w mediach społecznościowych przeważają opinie, że gospodarze zostali skrzywdzeni.

37

Gospodarze domagają się analizy VAR. Sędzia jest pewny swojej decyzji i chyba jej nie zmieni.

36

Kontrowersja! Lo Celso padł w polu karnym po ataku Allisona, ale sędzia nie gwiżdże rzutu karnego!

34

Niezswykła jest ta przemiana w grze Villarrealu w porównaniu do tego, co widzieliśmy sześć dni temu.

31
29

Chaotyczny fragment meczu. Sporo fauli, sporo złośliwości i nerwów. Gęstnieje nam tu atmosfera.

26

Kolejny błąd Liverpoolu w rozegraniu pod wpływem bardzo wysokiego i agresywnego pressingu. Klopp wściekły przy ławce rezerwowych.

24

Duże zamieszanie w polu karnym Villarreal. Salah minął bramkarza, oddał niecelny strzał, ale nawet gdyby strzelił gola, to ten nie zostałby uznany, bo Egipcjanin był na spalonym.

22

Kapitalne dwa podania Villarreal między liniami. Z prawej strony kończył podaniem Moreno, ale znakomicie ustawił się van Dijk, który wybił piłkę.

21
19

Spalony na połowie Liverpoolu, spalony na połowie Villarreal. Chwila odpoczynku w bardzo intensywnym meczu.

17

Słabe, niecelne uderzenie Keity.

16

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu i Robertson zablokował uderzenie głową Moreno!

14

Kupę szczęścia mieli teraz gospodarze! Parejo stracił piłkę przed własnym polem karnym, przez agresywny pressing Liverpoolu. Minimalnie niecelnie strzelał Keita.

11

Niecelne uderzenie Parejo.

9

Agresywny doskok, chęć prowadzenia gry - tak dzisiaj wygląda Villarreal. Zespół Emery'ego gra kompletnie inaczej niż przed tygodniem, gdy przez 90 minut chował się za podwójną gardą.

7

Ależ pasja, ależ zaangażowanie w grę ze strony Villarreal. Kapitalny początek.

5
4

Co za start gospodarzy! Z lewej strony dośrodkował Estupinan, nieczysto w piłkę trafił Capoue, ale ta spadła na nogę Dii i mamy bramkę! Stadion oszalał z radości!

3

GOL DLA VILLARREALU!

2

Nerwowe zachowanie gospodarz w obronie.

1

20:57

Obie drużyny na murawie. Za kilka chwil początek meczu.

20:57
20:56

W Hiszpanii wiara w cud.

20:43
20:43
20:37

Statystyka nie jest dobra dla Villarrealu. Z jednej strony jeszcze nigdy nie przegrał on u siebie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów (dwa zwycięstwa, pięć remisów). Z drugiej jednak w żadnym z tych meczów Villarreal nie strzelił więcej niż jednego gola.

20:36

Skład Liverpoolu: Alisson - Alexander-Arnold, Konate, van Dijk, Robertson - Keita, Fabinho, Thiago - Salah, Mane, Jota.

20:35

Skład Villarrealu: Rulli - Foyth, Albiol, Torres, Estupinan - Lo Celso, Parejo, Capoue, Coquelin - Moreno, Dia.

20:33

W pierwszym meczu o zwycięstwie Liverpoolu zdecydowały zaledwie dwie minuty. W 53. bramkę samobójczą zdobył Estupinan, a chwilę później na 2:0 podwyższył Mane.

20:32

W minioną środę na Anfield Road lepszy był Liverpool, który wygrał 2:0. Początek dzisiejszego rewanżu o 21:00.

20:31

Dobry wieczór państwu! Czas na pierwszy rewanż w półfinale Ligi Mistrzów. Villarreal marzy o sprawieniu sensacji i postara się odrobić straty z pierwszego meczu przeciwko Liverpoolowi.