• Cristiano Ronaldo (13')
Young Boys Berno
Manchester United
45'
45' Christian Fassnacht
13'

13' Cristiano Ronaldo
35'

35' Aaron Wan-Bissaka
37'

37' Diogo Dalot za Jadon Sancho
46'
46' Theoson Jordan Siebatcheu za Vincent Sierro
50'
50' Christopher Martins
66'
66' Nicolas Ngamaleu
82'
82' Fabian Rieder za Christopher Martins
83'
83' Miralem Sulejmani za Silvan Hefti
90'
90' Wilfried Kanga za Meschack Elia
90'
90' Cedric Zesiger za Sandro Lauper
90'
90' Theoson Jordan Siebatcheu
46'

46' Raphael Varane za Donny van de Beek
64'

64' Raphael Varane
72'

72' Jesse Lingard za Cristiano Ronaldo
72'

72' Nemanja Matić za Bruno Fernandes
89'

89' Anthony Martial za Fred

Relacja z meczu Young Boys Berno - Manchester United

90  + 5'

Koniec meczu w Sevilli! Ostatecznie wynik 1:1 nie uległ zmianie!

90  + 5'

Koniec meczu w Bernie!

90  + 5'

Jordan Siebatcheu! Co zrobił Jesse Lingaard?! Podał do rywala, wypuścił go sam na sam, a zawodnik gospodarzy nie pomylił się!

90  + 5'

Young Boys Berno - Manchester United 2:1 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! COŚ NIESAMOWITEGO! YOUNG BOYS PROWADZI!

90  + 2'

Czas doliczony w obu meczach!

88

Young Boys Berno - Manchester United 1:1 Gospodarze walczą o zwycięstwo. Bomba z dystansu, obroniona przez De Geę!

83

Young Boys Berno - Manchester United 1:1 Rieder za Martinsa, Sulejmani za Heftiego.

78

Young Boys Berno - Manchester United 1:1 Kibic wtargnął na murawę. Stewardzi opanowują sytuację.

72

Young Boys Berno - Manchester United 1:1 Niespodzianka - Cristiano Ronaldo opuszcza boisko. W jego miejsce Jesse Lingaard. Fernandes z kolei ustępuje miejsca Maticiowi.

66

Young Boys Berno - Manchester United 1:1 Nicolas Ngamaleu znakomicie włożył nogę przed obrońcę po dograniu z prawej strony i pokonał bramkarza! Zasłużyli gospodarze na tego gola!

66

Young Boys Berno - Manchester United 1:1 GOOOOOOOOOOOOOL! Dopięli swego! Remis w Bernie!

65

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Varane dostaje żółtą kartkę.

61

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Young Boys na dobre przejęło inicjatywę w tym meczu. Na razie nie stwarzają jednak stuprocentowych sytuacji.

51

Sevilla - Salzburg 1:1 Kamil Piątkowski melduje się na murawie!

54

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Teraz karnego domaga się Ronaldo. Portugalczyk wręcz tarzał się, nie mogąc uwierzyć, że sędzia pozostał niewzruszony.

51

Sevilla - Salzburg 1:1 Youssef En Nesyri się, kurczę, skompromitował. Symulka w polu karnym i żółta kartka. Druga. Salzburg w przewadze. Tylko czy wcześniej nie był on na spalonym?

50

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Martins ogląda żółtą kartkę

46

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Zmiany w obu zespołach. W Manchesterze Raphael Varane zmienił van de Beeka, a w ekipie gospodarzy Siebatcheu wszedł za Sierro.

46

Wracamy do gry na obu stadionach!

45  + 3'

Sevilla - Salzburg 1:1 Koniec pierwszej połowy także w Sevilli, gdzie spadł ulewny deszcz

45  + 1'

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Koniec pierwszej połowy.

45  + 1'

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Kolejne dośrodkowanie w pole karne Manchesteru. Gospodarze przejęli inicjatywę po czerwonej kartce i dążą do wyrównania.

42

Sevilla - Salzburg 1:1 GOOOOOOOOL! Ivan Rakitić pewnie!

42

Sevilla - Salzburg 0:1 Coś niesamowitego! Rzut karny! Ale tym razem dla Sevilli!

39

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Odnotujmy jeszcze zmianę w Manchesterze - Diogo Dalot zmienił Jadona Sancho

38

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Najlepsza okazja dla gospodarzy! Garcia dogrywa w pole karne, a tam na czystej pozycji jest Faasnacht, ale jego mocny strzał mija słupek!

35

Sevilla - Salzburg 0:1 Nie ma gola! Sucic trafia w słupek!

35

Sevilla - Salzburg 0:1 Trzeci (!) rzut karny dla Salzburga!

35

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Wan-Bissaka wylatuje z boiska! Ależ paskudne wejście korkami na kostkę Martinsa Pereiry! Piłkarz gospodarzy cierpi i korzysta z pomocy medycznej.

32

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Kolejny strzał gospodarzy. Odbiór piłki na połowie Manchesteru i strzał Aebischera, ale piłka leci ponad bramką.

30

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Dośrodkowanie Wan-Bissaki na Ronaldo, ale Portugalczyk znowu w ostatniej chwili uprzedzony przez golkipera.

25

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Strzał z dystansu Fassnachta, broni de Gea. I błyskawiczna kontra gości, strzał z pola karnego Ronaldo obroniony przez van Ballmoosa!

23

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Tymczasem w Bernie dobra akcja gospodarzy. Po niezłej wrzutce z prawej strony zabrakło strzału głową.

21

Sevilla - Salzburg 0:1 I tym razem gooool! Luka Sucic pewnie!

20

Sevilla - Salzburg 0:0 Niebywałe! Kolejny rzut karny dla gości!

17

Sevilla - Salzburg 0:0 Dużo się dzieje, więc odnotowujemy teraz - rzut karny niewykorzystany! W 13. minucie Karim Adeyemi strzelił obok słupka!

14

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 Dogranie w pole karne z lewej strony, sprzed pola karnego od Fernandesa, zewnętrzną częścią stopy. Ronaldo wyprzedził obrońcę i umieścił piłkę w bramce. Trochę szczęścia, bo piłka odbiła się od bramkarza i wtoczyła się do bramki między jego nogami.

14

Young Boys Berno - Manchester United 0:1 GOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo!

11

Sevilla - Salzburg 0:0 Po wideoweryfikacji goście mają rzut karny!

11

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Świetna akcja Elii! Znalazł się na lewej stronie i mocno dograł do środka, ale nikt nie wbiegł na piłkę.

11

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Dośrodkowanie Shawa na Ronaldo, wyłapuje piłkę bramkarz.

11

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Zamieszanie w polu karnym Young Boys, Fernandes i Sancho nie zdołali jednak oddać strzału na bramkę.

9

Sevilla - Salzburg 0:0 Na razie przewaga gospodarzy. W 6. minucie szansę na bramkę miał Youssef En Nesyri. Po wrzutce z prawej strony strzelał głową z bliska, ale niecelnie.

7

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Prostopadłe zagranie w kierunku napastnika Young Boys, ale przejmują piłkę obrońcy Manchesteru.

5

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Dogranie w pole karne do Sancho, ale Anglik nie opanował piłki.

3

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Pierwsza dobra okazja dla gospodarzy! Strata Jadona Sancho w środku boiska, z piłką w kierunku bramki popędził Elia i strzelił zza pola karnego, ale niecelnie.

2

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Warto jeszcze dodać, że mecz w Bernie odbywa się na sztucznej murawie.

1

Young Boys Berno - Manchester United 0:0 Sevilla - Red Bull Salzburg 0:0 Gramy w Lidze Mistrzów!

18:44

Young Boys Berno w żółto-czarnych strojach, Manchester United w biało-niebieskich strojach. W drugim meczu Sevilla na biało, Salzburg na czerwono.

18:43

Przywitanie kapitanów na obu stadionach

18:41

Piłkarze Young Boys, Manchesteru, Sevilli i Salzburga są na boiskach. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

18:38

Na stadionie w Szwajcarii właściwie jest komplet widzów. Kibice prezentują oprawę i mają nadzieję na niespodziankę w pierwszym meczu swojego zespołu.

18:32

Ostatni raz Cristiano Ronaldo zagrał w Lidze Mistrzów w barwach Manchesteru 27 maja 2009 roku. Był to finał rozgrywek, w którym Manchester przegrał 0:2 z Barceloną

18:28

To pierwsze spotkania w tegorocznej Lidze Mistrzów. Sevilla i Salzburg grają w grupie G, gdzie znajdują się jeszcze Wolfsburg i Lille. Natomiast Young Boys i Manchester znajdują się w grupie F z Atalantą i Villarealem

18:21

Natomiast w drugim spotkaniu w wyjściowym składzie zobaczymy Cristiano Ronaldo

18:19

Znamy już składy na oba spotkania. Na początek Sevilla - Salzburg. W drużynie gości w kadrze meczowej znalazł się Kamil Piątkowski, ale Polak rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

18:17

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z pierwszych meczów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Sevilla zmierzy się z Red Bull Salzburg, natomiast Manchester United zagra na wyjeździe z oung Boys Berno.