50' Johan Gastien
65'
65' Elbasan Rashani
66'
66' Jim Allevinah za Jodel Dossou
76'
76' Pierre-Yves Hamel za Mohamed Bayo
77'
77' Alidu Seidu za Elbasan Rashani
86'
86' Arial Mendy za Vital N'Simba
86'
86' Oriol Busquets za Jason Berthomier
52'

52' Brendan Chardonnet
72'

72' Jeremy Le Douaron za Youssouph Badji
72'

72' Hiang'a Mbock za Lucien Agoume
88'

88' Rafiki Said za Irvin Cardona

Relacja z meczu Clermont Foot - Brest

90  + 5'

To już wszystko! Sędzia odgwizduje koniec meczu.

90  + 5'

Gra zostaje wznowiona.

90  + 5'

Posiadanie piłki: Clermont Foot: 58%, Brest: 42%.

90  + 4'

Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.

90  + 4'

Franck Honorat z Brest jest na spalonym.

90  + 3'

Franck Honorat zostaje ukarany rzutem karnym. Cedric Hountondji został odepchnięty

90  + 2'

Hiang'a Mbock zostaje ukarany rzutem karnym. Jim Allevinah został odepchnięty

90  + 1'

Franck Honorat z drużyny Brest podaje w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik

90  + 1'

Clermont Foot wyrzuca piłkę z autu z lewej strony boiska na własnej połowie

90  + 1'

Sędzia pokazuje, że będą 4 minuty doliczonego czasu.

90

Rafiki Said z Brest kieruje piłkę bezpośrednio w pole karne, ale Arthur Desmas wybiega i odbiera piłkę.

90

Posiadanie piłki: Clermont Foot: 60%, Brest: 40%.

89

Brest wyrzuca piłkę z autu z lewej strony boiska na własnej połowie

89

Haris Belkebla zostaje ukarany rzutem karnym. Akim Zedadka został odepchnięty

88

Irvin Cardona opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Rafiki Said.

88

Irvin Cardona z drużyny Brest podaje za linię obrony, ale przeciwnik przejął piłkę

87

Brest próbuja stworzyć jakąś akcję.

87

Marco Bizot odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.

87

Jim Allevinah z Clermont Foot wykonuje rzut rożny z lewej strony.

86

Jason Berthomier opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Oriol Busquets.

86

Vital N'Simba opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Arial Mendy.

85

Jim Allevinah z drużyny Clermont Foot podaje prosto w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik

85

Jean-Kevin Duverne z Brest strzela spoza pola karnego, ale piłka zostaje zablokowana.

85

Posiadanie piłki: Clermont Foot: 61%, Brest: 39%.

84

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Lilian Brassier z Brest podciął przeciwnika, którym był Salis Abdul Samed.

83

Clermont Foot kontroluje piłkę.

82

82

Bramkarz wybija dla drużyny Clermont Foot

82

Brest ma okazję! Hiang'a Mbock uderza, ale piłka po jego główce szybuje daleko.

82

Romain Faivre z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne

81

Pierre-Yves Hamel z zespołu Clermont Foot posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Lilian Brassier.

80

Posiadanie piłki: Clermont Foot: 63%, Brest: 37%.

80

Świetną piłkę zagrywa Romain Faivre z Brest. Posyła piłkę za obrońców, czym stwarza okazję na gola..

79

Romain Faivre z drużyny Brest podaje w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik

78

Hiang'a Mbock zostaje ukarany rzutem karnym. Alidu Seidu został odepchnięty

78

To wyglądało na świetną okazję. Franck Honorat z Brest wrzucił piłkę bezpośrednio w pole karne, ale nic z tego nie wynikło.

78

Jeremy Le Douaron z Brest strzela spoza pola karnego, ale piłka zostaje zablokowana.

77

Ronael Pierre-Gabriel z Brest posyła piłkę za obrońców, ale bramkarz odczytuje jego zamiary, wychodzi i przejmuje piłkę.

77

Brest wyrzuca piłkę z autu z prawej strony boiska na połowie przeciwnika

77

Elbasan Rashani opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Alidu Seidu.

76

Mohamed Bayo opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Pierre-Yves Hamel.

76

75

Cedric Hountondji odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.

75

Romain Faivre z Brest wykonuje rzut rożny z prawej strony.

75

Franck Honorat z drużyny Brest podaje prosto w pole karne, ale piłkę przejmuje przeciwnik

74

74

Irvin Cardona z drużyny Brest podaje piłkę, ale jego kolega z zespołu dochodzi do niej zbyt późno i nie potrafi wykorzystać tego podania.

73

Brest wznawia grę krótkim podaniem z linii bramkowej.

73

Piłka w bezpiecznych rękach. Arthur Desmas wychodzi i przechwytuje piłkę.

73

Romain Faivre z Brest wrzuca piłkę w pole karne...

72

Lucien Agoume opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Hiang'a Mbock.

72

Youssouph Badji opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Jeremy Le Douaron.

71

Clermont Foot wyrzuca piłkę z autu z prawej strony boiska na połowie przeciwnika

71

70

Clermont Foot wyrzuca piłkę z autu z lewej strony boiska na połowie przeciwnika

70

Mohamed Bayo z Clermont Foot próbuje uruchomić kolegę z drużyny w polu karnym, ale jego podanie zostaje zablokowane przez przeciwnika.

70

69

Romain Faivre zatrzymuje piłkę ręką

68

Youssouph Badji zostaje ukarany rzutem karnym. Akim Zedadka został odepchnięty

66

Jodel Dossou opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Jim Allevinah.

65

G O O O L - Elbasan Rashani z Clermont Foot zdobywa gola strzałem głową.

65

Jason Berthomier z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne

65

Posiadanie piłki: Clermont Foot: 64%, Brest: 36%.

64

Lucien Agoume zostaje ukarany rzutem karnym. Vital N'Simba został odepchnięty

63

Jodel Dossou główkuje na bramkę, ale jest na miejscu i z łatwością broni.

62

62

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Irvin Cardona z Brest podciął przeciwnika, którym był Akim Zedadka.

61

60

59

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Youssouph Badji z Brest podciął przeciwnika, którym był Arthur Desmas.

59

Ronael Pierre-Gabriel z Brest dobrze podaje w pole karne, ale koledzy z drużyny nie potrafią stworzyć przewagi w polu.

58

57

Jason Berthomier zostaje ukarany rzutem karnym. Romain Faivre został odepchnięty

57

Brest wyrzuca piłkę z autu z prawej strony boiska na własnej połowie

56

Akim Zedadka wykonuje strzał, który broni , ale nie potrafi utrzymać piłki...

56

Jodel Dossou z drużyny Clermont Foot podaje koledze.

56

Piłkę w pole karne podaje Elbasan Rashani z Clermont Foot ...

56

55

Brest wyrzuca piłkę z autu z lewej strony boiska na połowie przeciwnika

55

54

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Lucien Agoume z Brest podciął przeciwnika, którym był Jodel Dossou.

52

G O O O L - Brendan Chardonnet z Brest zdobywa gola strzałem głową.

52

52

51

VAR - KARTKA! - Sędzia zatrzymał grę. Analiza VAR akcji na potencjalną kartkę w trakcie.

50

50

Usunięty z boiska! Johan Gastien otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie.

49

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Johan Gastien z Clermont Foot podciął przeciwnika, którym był Franck Honorat.

48

Mohamed Bayo uderza z woleja na bramkę ale łapie piłkę w ręce.

48

47

Franck Honorat zostaje ukarany rzutem karnym. Vital N'Simba został odepchnięty

46

Druga połowa trwa.

45  + 1'

Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

45  + 1'

Bramkarz wybija dla drużyny Brest

45  + 1'

Sędzia pokazuje, że będą 1 minuty doliczonego czasu.

45

45

45

45

Jason Berthomier z Clermont Foot wykonuje rzut rożny z prawej strony.

44

Jodel Dossou z zespołu Clermont Foot widzi, jak jego podanie w poprzek boiska zostaje zablokowane przez gracza przeciwników.

44

Youssouph Badji z Brest dobrze podaje w pole karne, ale koledzy z drużyny nie potrafią stworzyć przewagi w polu.

43

Brendan Chardonnet z Brest popełnia faul uderzając łokciem przeciwnika, którym jest Arthur Desmas.

43

43

Johan Gastien usuwa zagrożenie, ale jest zmuszony do wybicia piłki na róg...

43

Romain Faivre z Brest wykonuje rzut rożny z lewej strony.

42

Akim Zedadka usuwa zagrożenie, ale jest zmuszony do wybicia piłki na róg...

42

Lucien Agoume z Brest wrzuca piłkę w pole karne...

42

Mohamed Bayo z Clermont Foot widzi, że jego podanie zostaje zablokowane przez rywala.

41

Piłka w bezpiecznych rękach. Marco Bizot wychodzi i przechwytuje piłkę.

41

Elbasan Rashani wrzuca niebezpieczną piłkę...

41

40

40

39

39

Elbasan Rashani z Clermont Foot widzi, że jego podanie zostaje zablokowane przez rywala.

39

38

Haris Belkebla z zespołu Brest posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Salis Abdul Samed.

38

37

37

Jodel Dossou posyła trudne dla obrońców podanie w pole karne...

37

36

Romain Faivre wraca na boisko.

36

36

Nie wygląda to dobrze, gdyż Romain Faivre jest kontuzjowany i zostaje ściągnięty z boiska, żeby otrzymać pomoc lekarską.

35

35

Romain Faivre jest faulowany i otrzymuje pomoc medyczną na boisku.

34

34

Dobra próbę wykonuje Romain Faivre. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

34

Franck Honorat z drużyny Brest podaje koledze.

33

33

32

Lucien Agoume otrzymuje żółtą kartkę

32

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Lucien Agoume z Brest podciął przeciwnika, którym był Akim Zedadka.

32

31

Clermont Foot wyrzuca piłkę z autu z prawej strony boiska na własnej połowie

31

30

Posiadanie piłki: Clermont Foot: 62%, Brest: 38%.

30

30

Akim Zedadka odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.

30

Franck Honorat wrzuca niebezpieczną piłkę...

30

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Salis Abdul Samed z Clermont Foot podciął przeciwnika, którym był Romain Faivre.

29

28

28

27

Romain Faivre z Brest widzi, że jego podanie zostaje zablokowane przez rywala.

26

Franck Honorat z Brest kieruje piłkę bezpośrednio w pole karne, ale Arthur Desmas wybiega i odbiera piłkę.

26

Lilian Brassier odciąża swoją drużynę wybijając piłkę.

26

Elbasan Rashani posyła trudne dla obrońców podanie w pole karne...