Polska U17
18'
18' Idrissa Gueye
30'
30' Dominik Szala (sam.)
52'
52' Idrissa Gueye
69'
69' Idrissa Gueye
66'

66' Marcel Regula

Relacja z meczu Senegal U17 - Polska U17

12:49

Zapraszamy na relację pomeczową. Przed Polakami jeszcze starcie z Argentyną na zakończenie fazy grupowej. To spotkanie w piątek.

90  + 6'

Koniec. Polska - Senegal 1:4

90  + 2'

Łyczko uderza z pola karnego w pełnym biegu, lecz niecelnie.

90  + 1'

Doliczone pięć minut.

90

Kolejny strzał broni Matys.

88

Końcówka tego spotkania już spokojna, chociaż Senegal czai się jeszcze na jakąś okazję.

84

Karol Borys ależ rajd i uderzenie! Lecz obok bramki.

81

Sam na sam z naszym bramkarzem od blisko połowy boiska biegł zawodnik Senegalu, ale genialną interwencją popisał się Michał Matys.

78

Idrissa Gueye opuszcza boisko. Nasza dzisiejsza zmora.

76

Senegal dąży do kolejnych trafień. Mamy sporo szczęścia oraz ratuje nas Matys.

71

Gueye wykorzystał tym razem górne dośrodkowanie.

69

Idrissa Gueye. Hat-trick. 4:1

68

Mieliśmy rzut z autu na wysokości pola karnego Senegalu. Z boku szesnastki znalazł się Marcel Reguła, który zdecydował się na strzał z trudnej pozycji. Ale miał szczęście, gdyż piłka odbiła się od zawodnika rywali, przez co całkowicie zmyliła ich bramkarza i wpadła do bramki.

67

GOOOL! MARCEL REGUŁA! 1:3

65

Dwie zmiany w polskiej ekipie.

63

Ale akurat teraz poszła obiecująca kontra! Kolanko stanął przed świetną szansą, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Mógł to też zrobić wcześniej Reguła.

62

Niestety bliżej zdobycia kolejnej bramki jest Senegal.

57

Padł w naszym polu karnym Diouf, ale na szczęście nie ma rzutu karnego.

56

Co się dzieje na boisku. Dwa strzały Dioufa... Ale niecelne.

54

Znów bliźniacza akcja bramkowa. Z boku boiska urwał się skrzydłowy, który dograł w pole karne po ziemi. Tam najszybszy był Idrissa Gueye, który strzałem z pierwszej piłki pokonała Matysa.

53

W złym momencie to napisaliśmy. 3:0 dla Senegalu.

52

Spokojny początek drugiej połowy.

46

Nastąpiła zmiana w polskiej ekipie. Marcel Reguła zmienił Igora Brzyskiego.

46

Zaczynamy drugą połowę!

11:56

Obie drużyny już na boisku. Zaraz druga połowa.

45  + 5'

Koniec pierwszej połowy. 0:2 do przerwy.

45  + 5'

Próba kreatywnego rozegrania, ale nieudana.

90  + 4'

Rzut wolny dla Polaków.

45  + 1'

44

Kolanko prostopadle w pole karne, ale Mikołajewski nie zdążył do piłki.

42

Znów dobra szansa Polaków. Mocny napór podopiecznych Włodarskiego.

40

Ależ to mogło być otwarcie dla Polaków! Dobra akcja ofensywna, w drugie tempo z 16 metrów uderzał Borys, ale broni bramkarz Senegalu.

39

Gra została wznowiona!

11:25

Za parę minut spotkanie zostanie wznowione.

11:25

Zawodnicy wracają na murawę!

11:11

- Na razie nie zanosi się na wznowienie tego spotkania. Deszcz ma padać, ale ta burza monsunowa powinna minąć dość szybko - powiedział w studiu TVP Hubert Bugaj, który skontaktował się ze sztabem reprezentacji.

11:08

Wciąż czekamy na wznowienie gry. Przerwa trwa już pół godziny.

11:03

Tak padła druga bramka dla Senegalu.

10:50

Takie obrazki w Bandung.

38

Ciemne chmury nad stadionem. Najpewniej spodziewana jest burza. Podobną przerwę mieliśmy w trakcie pierwszego spotkania z Japonią.

38

Przerwa w spotkaniu. Nie wiemy do końca dlaczego.

31

Ależ kiks naszego obrońcy, który wbił piłkę do własnej bramki po podaniu z boku boiska. Dynamiczna sytuacja, ale nie był atakowany...

30

2:0... Gol samobójczy Szali...

30

Bardzo dynamiczny mecz w drugim kwadransie. Akcja za akcje.

28

Aj ależ kontra Polaków! Uderzał Mikołajewski, piłkę wypluł bramkarz Senegalu, ale dobitka nieskuteczna.

27

Ratuje nas słupek po strzale z dystansu!

27

Urwał się Amara Diouf, ale podał niecelnie w pole karne.

25

Mikołajewski zdecydował się nawet na strzał, ale mocno niecelny.

25

Ibrahima Diallo został ukarany żółtą kartką.

25

Krzyżanowski faulowany na połowie rywala. Będzie okazja na dośrodkowanie.

22

Seria rzutów rożnych dla Polaków. Było groźnie, lecz bez efektu nawet strzału.

18

Yaya Dieme ograł na naszej lewej stronie Michała Gurgula, podał w pole karne, a tam Idrissa Gueye uprzedził naszego defensora i pokonał Michała Matysa.

19

Niestety... 1:0 dla Senegalu. Idrissa Gueye po podaniu w pole karne.

17

Rzut rożny dla Senegalu po oskrzydleniu akcji prawą stroną.

16

Pomoc medyczna dla gracza Senegalu.

14

Mamy problemy z Amara Dioufem - to lewoskrzydłowy Senegalu, kapitan drużyny i najlepszy gracz tej drużyny. Autor dwóch goli z Argentyną.

13

Żaden z zespołów nie ma pełnej kontroli nad tym spotkaniem. Sporo nerwowości i niecelnych podań. Na razie szarpana gra.

11

Zablokowany strzał Dioufa. Rzut rożny dla Senegalu.

8

Faul na Skoczylasie na połowie rywala.

3

Odpowiedź rywali, ale łapie piłkę Matys po dośrodkowaniu z lewej strony.

3

Mogła być szansa, ale Skoczylas źle podał pod Mikołajewskiego.

1

Zaczynamy!

09:57

Wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Zaraz zaczynamy!

09:54

Czas na hymny.

09:54

- To chyba najcieplejszy dzień, odkąd Polacy są w Indonezji - podał komentator spotkania Aleksander Roj. Ale jest też dobra wiadomość, gdyż Polacy nie mają już żadnych problemów zdrowotnych.

09:52

Skład Polaków, który desygnował dzisiaj do gry Marcin Włodarski: Matys - Szala, Orlikowski, Gurgul, Sznaucner, Kolanko (K), Borys, Brzyski, Krzyżanowski, Mikołajewski, Skoczylas.

09:51

Polacy na inauguracje MŚ przegrali 0:1 z Japonią, więc aby przedłużyć szanse na wyjście z grupy, muszą dzisiaj zapunktować. Będzie to trudne, zwłaszcza że Senegal w pierwszym meczu ograł 2:1 Argentynę.

09:50

Dzień dobry w ten wtorkowy poranek! Już o godz. 10:00 reprezentanci Polski kadry U17 zagrają swój drugi mecz grupowy na mistrzostwach świata w Indonezji. Ich rywalem będzie Senegal.