Rosja
4'
4' Jakub Świerczok
21'

21' Wiaczesław Karawajew
56'
56' Bartosz Bereszyński za Tomasz Kędziora
56'
56' Kamil Jóźwiak za Dawid Kownacki
57'
57' Jan Bednarek za Kamil Piątkowski
67'
67' Jakub Moder za Karol Świderski
70'
70' Kacper Kozłowski za Mateusz Klich
80'
80' Karol Linetty za Przemysław Frankowski
46'

46' Igor Diwiejew za Andriej Siemionow
57'

57' Maksim Muchin za Magomied Ozdojew
63'

63' Matwiej Safonow za Anton Szunin
63'

63' Rifat Żemaletdinow za Aleksiej Miranczuk
67'

67' Anton Zabołotny za Artiem Dziuba
67'

67' Jurij Żyrkow za Daler Kuziajew

83

Fatalna strata Kozłowskiego, który podał do Gołowina. Rosjanin jednak stracił panowanie nad piłką

81

Piękny rajd Jóźwiaka, ale zabrakło mu trochę pary na ostatnich metrach. Ale i tak wywalczył aut na wysokości pola karnego Rosji

78

Świetna asekuracja Krychowiaka

78

Za mocna piłka do Frankowskiego. Nawet Usain Bolt, by do niej nie dobiegł

77

Grzeje się Płacheta i Lentty. To będą kolejne zmiany Sousy?

75
73

Świerczok faulowany na połowie Polaków

72

Moder huknął zza pola karnego! Szkoda jednak komentować ten strzał, bo nie ma czego. Fatalna próba

70

Schodzi Klich, który zagrał niezłą pierwszą połowę i średnią drugą. Wchodzi Kacper Kozłowski, 17-latek z Pogoni Szczecin

59

Jóźwiak odebrał piłkę i zagrał do Frankowskiego. Ale skrzydłowy Chigaco Fire znowu zepsuł wrzutkę

58

Była szansa na kontratak Polaków, ale Świderski zagrywał niecelnie do Frankowskiego

57

Czerczesow też zmienia. Schodzi Ozdoev, wchodzi Mukhin.

56

Potrójna zmiana Sousy. Schodzą: Kownacki (wchodzi Jóźwiak), Piątkowski (Bednarek), Kędziora (Bereszyński)

47

Niedokładne zagranie Piątkowskiego. Kolejne...

46

Ruszyła druga połowa

21:33

Coś w tym jest...

21:31

Polacy dobrze zaczęli spotkanie, czego ukoronowaniem była bramka Jakuba Świerczoka. Ale niestety później było coraz gorzej. Rosjanie zdominowali nas. Kogo można pochwalić? Świerczoka i Mateusza Klicha. Na minus zasługuje niemal cała nasza obrona. A na pewno Tymoteusz Puchacz, który zaspał przy straconej bramce. Łukasz Fabiański też się nie popisał

40

Piątkowski zagrał świetną piłkę na wolne pole do Klicha, a ten dośrodkował do Świderskiego. Główka napastnika PAOK-u była jednak niecelna

38

Znowu zaspał Kędziora

37

Trwa oblężenie polskiej bramki, ale - na nasze szczęście - Rosjanom brakuje precyzji przy ostatnim podadniu

36
35

Puchacz wygrał przebitkę, ale chwilę później faulował

34

Polacy zaczynają mieć kłopot z opuszczeniem własnej połowy. Optyczna przewaga Rosjan

32

Krychowiak fauluje Dziubę w środku pola

29

Poprzeczka ratuje Rosjan! Kapitalny pomysł Świerczoka, który strzałem zza pola karnego próbował przelobować bramkarza

30
28

Na szczęście Świderski szybko wstał i jest gotowy, by kontynuować grę

27

Frankowski pięknie przyjął piłkę, czym zmylił rywala. Ale później zmylił swoich kolegów, bo podał na.. aut

25

Błyskawiczna odpowiedź Polaków! Klich popisał się ładnym technicznym strzałem, ale piłka powędrowała nad poprzeczką

24

Stracona bramka nieco sparaliżowała Polaków. Miejmy nadzieję, że zaraz się przebudzą

21

Fabiański został pokonany z bliskiej odległości, ale wydaje się, że mógł lepiej zainterweniować

20

GOOOOOOOOOOOL! ROSJANIE WYRÓWNUJĄ! GOŁOWIN ZAGRAŁ PIĘKNĄ DŁUGĄ PIŁKĘ NA DALSZY SŁUPEK, PUCHACZ ZASPAŁ, CO WYKORZYSTAŁ KARAVAEV, POKONUJĄC Z BLISKA FABIAŃSKIEGO

15

Fabiański był atakowany przez napastnika Rosji i trochę nerwowo wybił piłkę. Ważne, że uniknęliśmy zagrożenia

6

Spotkanie toczone jest naprawdę w szybkim tempie. Aż trudno uwierzyć, że to sparing

5

Kolejna nerwowa interwencja Shunina, który wybił piłkę na aut

3

Klich dośrodkował w pole karne, Frankowski przyjął piłkę. Może zrobił to nie najlepiej, ale później przytomnie odegrał do Świerczoka, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza

3

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JAKUB ŚWIERCZOK! POLSKA WYCHODZI NA PROWADZENIE!

3

Długa piłka w kierunku Kownackiego! Dawid jednak nie sięgnął piłki

1

I już pierwsza akcja biało-czerwonych! Ale Rosjanie zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego i oddalili zagrożenie

1

No to zaczynamy!

20:40

A teraz czas na "Mazurek Dąbrowskiego"

20:38

Na miejscu jest nasz człowiek. Dominik "Wardziu" Wardzichowski, który po ostatnim gwizdku oceni biało-czerwonych i wystawi im noty.

20:31
20:05

Nasz ostatni mecz z Rosją? To było Euro 2012, gdy zremisowaliśmy 1:1 a pięknego gola strzelił Jakub Błaszczykowski

20:37

Ostatni mecz z Rosją? Euro 2012 i piękny gol Błaszczykowskiego. Skończyło się remisem 1:1

20:00

Paulo Sousa podał już skład. Zgodnie z jego zapowiedzią nie ma w nim Roberta Lewandowskiego, który odpoczywa. Polska: Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Michał Helik, Kamil Piątkowski, Tymoteusz Puchacz - Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Przemysław Frankowski - Karol Świderski, Dawid Kownacki, Jakub Świerczok

19:58

Dobry wieczór! Reprezentacja Polski we wtorek o godz. 20:45 zagra towarzyskie spotkanie z Rosją we Wrocławiu. Polacy przez ostatni tydzień przygotowywali się do mistrzostw Europy w Opalenicy, a teraz rozegrają pierwszy mecz kontrolny przed Euro.