• Kevor Palumets (19')
Szwecja
Estonia
30'
30' Sebastian Nanasi
39'
39' Anton Eriksson
19'

19' Kevor Palumets
35'

35' Nikita Mihhailov
53'
53' Isaac Kiese Thelin
59'
59' Lucas Bergvall za Sebastian Nanasi
59'
59' Oscar Pettersson za Taha Abdi Ali
59'
59' Samuel Leach Holm za Armin Gigovic
59'
59' Otto Rosengren za Nahir Besara
77'
77' Erik Ahlstrand za Anton Saletros
77'
77' Joakim Persson za Isaac Kiese Thelin
77'
77' Kevin Ackermann za Johan Karlsson
46'

46' Ken Kallaste za Nikita Mihhailov
46'

46' Rasmus Peetson za Nikita Baranov
46'

46' Robi Saarma za Ramol Sillamaa
46'

46' Mihkel Ainsalu za Konstantin Wasiljew
46'

46' Mark Lepik za Sergei Zenjov
72'

72' Edgar Tur za Kristo Hussar
73'

73' Nikita Vassiljev za Martin Miller
84'

84' Karl Andre Vallner
87'

87' Oskar Hoim za Kevor Palumets
88'

88' Robert Veering za Marco Lukka

Relacja z meczu Szwecja - Estonia

90  + 2'

Szwecja zasłużył(a) na zwycięstwo po świetnej grze.

90  + 2'

To już wszystko! Sędzia odgwizduje koniec meczu.

90  + 2'

Posiadanie piłki: Szwecja: 70%, Estonia: 30%.

90  + 2'

Otto Rosengren zmniejsza presję wybijając piłkę.

90  + 1'

Sędzia pokazuje, że będą 1 minuty doliczonego czasu.

90

Oscar Pettersson z Szwecja jest na spalonym.

90

90

Szwecja rozpoczyna od rzutu z autu na połowie przeciwnika.

89

Bramkarz wybija dla drużyny Estonia

89

Szwecja ma okazję! Joakim Persson uderza, ale piłka po jego główce szybuje daleko.

89

Oskar Hoim z zespołu Estonia posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Erik Ahlstrand.

88

Marco Lukka opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Robert Veering.

87

Kevor Palumets opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Oskar Hoim.

87

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Nikita Vassiljev z Estonia podciął przeciwnika, którym był Anton Eriksson.

87

Szwecja kontroluje piłkę.

87

Kevor Palumets zostaje ukarany rzutem karnym. Kevin Ackermann został odepchnięty

86

86

Samuel Leach Holm uderza bezpośrednio z rzutu wolnego ale ma wszystko pod kontrolą.

85

84

Po popełnieniu taktycznego faulu Karl Andre Vallner ma szczęście, że został ukarany tylko żółtą kartką.

84

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Karl Andre Vallner z Estonia podciął przeciwnika, którym był Joakim Persson.

83

82

81

Estonia rozpoczyna od rzutu z autu na własnej połowie

80

Posiadanie piłki: Szwecja: 69%, Estonia: 31%.

80

80

Oscar Pettersson ma otwartą przestrzeń, ale jego strzał przelatuje daleko od celu. Mógł zachować się lepiej.

79

Kevor Palumets zostaje ukarany rzutem karnym. Lucas Bergvall został odepchnięty

78

Ken Kallaste zmniejsza presję wybijając piłkę.

78

Szwecja jest w trakcie akcji zagrażającej bramce przeciwników.

77

Johan Karlsson opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Kevin Ackermann.

77

Isaac Kiese Thelin opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Joakim Persson.

77

Anton Saletros opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Erik Ahlstrand.

77

Otto Rosengren zostaje ukarany rzutem karnym. Kevor Palumets został odepchnięty

76

Estonia rozpoczyna od rzutu z autu na połowie przeciwnika.

76

Anton Saletros próbuje szczęścia z dystansu, ale piłka po jego próbie kończy bezpiecznie ląduje w rękach bramkarza, którym jest .

75

75

Niebezpieczne zagranie wykonał Ken Kallaste z Estonia. Oliver Nnonyelu Dovin jest przez nie poszkodowany.

74

Estonia ma okazję! Andreas Vaher uderza, ale piłka po jego główce szybuje daleko.

74

Robi Saarma wrzuca piłkę z rzutu rożnego na prawo ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

74

73

Martin Miller opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Nikita Vassiljev.

72

Kristo Hussar opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Edgar Tur.

72

71

Piłka w bezpiecznych rękach. Karl Andre Vallner wychodzi i przechwytuje piłkę.

71

Rasmus Peetson z zespołu Estonia posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Isaac Kiese Thelin.

70

Posiadanie piłki: Szwecja: 68%, Estonia: 32%.

65

Posiadanie piłki: Szwecja: 67%, Estonia: 33%.

65

Oliver Nnonyelu Dovin z Szwecja przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

65

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Lucas Bergvall z Szwecja podciął przeciwnika, którym był Kevor Palumets.

64

64

63

62

Henrik Castegren z Szwecja przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

62

61

60

60

Szwecja rozpoczyna od rzutu z autu na własnej połowie

59

Nahir Besara opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Otto Rosengren.

59

Armin Gigovic opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Samuel Leach Holm.

59

Taha Abdi Ali opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Oscar Pettersson.

59

Sebastian Nanasi opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Lucas Bergvall.

58

Mark Lepik z Estonia przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

58

Anton Saletros wrzuca piłkę z rzutu rożnego na prawo ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

57

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Kevor Palumets z Estonia podciął przeciwnika, którym był Henrik Castegren.

57

56

Bramkarz wybija dla drużyny Szwecja

55

54

Isaac Kiese Thelin zdobył bramkę z łatwej pozycji.

53

G O O O L - Isaac Kiese Thelin z drużyny Szwecja uderza piłkę z lewej! To było łatwe wykończenie!

53

Taha Abdi Ali stwarza okazję do zdobycia bramki dla swojego kolegi z drużyny.

53

53

53

Kevor Palumets główkuje na bramkę, ale jest na miejscu i z łatwością broni.

53

Robi Saarma z Estonia wykonuje rzut rożny z prawej strony.

53

Krosowe podanie, które wykonał Robi Saarma z Estonia udanie dotarło w pole karne do kolegi z drużyny.

52

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Armin Gigovic z Szwecja podciął przeciwnika, którym był Martin Miller.

51

50

50

Rasmus Peetson strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.

50

Posiadanie piłki: Szwecja: 71%, Estonia: 29%.

49

48

47

46

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Henrik Castegren z Szwecja podciął przeciwnika, którym był Mark Lepik.

46

Sergei Zenjov opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Mark Lepik.

46

Konstantin Wasiljew opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Mihkel Ainsalu.

46

Ramol Sillamaa opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Robi Saarma.

46

Nikita Baranov opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Rasmus Peetson.

46

Nikita Mihhailov opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Ken Kallaste.

46

Druga połowa trwa.

45  + 1'

Drużyna Szwecja miała piłkę pod kontrolą, ale nie zejść na przerwę z prowadzeniem.

45  + 1'

Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

45  + 1'

Posiadanie piłki: Szwecja: 72%, Estonia: 28%.

45  + 1'

Ramol Sillamaa zostaje ukarany rzutem karnym. Anton Eriksson został odepchnięty

45  + 1'

Andreas Vaher zmniejsza presję wybijając piłkę.

45

Kevor Palumets zostaje ukarany rzutem karnym. Isaac Kiese Thelin został odepchnięty

45

Posiadanie piłki: Szwecja: 73%, Estonia: 27%.

45

44

Estonia z autu. Zawodnik rzuca daleko w pole karne przeciwnika.

43

43

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Armin Gigovic z Szwecja podciął przeciwnika, którym był Sergei Zenjov.

42

Marco Lukka z Estonia przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

41

41

40

Karl Andre Vallner zmniejsza presję wybijając piłkę.

40

40

Posiadanie piłki: Szwecja: 74%, Estonia: 26%.

39

Anton Eriksson ciągnie gracza z przeciwnej drużyny za koszulkę i zostaje ukarany kartką.

39

Anton Eriksson z zespołu Szwecja posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Ramol Sillamaa.

39

38

Gra zostaje wznowiona.

38

Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.

38

37

Niebezpieczne zagranie wykonał Armin Gigovic z Szwecja. Marco Lukka jest przez nie poszkodowany.

37

Nikita Baranov z Estonia przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

36

36

Taha Abdi Ali jest faulowany i otrzymuje pomoc medyczną na boisku.

36

35

Nikita Mihhailov z drużyny Estonia otrzymuje żółta kartkę, po niebezpiecznym ataku na przeciwniku.

35

Niebezpieczne zagranie wykonał Nikita Mihhailov z Estonia. Taha Abdi Ali jest przez nie poszkodowany.

35

35

Posiadanie piłki: Szwecja: 77%, Estonia: 23%.

35

34

34

33

33

Sergei Zenjov z Estonia przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

33

Nahir Besara wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

32

Andreas Vaher skutecznie blokuje strzał.

32

Isaac Kiese Thelin strzela, ale jest zablokowany.

32

30

30

G O O O L - Sebastian Nanasi znajduje drogę do bramki prawą nogą!

30

Marco Lukka skutecznie blokuje strzał.

30

Nahir Besara strzela, ale jest zablokowany.

30

30

Ramol Sillamaa z Estonia jest na spalonym.

29

29

29

Piłka w bezpiecznych rękach. Oliver Nnonyelu Dovin wychodzi i przechwytuje piłkę.

28

27

27

Nikita Baranov skutecznie blokuje strzał.