7' Marko Arnautovic
13'
13' Marcel Sabitzer
4'

4' Armands Petersons
53'
53' Marko Arnautovic
69'
69' Michael Gregoritsch za Valentino Lazaro
75'
75' Stefan Ilsanker za Julian Baumgartlinger
76'
76' Pavels Steinbors (sam.)
80'
80' Konrad Laimer
81'
81' Florian Grillitsch za Alexander Dragović
85'
85' Michael Gregoritsch
52'

52' Boriss Bogdaskins
66'

66' Roberts Savalnieks za Andrejs Ciganiks
77'

77' Ritvars Rugins za Kristers Tobers
80'

80' Olegs Laizans
80'

80' Ritvars Rugins
82'

82' Roberts Uldrikis za Olegs Laizans
87'

87' Roberts Savalnieks

Relacja z meczu Austria - Łotwa

22:29

Koniec meczu. Oj, trudno będzie Polakom w poniedziałek przeciwko tak naładowanym Austriakom. Strzelili Łotyszom sześć goli. Bo tyle chcieli. Gdyby nie spuszczali nogi z gazu, mogli wbić więcej bramek. Ich dominacja była absolutna. Łotysze właściwie nie mieli szans na honorowego gola.

22:24

I 6:0. Pogrom! Strzelał z szesnastu metrów Sabitzer, trafił w słupek, a jego strzał do pustej bramki dobił Gregoritsch.

22:23

Dośrodkowanie Alaby i strzał z bliska Laimera. 5:0!

22:22

Arnautović w słupek!

22:21

Łotysze zmieceni psychicznie. Austriacy szukają piątej bramki.

22:09

4:0 dla Austrii. Piłka po strzale głową trafia w słupek, a później odbija się od stojącego na linii bramkowej Steinborsa i wpada do siatki. Gol zaliczony jako samobójczy.

22:07

Rzut wolny z 20. metrów. Alaba uderzył bardzo mocno, ale piłka przeleciała jakieś 2 metry nad poprzeczką.

21:57

Łotysze grają agresywniej niż w pierwszej połowie, ale Austriacy mają trzy gole przewagi i nie dążą już do strzelenia kolejnych. Utrzymują się przy piłce na połowie Łotwy. Od nogi do nogi...

21:55

Arnautović! 3:0! Uderzył mocno, pod poprzeczkę w środek bramki. Steinbors rzucił się w prawą stronę. Nie miał szans.

21:53

Rzut karny dla Austrii.

21:38

Piłkarze wrócili na boisko. Druga połowa rozpoczęta.

21:23

Koniec pierwszej połowy. Austria zasłużenie prowadzi 2:0, a kolejne bramki wydają się kwestią czasu. Przewaga gospodarzy jest przytłaczająca.

21:21

Dynamicznie wbiegł w pole karne Arnautović, bez przyjęcia uderzył po długim słupku, ale pomylił się o kilka centymetrów.

21:17

Sabitzer trafia do siatki, ale po chwili okazuje się, że był na minimalnym spalonym. Brawa dla sędziego liniowego, który to dostrzegł.

21:12

Po pół godzinie Łotysze oddają pierwszy strzał na bramkę Stankovicia. Słaby, w środek bramki.

21:07

Gospodarze cały czas mają przewagę. Łotysze rzadko wychodzą ze swojej połowy.

21:02

Z pola karnego uderzał Arnautović, ale tym razem lepszy Steinbors. Pachnie trzecim golem dla Austrii.

21:00

Piękne trafienie piłkarza RB Lipsk. Uderzł z 25. metrów, a piłka miała tak nietypową trajektorię lotu, że Steinbors nie dał rady jej odbić. Przeleciała tuż nad jego ręką.

20:57

Goool! 2:0! Sabitzer!

20:55

Kolejna dobra akcja Austrii. Dośrodkowanie z lewej strony do Sabitzera, którego w ostatnim momencie wyprzedził Maksimenko.

20:53

Kuriozalny błąd defensywy Łotwy. Steinbors zaczął krótko z piątego metra, obrońcy podawali piłkę między sobą, ale Austriacy zaatakowali wysoko i odzyskali ją w polu karnym. Marco Arnautović łatwo pokonał bramkarza i gospodarze szybko wyszli na prowadzenie.

20:52

1:0 dla Austrii!

20:47

Rzut wolny dla Austrii. Bardzo mocny strzał Sabitzera, ale po świetnej interwencji Steinborsa jest tylko rzut rożny. PIłka leciała niemal w okienko bramki.

20:42

Pierwszy gwizdek! Zaczęli Austriacy.

20:37

Czas na hymny!

20:35

Jeśli Austria wygra, to wyprzedzi na półmetku rywalizacji w tabeli Izrael. Austriacy bardzo słabo zaczęli eliminacje (przegrali u siebie z Polakami i na wyjeździe z Izraelem), dlatego dzisiaj muszą wygrać - strata punktów byłaby bardzo bolesna.

20:31

Na Euro 2020 awansują dwie najlepsze drużyny z tej grupy. Polska znajduje się w znakomitej sytuacji, a o drugie miejsce mogą powalczyć reprezentacje Izraela, Austrii, Macedonii Płn. i Słowenii.

20:28

Najbardziej interesuje nas starcie Austrii z Łotwą. Gospodarze muszą wygrać z grupowym słabeuszem (Łotwa jest ostatnia i nie ma ani jednego punktu). Tabela grupy G: 1. Polska 12 pkt (4 mecze) 2. Izrael 8 pkt (5 meczów) 3. Austria 6 pkt (4 mecze) 4. Macedonia Płn. 5 pkt (5 meczów) 5. Słowenia 5 pkt (4 mecze) 6. Łotwa 0 pkt (4 mecze)