42' Thorgan Hazard
45'

45' Joao Palhinha
48'
48' Dries Mertens za Kevin De Bruyne
72'
72' Thomas Vermaelen
81'
81' Toby Alderweireld
87'
87' Yannick Carrasco za Eden Hazard
90'
90' Leander Dendoncker za Thorgan Hazard
51'

51' Diogo Dalot
55'

55' Joao Felix za Joao Moutinho
55'

55' Bruno Fernandes za Bernardo Silva
70'

70' Andre Silva za Diogo Jota
77'

77' Pepe
78'

78' Danilo Pereira za Joao Palhinha
78'

78' Sergio Oliveira za Renato Sanches

Relacja z meczu Belgia - Portugalia

95

KONIEC MECZU. Portugalia obrońca trofeum poza turniejem! Belgia wygrała 1:0 po pięknym golu Thorgena Hazarda.

95

Zmiana w Belgii. Za Thorgena Hazarda wchodzi Leander Dendoncker.

95

Felix strzelał z dystansu, ale tuż nad poprzeczką.

92

Fernandes strzelał z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

90

Sędzia doliczył pięć minut.

89

Belgowie mieli groźną kontrę, ale znów źle ją rozegrali.

88

Ronaldo dobrze zgrywał piłkę do Silvy, ale dobrze w bramce na drugim metrze Courtois.

87

Zmiana w Belgii. Carrasco wchodzi na boisko, a schodzi Eden Hazard.

86

Lukaku w kontrze popełnił prostą stratę.

85

Strzelał Cristiano Ronaldo, ale tylko rzut rożny.

84

Lukaku strzelał mocno z wolnego, ale nad poprzeczką.

83

SŁUPEK PORTUGALII !!! Strzelał Guerreiro.

82

Courtois kapitalnie broni strzał głową Diasa!

81

Żółtą kartkę otrzymał Toby Alderweireld.

80

Andre Silva strzelał głową z ok. 8 metrów, ale nad poprzeczką.

79

Kolejny nieładny faul - tym razem Lukaku.

78

Zmiana w Portugalii. Za Palhinhę wchodzi Sergio Oliveira.

77

Żółta kartka dla Pepe za brzydkie zachowanie wobec strzelca jedynego gola - Hazarda.

76

Brzydkie zachowanie Pepe, który zatrzymał Hazarda.

75

Ostatni kwadrans nadziei aktualnych jeszcze mistrzów Europy.

73

Ronaldo strzelał z 30 metrów z wolnego, ale wprost w mur.

72

Dalekie podanie w kierunku biegnącego w kontrze Lukaku, ale znów niecelne.

70

Zmiana w ekipie Portugalii. Za Jotę wchodzi Andre Silva.

69

Eden Hazard ostro faulowany przez Bruno Fernandesa.

68

Wreszcie Belgowie dłużej utrzymali się przy piłce, ale popełnili fatalną stratę w środku boiska.

66

Portugalia w każdym meczu fazy grupowej zdobywała gola. Tutaj ma jeszcze 25 minut na wyrównanie.

64

Belgowie czekają na jedną kontrę, która praktycznie rozstrzygnęłaby mecz.

63

Wreszcie akcja Belgów. Thorgen Hazard podał na 16 metr do Lukaku. Ten przyjął piłkę, uderzył mocno lewą nogą, ale nad poprzeczką.

62

Bruno Fernandes strzelał mocno z blisko 30 metrów, ale bardzo niecelnie, wysoko nad poprzeczką.

61

Joao Felix strzelał głową z ośmiu metrów, ale pewnie obronił Courtois.

60

Belgowie całkowicie oddali inicjatywę Portugalczykom.

58

Kapitalna szansa Portugalii !!! Ronaldo popisał się indywidualną akcją, podał na 11 metr do Joty, ale ten strzelił nad poprzeczką.

56

Dwie zmiany w Portugalii. Bruno Fernandes i Joao Felix wchodzą na boisko, a schodzą Bernardo Silva i Moutinho.

54

Lukaku ma pretensje do kolegi, który źle do niego podał w kontrze.

53

Ciekawe, jak absencja De Bruyne wpłynie na grę ofensywną Belgów.

51

Żółta kartka dla Dalota za faul na Edenie Hazardzie.

48

Zmiana w drużynie Belgii. Za De Bruyne wchodzi Mertens.

47

De Bruyne narzeka na uraz. Nie będzie mógł kontynuować gry.

46

Początek drugiej połowy.

47

Koniec pierwszej połowy. Belgia prowadzi z Portugalią 1:0 po pięknym golu Thorgana Hazarda.

47

Tak padła jedyna bramka w tej połowie.

46

De Bruyne wraca do gry!

45

Na boisku leży De Bruyne. Czy będzie wstanie wrócić do gry?

45

Żołta kartka dla Palhinhy.

45

Dobra kontra Belgów, ale Meunier fatalnie podał w pole karne.

44

Portugalczycy od razu rzucili się do wyrównania, ale źle rozegrali akcję.

43

To ósmy gol tego zawodnika w kadrze Belgii.

42

Piękny strzał z ponad 20 metrów Thorgana Hazarda!!!!!! Patricio praktycznie bez szans.

42

GGGGGGOOOOOOLLLLL DLA BELGII !!!!!!!!!!!!!

39

Dalekie podanie do Dalota, strzelił obok słupka, ale i tak był spalony.

38

Meunier strzelał fałszem z 20 metrów, ale nad poprzeczką.

37

Świetna kontra Belgów, faulowany był Lukaku, który biegł kilkadziesiąt metrów, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

36

Miał być hit tej serii spotkań, a na razie wychodzi kit. Zawodzą zwłaszcza niedokładni Belgowie.

34

Kombinacyjna akcja Belgów, ale złe podanie, kompletnie niezrozumiałe De Bruyne.

32

Kolejna strata Belgów w ataku pozycyjnym. Nie potrafią zaskoczyć rywali.

30

A to strzał z wolnego Ronaldo.

29

Belgowie odebrali piłkę w środku pola, ale przed polem karnym, przy próbie dryblingu stracił ją Lukaku.

27

Fatalny strzał z blisko 30 metrów Joao Palhinhy.

26

Belgowie, co dziwne, często grają długimi podaniami, próbując tak zaskoczyć rywali.

25

Courtois świetnie broni strzał Ronaldo!

24

Będzie rzut wolny z ponad 25 metrów z prawej strony dla Portugalczyków. Szansa dla Ronaldo.

22

Nieudany strzał Renato Sanchesa.

20

Thorgan Hazard strzelał z kąta z 16 metrów, ale został zablokowany.

18

Portugalczycy w momencie jak się bronią, to są całą drużyną na swojej połowie. Nawet Lukaku nie jest na połowie rywali.

17

A to zdjęcia z pudła Diogo Joty.

16

Starcie Moutinho i Witsela. Obaj zawodnicy leżą na boisku.

14

Cristiano Ronaldo jest już o włos od pobicia kolejnego rekordu bramkowego. Brakuje mu tylko jednego gola, aby zostać najlepszych strzelcem na świecie, biorąc pod uwagę tylko trafienia uzyskane dla kadry narodowej.

12

Teraz to Belgowie od kilku minut dłużej są przy piłce, prowadzą grę.

10

Dwójkowa akcja Lukaku z E. Hazardem, ale ten drugi fatalnie z 20 metrów strzelił nad poprzeczką.

9

Złe dośrodkowanie Meuniera w pole karne do Lukaku.

8

Pierwsza, składniejsza akcja Belgów, ale Lukaku źle podał do T. Hazarda.

7

Belgowie na razie grają nieco nerwowo, kilka niedokładnych podań.

6

Bardzo dobra szansa Portugalczyków. W środku pola dobrze akcję rozprowadził Sanches, podał do Joty, ten wpadł w pole karne, uderzył mocno lewą nogą, ale obok słupka.

3

Spokojny, wolny początek obu drużyn.

2

W ostatnim meczu tych drużyn, sparingu w 2018 roku, padł bezbramkowy remis.