Czechy
46'
46' Denzel Dumfries
52'
52' Matthijs de Ligt
57'
57' Quincy Promes za Donyell Malen
73'
73' Wout Weghorst za Marten de Roon
81'
81' Steven Berghuis za Patrick van Aanholt
81'
81' Jurrien Timber za Daley Blind
84'
84' Frenkie de Jong
56'

56' Vladimir Coufal
68'

68' Tomas Holes
79'

79' Jakub Jankto za Lukas Masopust
80'

80' Patrik Schick
85'

85' Adam Hlozek za Petr Sevcik
85'

85' Alex Kral za Tomas Holes
90'

90' Michael Krmencik za Patrik Schick
90'

90' Michal Sadilek za Antonin Barak

Relacja z meczu Holandia - Czechy

96

Koniec meczu! Czesi pokonują Holendrów 2:0 i awansują do ćwierćfinału Euro. Duże rozczarowanie w Holandii, którzy mieli 100 proc. sytuację na 1:0, a chwilę później grali w liczebnym osłabieniu po czerwonej kartce dla De Ligta.

92

Dwie zmiany w Czechach. Schick i Barak schodzą z boiska, a wchodzą Sadilek i Krmencik.

90

Sędzia doliczył aż sześć minut.

88

Holendrzy wyglądają na całkowicie rozbitych.

85

Dwie zmiany w Czechach. Hlozek i Kral wchodzą na boisko, a schodzą Sevcik i Holes.

85

Żółta kartka dla De Jonga.

84

Vaclik pewnie łapie piłkę po akcji Holendrów.

82

Tak padła druga bramka dla Czechów.

81

Dwie zmiany w Holandii. Schodzą z boiska Blind i Van Aanholt, a wchodzą Berghuis i Timber.

80

4 gol na mistrzostwach Europy w wykonaniu Schicka! Świetną asystą popisał się Holes.

80

GOOOOOLLLL DLA CZECH !!!! 2:0 !!!!

79

Zmiana w drużynie Czech. Jankto za Masopusta.

77

Soucek strzelał z dystansu, ale zbyt lekko, wprost w ręce bramkarza.

75

Dobre dośrodkowanie Dumfriesa, ale nikt nie przeciął akcji.

73

Zmiana w Holandii. Weghorst wchodzi za De Roona.

71

Przerwa na wodę.

70

Tak padła bramka dla Czechów.

69

Bramkę po strzale głową zdobył z pięciu metrów Tomas Holes. Wykorzystał bardzo dobre zgranie po rzucie wolnym.

68

GOOOOLLL DLA CZECHÓW !!!!

68

A tu sytuacja z faulem De Ligta, po którym został wykluczony z gry.

66

Czesi mieli bardzo dobrą okazję. Dumfries świetnie jednak zablokowął strzał Kaderabeka z siedmiu metrów.

65

Tak świetną okazję zmarnował Malen.

63

Czesi teraz zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

61

Była kolejna analiza VAR, ale nie ma rzutu karnego dla Czechów.

59

Ciekawi jesteśmy, jak czerwona kartka wpłynie na grę Holendrów. Wydaje się, że będą czekać na kontratak.

57

Zmiana w Holandii. Za Malena wchodzi Promes.

56

Żółta kartka dla Coufala za zatrzymanie dryblującego Dumfriesa.

55

CZERWONA KARTKA DLA DE LIGTA! Ależ osłabienie Holendrów !

54

To może być czerwona kartka dla De Ligta! Sędzia analizuje sytuację na VARZE.

53

Żółta kartka dla De Ligta za zatrzymanie szarżującego Schicka.

52

To powinien być gol!!! Malen kapitalnie minął obrońcę, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale przegrał pojedynek sam na sam z Vaclikiem!

50

Holendrzy mieli dobrze zapowiadającą się kontrę, ale fatalnie stracił piłkę Depay.

49

Niezła akcja Holendrów, ale zabrakło precyzji w podaniu do będącego na świetnej pozycji - Malena.

48

W każdym meczu Holandii na tym Euro, zespół ten strzelał gola w drugiej połowie.

46

Już w pierwszej akcji żółta kartka - Dumfries po faulu na Kaderabeku.

46

Początek drugiej połowy.

47

Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis w meczu Holandia - Czechy. Obie strony miały swoje sytuację, ale nie były one 100 proc.

47

Najlepsza okazja Holandii w I połowie. Nie ma jednak o czym pisać, bo i tak był spalony.

46

Sędzia doliczył dwie minuty.

45

To była kluczowa interwencja pierwszej połowy. Dobry blok De Ligta.

44

Kolejna, długa niecelna piłka w kierunku napastników holenderskich.

42

De Jong chyba faulował rywala w kontrze, ale gwizdek sędziego milczał.

40

Zobaczymy, czy tak samo będzie w drugiej połowie.

39

Dumfries minął rywala na prawej stronie, wpadł w pole karne, próbował podawać do Malena, ale piłkę przeciął nogami bramkarza Czechów.

38

To mogła być świetna kontra Czechów. Barak dostał piłkę na 10 metrze, uderzył mocno, ale piłka poleciała nad poprzeczką, bo w ostatniej chwili zablokował go De Ligt!

37

Holendrzy źle rozegrali kontrę. Zabrakło im ostatniego celnego podania.

36

A tutaj pudło De Ligta z początku meczu.

35

Stekelenburg z łatwością złapał dośrodkowanie Czechów z lewej strony.

33

Patrick van Aanholt fatalnie uderzył z ponad 30 metrów.

32

Już szósty w meczu rzut rożny dla Holendrów. Niewiele jednak z nich wynika.

31

Składna akcja Holendrów. Piłkę w polu karnym dostał Malen, ale jego strzał z 10 metrów został zablokowany.

30

Patrick Schick oddał najwięcej celnych strzałów ze wszystkich piłkarzy na Euro - sześć. Zdobył trzy gole.

29

Schick strzelał mocno lewą nogą z 20 metrów. Dzięki rykoszetowi, bramkarz pewnie złapał piłkę.

28

Czesi przeprowadzili składną akcję lewą stronę, ale w polu karnym zatrzymał ją wracający De Jong.

26

W każdym z dotychczasowych trzech meczów na Euro z udziałem Czechów padał gol do przerwy. Czy tradycji stanie się zadość?

25

Na razie minimalna przewaga w posiadaniu piłki Holendrów - 51-49 proc.

24

Przerwa na wodę dla obu drużyn.

22

Szansa Czechów! Po podaniu z prawej strony Sevcika, strzelał głową Soucek, ale obok bramki.

20

Kolejne złe zachowanie Czechów w kontrze. Czekają oni ze spokojem na swoją szansę w kontrataku.

18

Patrick van Aanholt dostał świetne podanie na lewej stronie, dośrodkował na piątym metrze wzdłuż pola karnego, ale nikt nie sięgnął piłki.

16

Czesi mieli kontrę, ale złe podanie do wychodzącego na pozycję sam na sam z bramkarzem Schickiem.

15

Minął zaledwie kwadrans, a Holendrzy mieli już cztery rzuty rożne.

13

Świetna interwencja Kalasa w polu karnym, który uprzedził Dumfriesa, który minął już bramkarza...

12

Drugi rzut rożny Holendrzy wykonali fatalnie. Złe podanie Malena.

11

Na trybunach jest naprawdę pomarańczowo.

10

VAR obsługuje polski sędzia Paweł Gil.

8

Gorąco było pod bramkę Czechów. Dobre podanie dostał De Light, ale źle uderzył głową.

7

Malen wywalczył pierwszy rzut rożny dla Holendrów.

5

Nieudany drybling Depaya, od nowego sezonu zawodnika Barcelony.

4

Holendrzy chcą po raz drugi w swojej historii wygrać pierwsze cztery mecze w mistrzostwach Europy. Ostatni raz udało im się to w 2000 roku. Wtedy we wszystkich tych spotkaniach grał Frank de Boer, obecny trener Holendrów.

3

Z dystansu strzelał w odpowiedzi Tomas Holes, ale bardzo niecelnie, wysoko nad poprzeczką.

1

Pierwsza akcja Holendrów. Nie zdążył jednak do piłki prawy boczny obrońca Dumfries.

18:00

Początek meczu

17:56

Za nami już hymny Czech i Holandii. Głośno śpiewali je piłkarze.

17:56

Mecz ćwierćfinałowy Dania - Holandia/Czechy zostanie rozegrany 3 lipca o godz. 18 w Baku.

17:54

Ostatni raz Holandia z Czechami grała w 2015 roku. Wtedy Czesi wygrali 3:2.

17:46

Najwięcej goli dla Holandii strzelił za to Wijnaldum - trzy. Po dwa trafienia mają Depay i Dumfries.

17:45

Najlepszym strzelcem Czechów jest Patrick Schick - zdobył trzy gole, wszystkie dla swojej drużyny na tym turnieju.

17:41

Natomiast Czesi zajęli trzecie miejsce w grupie D. Wygrali ze Szkocją 2:0, zremisowali z Chorwacją 1:1 i przegrali z Anglią 0:1.

17:40

Holendrzy wygrali grupę C. Odnieśli trzy wygrane - z Ukrainą 3:2, z Austrią 2:0 i z Macedonią Północną 3:2.

17:40

Zwycięzca meczu Holandia - Czechy zmierzy się w ćwierćfinale z Danią.

17:39

A tak wygląda zestawienie Holendrów.

17:37

Tak wygląda skład reprezentacji Czech.

17:34

Witamy Państwa. Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/8 finału mistrzostw Europy: Holandia - Czechy.