• Andrij Jarmołenko (75') , Roman Jaremczuk (79')
Holandia
Ukraina
13'

13' Marlos za Ołeksandr Zubkow
52'
52' Georginio Wijnaldum
58'
58' Wout Weghorst
64'
64' Nathan Ake za Daley Blind
64'
64' Owen Wijndal za Patrick van Aanholt
85'
85' Denzel Dumfries
88'
88' Luuk de Jong za Wout Weghorst
88'
88' Joel Veltman za Jurrien Timber
90'
90' Donyell Malen za Memphis Depay
64'

64' Mykoła Szaparenko za Marlos
75'

75' Andrij Jarmołenko
79'

79' Roman Jaremczuk
90'

90' Serhij Sydorczuk

85

GOOOOOOOL! Rozpacz Ukraińców i szaleństwo Holendrów! Ake dośrodkował w pole karne a Dumfries głową pokonał bramkarza!

82
80

GOOOOOOOOL! MAMY REMIS! MALINOWSKI DOŚRODKOWAŁ W POLE KARNE, A JAREMCZUK SKIEROWAL PIŁKĘ DO SIATKI! 2:2

78
75

Co za spektakularna bramka! Fenomenalny strzał Jarmołenki! Co za uderzenie! Akcja w stylu Arjena Robbena! Zejście do środka i piękny strzał lewą nogą

64

Wędka! Boisko opuszcza Marlos, wchodzi Szaparenko.

63

Ake i Wijndal zmieniają Blinda i van Aanholta

62
60
57

Weghorst strzela z bliska! Gol! 2:0! Ukraina w szoku! Pięć minut, które wstrząsnęły naszymi wschodnimi sąsiadami!

56

Weghorst na spalonym!

54

Weghorst był w strasznym tłoku, ale zdecydował się na strzał lewą nogą. Kopnął jednak zbyt lekko

51

Buszczan wychodzi z bramki i przecina podanie! Piłka trafia jednak pod nogi Wijnalduma, który strzela bez zastanowienia! Holandia prowadzi!

48

Była szansa na kontrę Holendrów, ale Wijnaldum nie dobiegł do zagrania Weghorsta. Inna sprawa, że Usain Bolt też by nie dobiegł

27

Riposta Ukraińców! Jarmołenko pada w polu karnym, ale Felix Brych nie odgwizdał karnego

25

Depay sprytnie zagrał do Weghorsta, który przegrał pojedynek z bramkarzem

23

Ukraina zaczyna się przebudzać

20

Jarmołenko niepotrzebnie spowolnił swój rajd, a Ukraińcy stracili szansę na groźny atak

18

Malinowski pada na murawę, ale sędzia faulu nie widział

15

Wreszcie odpowiedź Ukraińców! Strzał Sydorczuka był jednak zbyt delikatny

14

Schodzi kontuzjowany Zubkow, w jego miejsce wchodzi Marlos, naturalizowany Brazylijczyk

13

Złe zagranie De Vrija zepsuło długo budowany atak Holendrów

12

Holendrzy zdominowali środek boiska

9

Zinczenko pokrzykuje na kolegów i daje im wskazówki.

7

Wijnaldum! Tym razem nad poprzeczką

6

Holandia naciska, ale Ukraina stara się kontrować. Ależ to będzie meczycho. To już czuć w powietrzu

4

Ależ Holendrzy nacierają! Najpierw strzał Wijnalduma został zablokowany, a później Buszczan popisał się paradą

2

Wspaniały rajd Depaya! Holender poradził sobie z dwoma obrońcami a później strzelił, jednak bramkarz był na posterunku