• Karim Benzema (45' 47')
Portugalia
Francja
31'
31' Cristiano Ronaldo
27'

27' Hugo Lloris
36'

36' Lucas Hernandez
40'

40' Antoine Griezmann
45'

45' Karim Benzema
46'
46' Joao Palhinha za Danilo Pereira
60'
60' Cristiano Ronaldo
72'
72' Bruno Fernandes za Bernardo Silva
72'
72' Ruben Neves za Joao Moutinho
79'
79' Diogo Dalot za Nelson Semedo
88'
88' Sergio Oliveira za Renato Sanches
46'

46' Lucas Digne za Lucas Hernandez
47'

47' Karim Benzema
52'

52' Adrien Rabiot za Lucas Digne
66'

66' Kingsley Coman za Corentin Tolisso
83'

83' Presnel Kimpembe
87'

87' Moussa Sissoko za Antoine Griezmann

Relacja z meczu Portugalia - Francja

90

Francja 5, Niemcy 4, Portugalia 4, Węgry 2 - tak wygląda ostateczna klasyfikacja w grupie F! Francuzi w 1/8 finału zagrają ze Szwajcarią, Niemcy z Anglią, a Portugalia z Belgią! Dzielni Węgrzy żegnają się z Euro 2020!

90

KONIEC MECZU w Budapeszcie! Francja remisuje z Portugalią 2:2! Mistrz świata remisuje z mistrzem Europy i oba zespoły meldują się w fazie pucharowej! Francja wygrywa grupę F!

90

Francja - Portugalia 2:2. Tutaj jeszcze trwa doliczony czas gry! Ale nie wygląda tu, aby miało coś się jeszcze zmienić.

90

KONIEC MECZU w Monachium! Niemcy - Węgry 2:2! Dzielni Węgrzy odpadają po dramatycznej końcówce z Euro 2020! Niemcy grają dalej!

90

Niemcy - Węgry 2:2 Ależ fatalnie zepsuł kontrę Sane! To była akcja na wygranie całej grupy F!

90

Niemcy - Węgry 2:2 Cztery minuty doliczone w Monachium.

89

Niemcy - Węgry 2:2 Niemcy wydają się kontrolować to spotkanie. Czy Węgrów stać na jeszcze jeden zryw? Zostało kilka minut.

84

Niemcy - Węgry 2:2! Po składnej akcji Niemców i odrobinie przypadku piłka trafia w polu karnym pod nogi Leona Goretzki, a ten potężnym uderzeniem doprowadza do remisu! Niemcy wskakują na drugie miejsce, Węgrzy obecnie są ostatni!

84

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! LEON GORETZKA!!!

81

Niemcy - Węgry 1:2. Kapitalna akcja Kroosa z Gosensem, ale pomocnik Realu Madryt z kilku metrów uderza minimalnie obok bramki!

79

Niemcy - Węgry 1:2. Ponad poprzeczką węgierskiej bramki główkuje Mueller! Coraz bliżej wielkiej sensacji!

73

Zmiany we wszystkich drużynach. U Niemców pojawili się Mueller, Goretzka i Werner, u Węgrów Schon, u Portugalii Bruno Fernandes i Ruben Neves, a u Francuzów Coman.,

68

Francja - Portugalia 2:2. Fenomenalne interwencje Rui Patricio! Portugalski bramkarz wygrał pojedynek z Griezmannem, a następnie cudownie odbił strzał z dystansu Pogby!

68

Niemcy - Węgry 1:2! Co tu się dzieje!!! Węgrzy wznawiają od środka i zdobywają gola! Po świetnym zagraniu Szalaia, Schafer wyprzedza i obrońców, i Neuera, głową pakując piłkę do siatki!

68

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ANDREAS SCHAFER!!!

66

Niemcy - Węgry 1:1! Fatalny błąd Gulacsiego! Po rzucie wolnym centrował Kroos, a koszmarne wyjście bramkarza Węgier wykorzystał Hummels, który zgrał piłkę głową przed pustą bramkę, gdzie do siatki wbił Havertz!

66

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! KAI HAVERTZ!

61

Francja 5, Portugalia 4, Węgry 4, Niemcy 3 - Niemcy znów są poza turniejem!

60

Francja - Portugalia 2:2. Cristiano Ronaldo znów bardzo pewnie wykorzystał rzut karny! Znów zmylił Llorisa! Piąty gol w tym turnieju, Portugalia wraca do gry!

60

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! CRISTIANO RONALDO!

59

Francja - Portugalia 2:1. Rzut karny dla Portugalii! Trzeci karny w tym meczu! Niesamowite!

55

Tak wygląda obecna tabela grupy F! Węgry na drugim miejscu, Portugalia na ostatnim! Zapowiada się na wielką sensację!

52

Francja - Portugalia 2:1. Zmiany w obu zespołach nastąpiły w przerwie. W Portugalii Palhinha zmienił Danilo, który ucierpiał w starciu z Llorisem. We Francji Lucas Digne za Lucasa Hernandeza, ale Digne wytrzymał na boisku tylko kilka minut i doznał kontuzji. Zmienił go Adrien Rabiot.

50

Francja - Portugalia 2:1. I już szansa na wyrównanie! Kapitalna długa piłka w kierunku Ronaldo, a po imponującym wyskoku nie trafia głową do bramki!

49

Francja - Portugalia 2:1. Znakomite podanie za linię obrony i Benzema wykorzystał sytuację sam na sam z Ruim Patricio! Drugi gol Francuza, który pierwotnie nie został uznany, ale po interwencji VAR okazało się, że spalonego nie było! Francja prowadzi!

48

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! KARIM BENZEMA!!!

46

Francja - Portugalia 1:1. Z kilkuminutowym opóźnieniem rozpoczęła się również druga część spotkania w Budapeszcie!

46

Niemcy - Węgry 0:1. Rozpoczęła się druga połowa w Monachium!

45

Francja 5, Portugalia 4, Węgry 4, Niemcy 3 - tak w przerwie prezentuje się tabela grupy F. Na ten moment pierwsze trzy zespoły grają dalej, a Niemcy żegnają się z mistrzostwami!

45

Koniec pierwszej połowy w Budapeszcie! Francja remisuje z Portugalią 1:1, a obie bramki padły po rzutach karnych. Dla Portugalii trafił niezawodny Ronaldo, dla Francji Benzema! Francuzi wrócili na pierwsze miejsce w grupie F!

45

Koniec pierwszej połowy w Monachium! Niemcy sensacyjnie przegrywają z Węgrami 0:1 i nie grają dobrego meczu! Na ten moment zespół Joachima Loewa jest poza turniejem!

45

Francja - Portugalia 1:1! Benzema równie skutecznie, jak jego dobry kolega Ronaldo! Zmylił bramkarza i doprowadził z 11 metrów do wyrównania! Bramka "do szatni" i remis w Budapeszcie!

45

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! KARIM BENZEMA!!!

45

Francja - Portugalia 0:1 Rzut karny dla Francji!!! Po podaniu Pogby Semedo przewrócił w polu karnym Mbappe! Kontrowersyjna decyzja arbitra Mateu Lahoza, ale została utrzymana!

40

Pięć minut do końca pierwszej połowy w obu spotkaniach. Nie są to bardzo emocjonujące widowiska, ale po wynikach widać, że będą trzymały w niepewności do samego końca! Wszyscy mają o co grać!

35

Niemcy - Węgry 0:1 Ależ ulewa nad Monachium! Niemieccy kibice uciekli w górę trybun, a Węgrzy dalej swoje!

33

Portugalia 6, Francja 4, Węgry 4, Niemcy 3. Tak to teraz wygląda w grupie F!

31

Francja - Portugalia 0:1 Pewnie wykorzystana jedenastka! Piłka w jednym rogu, Lloris w drugim! Portugalia prowadzi z Francja i to ona jest obecnie pierwsza w grupie F!

6

Francja - Portugalia 0:0 Wrzutka Sanchesa, uderzenie głową i kolejna spokojna interwencja Llorisa.

3

Francja - Portugalia 0:0 Pierwszy strzał Portugalczyków. Uderzał Sanches, ale zdecydowanie za słabo i spokojnie interweniował Lloris.

1

20:55

W obu meczach odgrywamy hymny.

30

GOOOOOOOOOOOL!!! CRISTIANO RONALDO!

27

Francja - Portugalia 0:0 Rzut karny dla Portugalii!!! Lloris na przedpolu zdemolował Danilo! Żółta kartka dla francuskiego bramkarza!

24

Niemcy - Węgry 0:1 Tak pierwszą bramkę w Monachium zdobył Adam Szalai!

21

Niemcy - Węgry 0:1 Hummels! Po dośrodkowaniu Kimmicha z rzutu rożnego obrońca BVB trafia w poprzeczkę! Po chwili Ginter nie zdołał pokonać z bliska Gulacsiego!

16

Francja - Portugalia 0:0 Mbappe przegrywa pojedynek z Rui Patricio! Portugalczyk broni techniczny strzał rywala!

15

Francja 5, Portugalia 4, Węgry 4, Niemcy 3! Tak wygląda obecnie tabela grupy F. Francja, Portugalia i Węgry w tym momencie są w 1/8 finału!

11

Niemcy - Węgry 0:1! Wspaniałe dośrodkowanie z prawej strony boiska Sallaia, Szalai wyprzedził obrońców i strzałem głową pokonał Neuera! Niemcy w tym momencie poza turniejem!

10

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! WĘGRY PROWADZĄ Z NIEMCAMI 1:0! ADAM SZALAI!

20:50

A tak przedstawiają się składy na mecz Niemcy - Węgry.

20:48

Składy na mecz Portugalia - Francja! Ile tutaj gwiazd w obu drużynach!

20:47

Przed tym meczem w grupie F prowadzi Francja, która zgromadziła 4 punkty. Po trzy mają Niemcy i Portugalczycy, ale w zdecydowanie lepszej sytuacji są nasi zachodni sąsiedzi, którzy dziś zagrają z najsłabszymi w grupie Węgrami (1 pkt) i nie będą musieli grać w Budapeszcie, lecz w Monachium. W stolicy Węgier dojdzie do szlagieru Portugalia - Francja.

20:46

Witamy serdecznie na relacji łączonej "na żywo" z meczów ostatniej kolejki Grupy F, w której Portugalia zmierzy się z Francją, a Węgry z Niemcami! Początek obu spotkań o 21:00!