• Christoph Baumgartner (21')
Ukraina
Austria
21'

21' Christoph Baumgartner
32'

32' Alessandro Schoepf za Christoph Baumgartner
46'
46' Wiktor Cigankow za Rusłan Malinowski
68'
68' Marlos za Mykoła Szaparenko
85'
85' Artem Biesiedin za Witalij Mykołenko
72'

72' Stefan Ilsanker za Konrad Laimer
90'

90' Sasa Kalajdzic za Marko Arnautovic

Relacja z meczu Ukraina - Austria

19:54

Dziękujemy za uwagę i już zapraszamy na kolejną relację na żywo, która rozpocznie się o godz. 21:00. Dodamy tylko, że dla Austriaków to pierwszy awans do fazy pucharowej na mistrzostwach Europy.

90  + 3'

W drugim dzisiejszym meczu tej grupy Holandia pokonała Macedonię Północną 3:0 i z 1. miejsca awansowała do fazy pucharowej.

90  + 3'

Austria wygrywa i jest już pewna awansu do 1/8 finału, gdzie zagra z Włochami na Wembley.

90  + 3'

KONIEC MECZU. UKRAINA 0:1 AUSTRIA.

90  + 1'

Trzy minuty doliczone do meczu Ukraina - Austria.

90

Chcielibyśmy napisać coś pozytywnego o meczu Austrii z Ukrainą, ale naprawdę nie możemy. Pierwsi kontrolują spotkanie i korzystny wynik, a drudzy kompletnie nie mają pojęcia, jak zaatakować rywala.

85

Ukraina 0:1 Austria, Macedonia Północna 0:3 Holandia. Pięć minut do końca meczów.

80

Niezwykle rozczarowująca postawa Ukrainy. Zespół Szewczenki miał awans na wyciągnięcie ręki, a dziś gra bardzo pasywnie, niedokładnie i przewidywalnie.

70

20 minut nadziei dla Ukraińców. Na razie jednak mało szans zespołu Andrija Szewczenki.

65

Ukraińcy coraz mocniej spychają Austriaków do obrony w poszukiwaniu wyrównującego gola. Na razie jednak brakuje im pomysłu i rozwiązań w ofensywie.

62

Świetna interwencja Bachmanna po zaskakującym uderzeniu zawodnika z jego zespołu! Laimer był o krok od gola samobójczego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska.

59

Chociaż pierwsze uderzenie Depay'a zostało odbite przez bramkarza, to przy dobitce Wijnalduma był on już bezradny.

58

MACEDONIA PÓŁNOCNA 0:3 HOLANDIA.

54

A w meczu Ukraina - Austria wciąż kontrola drugich i bierność pierwszych. Dziwi zachowanie Ukraińców, którym 3 punkty nie gwarantują awansu do 1/8 finału.

51

Po zagraniu Depay'a z lewej strony gola na 2:0 strzelił Wijnaldum.

51

MACEDONIA PÓŁNOCNA 0:2 HOLANDIA.

46

Początek 2. połów w obu meczach.

18:49
45  + 3'

Przerwa. Ukraina 0:1 Austria. Na razie totalna dominacja Austriaków, którzy przy takim wyniku zajmą 2. miejsce w grupie i zagrają z Włochami.

45

Przerwa w meczu Macedonia Północna - Holandia. Na razie 1:0 dla Holendrów po golu Depay'a.

45

Trzy minuty doliczone.

44
42

Ależ pudło Arnautovicia, który po podaniu z prawej strony znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

36

Dobra interwencja ukraińskiego bramkarza po uderzeniu Laimera.

33

Wymuszona zmiana w reprezentacji Austrii. Schoepf w miejsce Baumgartnera.

29

Wreszcie odpowiedź reprezentacji Ukrainy! Uderzenie Szaparenki dobrze odbił austriacki bramkarz, a tuż przed bramką piłki nie sięgnął Jarmołenko, który mógł doprowadzić do wyrównania!

26

7-0 w strzałach dla Austrii. To najlepszy dowód na ich dominację.

24

Holandia objęła prowadzenie w meczu z Macedonią Północną po podaniu Malena i trafieniu Depay'a.

21

Doskonałe dośrodkowanie Alaby z rzutu rożnego, a w polu karnym Ukrainy skutecznie nogę dołożył Baumgartner!

20

GOL DLA AUSTRII!

14

Zablokowane uderzenie Arnautovicia. Na razie lepsi Austriacy, jednak brakuje im konkretów.

10

Ivan Trickovski niespodziewanie zdobył bramkę dla Macedonii Północnej w meczu z Holandią, jednak trafienie byłego piłkarza Legii nie zostało uznane, bo ten znajdował się na spalonym.

6

Lepszy początek Austriaków, którzy nie wypuszczają Ukrainy z własnej połowy.

4

Dwa rzuty rożne dla Austrii, bez zagrożenia pod ukraińską bramką.

2

Co jeszcze tu ważne, oba zespoły może satysfakcjonować remis. 3. drużyna z czterema punktami powinna awansować do 1/8 finału.

1

17:55

Ukraińcy i Austriacy już na boisku. Za kilka chwil zaczynamy mecz!

17:45
17:42

Przypominamy, początek meczów o godz. 18:00.

17:41

Ponieważ mecz Ukraina - Austria decydować będzie o tym, kto zajmie 2. miejsce w tej grupie, to jemu będziemy się baczniej przyglądać. Jednocześnie będziemy informować o wyniku meczu Macedonii Północnej z Holandią.

17:41

Składy reprezentacji Ukrainy oraz Austrii.

17:40

Składy Macedończyków i Holendrów. Uwagę zwraca fakt, że ci drudzy, mimo że wygrali już grupę, grają dziś w najmocniejszym składzie.

17:36

Durga drużyna z tej grupy w 1/8 finału zagra na Wembley z Włochami. Holendrzy w 1/8 finału zagrają z 3. zespołem z grup D/E/F.

17:33

W tym momencie w tabeli prowadzi Holandia z 6 punktami, Ukraina i Austria mają po 3 punkty, a Macedonia Północna nie ma żadnego. Holendrzy już na pewno wygrali tę grupę, niezależnie od wyniku drugiego spotkania. Ukrainie do zajęcia 2. miejsca wystarcza remis, Austria musi wygrać. Wynika to z tego, że bilans bramkowy obu drużyn to w tym momencie 0, jednak Ukraińcy strzelili więcej goli i mają bilans 4:4, a Austria 3:3.

17:30

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na multirelację na żywo z ostatnich meczów w grupie C na Euro 2020. O godz. 18:00 rozpoczną się mecze Macedonia Północna - Holandia oraz Ukraina - Austria. To drugie spotkanie decydować będzie o 2. miejscu w tej grupie. Zapraszamy!