• Antoine Griezmann (66')
Węgry
Francja
26'
26' Nemanja Nikolić za Adam Szalai
45'
45' Attila Fiola
10'

10' Benjamin Pavard
52'
52' Endre Botka
75'
75' Tamas Cseri za Andras Schafer
84'
84' Gergo Lovrencsics za Laszlo Kleinheisler
57'

57' Ousmane Dembele za Adrien Rabiot
66'

66' Antoine Griezmann
76'

76' Corentin Tolisso za Paul Pogba
76'

76' Olivier Giroud za Karim Benzema
87'

87' Thomas Lemar za Ousmane Dembele

Relacja z meczu Węgry - Francja

90  + 2'

Koniec! Węgry 1:1 Francja!

90  + 2'

Rzut wolny dla Francji! Griezmann dośrodkowuje! Bramkarz piąstkuje!

70

Faulowany Griezmman, ale Pogba oddał strzał, więc sędzia uznał, że Francuzi skorzystali z przywileju korzyści

68
65

Kontratak Francuzów! Mbappe zgrywa do środka! Do piłki dopada Griezmann! GOOOOOOL

15:50

Koniec pierwszej połowy. Mistrzowie Świata przegrywają! Stadion w Budapeszcie świętuje!

45  + 4'

Głupia strata Griezmanna

45  + 3'
45  + 1'

Attila Fiola wyszedł na czystą pozycję i z łatwością ograł bramkarza! Francuzi w szoku

45  + 1'

SENSACJA! GOOOOOOOOOOOOOL DLA WĘGRÓW!

44

Kante sfaulował Kleinheislera

42

Roland Sallai strzelał, ale trafił wprost w kolegę z zespołu...

40

Francja gra wysokim pressingiem, ale na razie to nie wystarcza

30

Lloris wybiega na skraj pola karnego i wygrywa pojedynek biegowy z Nikoliciem.

29

Rzut wolny dla Francji - Schafer faulował Kimpembe.

28

Nikolić na szczęście może kontynuować grę - już wrócił na boisko.

27

I kolejny Węgier leży na murawie. Tym razem Nikolić, który dopiero co wszedł na boisko. Dostał piłką w głowę, kiedy stał w murze.

26

Tak, nie będzie. Zmiana: Szalaia zmienia znany z polskich boisk, z Legii - Nemanja Nikolić.

25

Szalai już podniósł się z boiska, ale chyba nie będzie w stanie kontynuować gry.

24

Piłkarze obu drużyn korzystają z tej przerwy i piją wodę. Dziś w Budapeszcie podobnie, jak w Polsce - upały.

23

Ale zanim rzut wolny, jeszcze przerwa w grze, bo na boisku leży Szalai.

23

Rzut wolny dla Francji. Faulował Schafer, a faulowany był Pogba.

22

Po słabszym początku Francja powoli się budzi.

21

Benzema do Mbappe, ale zbyt mocno, bo prędzej trafia go piłką w głowę, niż mu dobrze podaje. Wznowi Gulacsi.

39

Przechwyt Węgrów po długiej wymianie piłki Francuzów przed ich polem karnym.

37

Boczna siatka po strzale Pogby.

35

Długa akcja Francuzów skończona dośrodkowaniem w pole karne i stratą piłki.

32

Pavard dośrodkowuje niecelnie, piłka poza linią końcową i od bramki wznowi Gulacsi.

31

Ależ szansa Francuzów. Zgranie piłki w wolne miejsce w polu karnym do Karima Benzemy, a on uderza obok słupka!

20

- Nie zgadzam się z tą decyzją, przykro mi - powiedział współkomentujący to spotkanie w TVP Andrzej Strejlau.

19

Sallai zwija się z bólu po starciu z Kimpembe, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

18
17

Mbappe! Aaaj! Minimalnie głową obok słupka!

16

Strzał z dystansu Kleinheisler, ale na tym może poprzestańmy, bo piłka ledwo co doturlała się do Llorisa.

15

Dobra, zobaczyliśmy powtórkę: gdyby Griezmann trafił, gola i tak by nie było - spalony.

14

Gulacsi! To powinien być gol dla Francji! Co za interwencja! A nawet dwie, bo najpierw obronił strzał Benzemy, a po chwili dobitkę Griezmanna.

13

Od kilkudziesięciu sekund zmienia się niewiele. Francuzi nadal próbują ataku pozycyjnego. Z akcentem na próbują, bo robią to daleko od węgierskiej bramki.

12

Kibice na trybunach gwiżdżą, bo Francuzi w końcu dłużej utrzymują się przy piłce. Próbują skonstruować atak pozycyjny.

11

Lloris pewnie chwyta piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego.

10

Żółta kartka dla Pavarda za faul na Sallaiu.

9

Gulacsi pewnie chwyta piłkę, która zagrała została w kierunku Mbappe.

8

Griezmann wrócił za Fiolą i przerwał kontrę.

7

Francuzi w końcu z piłką na połowie rywali, ale tylko na chwilę. Strata i kontra Węgrów.

6

Obie drużyny bardzo agresywnie nastawione od początku spotkania.

5

Botka ucierpiał w starciu w polu karnym - nie podnosi się z murawy.

4

Francuzi radzą sobie z dośrodkowaniem, a konkretnie ten, który chwilę wcześniej faulował, czyli Varane.

3

I teraz w drugą stronę - Varane spóźniony, fauluje Szalaia. Dobra okazja do dośrodkowania w pole karne.

2

Węgrzy protestują, również na trybunach w Budapeszcie, ale sędzia Michael Oliver nie ma wątpliwości - rzut wolny dla Francji, Kante faulowany.