Portugalia
38'

38' Ruben Dias
65'
65' Loic Nego za Andras Schafer
77'
77' Szabolcs Schon za Roland Sallai
78'
78' David Siger za Laszlo Kleinheisler
80'
80' Loic Nego
86'
86' Willi Orban
88'
88' Kevin Varga za Attila Fiola
88'
88' Roland Varga za Adam Nagy
71'

71' Rafa Silva za Bernardo Silva
81'

81' Renato Sanches za William Carvalho
81'

81' Andre Silva za Diogo Jota
84'

84' Raphael Guerreiro
87'

87' Cristiano Ronaldo
89'

89' Joao Moutinho za Bruno Fernandes
90'

90' Cristiano Ronaldo

Relacja z meczu Węgry - Portugalia

90  + 5'

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejną z meczu Francja - Niemcy!

90  + 5'

Za nami ciekawe spotkanie. Przede wszystkim przy pełnych trybunach! Węgrzy dzielnie się bronili, ale to Portugalczycy wygrali to spotkanie 3:0. Głównie dzięki piorunującej końcówce.

90  + 5'

Koniec spotkania. Portugalczycy wygrali z Węgrami 3:0!

90  + 3'

CRISTIANO RONALDO DRUGI RAZ! Klasa. Portugalczyk po koronkowej akcji w polu karnym pokonał Gulacsiego.

89

Joao Moutinho wszedł za Bruno Fernandesa.

87

GOL! Cristiano Ronaldo z rzutu karnego! Portugalczyk najlepszym strzelcem w historii Euro.

86

Rzut karny dla Portugalii i żółta kartka dla Williego Orbana za faul na Silvie!

84

GOOOL DLA PORTUGALII!!! Strzelał Guerreiro, piłka odbiła się od Orbana i przeleciała obok bezradnego bramkarza Węgier!

82

Zółta karta dla Nego.

81

Podwójna zmiana także w reprezentacji Portugalii. Wchodzą Renato Sanches i Andre Silva. Boisko opuszczają William Carvalho i Diogo Jota.

80

GOL DLA WĘGRÓW! NIE! SPALONY! Nego podał do Schona, temu udało się tracić do siatki Portugalczyków, ale był na pozycji spalonej!

78

Podwójna zmiana po stronie reprezentacji Węgier. Schodzi Roland Sallai, wchodzi David Siger. Schodzi również Laszlo Kleinheisler, a na murawie melduje się Szabolcs Schon.

77

Cristiano Ronaldo sygnalizował zagranie ręką w polu karnym Węgrów. Mamy VAR.

75

Węgrzy teraz wyraźnie są na fali. Wrzawa na trybunach Puskas Arena. Gospodarze uwierzyli, że mogą jeszcze wygrać to spotkanie.

73

Węgrzy znowu w ataku. Dośrodkowanie w pole karne Portugalczyków, ale Pepe wybił piłkę!

71

Zmiana w ekipie Portugalii! Rafa Silva wchodzi za Bernardo Silvę.

68

Świetny strzał Bruno Fernandesa z 25 metra, ale broni Gulacsi!

66

Boisko opuszcza Andras Schafer, wchodzi Loic Nego.

65

25 minut do końca regulaminowego czasu gry i nadal mamy remis.

63

Teraz zaatakować próbowali Węgrzy, ale szarża Schafera nieudana.

62

Portugalczycy nadal cierpliwie próbują. Obrońcy reprezentacji Węgier za każdym razem są jednak tam gdzie być powinni.

60

Ronaldo podał do Diogo Joty, ale ten stracił piłkę w polu karnym

56

Strzał Sallaia po akcji Węgrów. Jednak prosto w Rui Patricio.

54

Sallai leży po tym jak dostał uderzony ręką przez Rubena Diasa.

50

Szalai strzelał z daleka, ale prosto w bramkarza Portugalczyków.

47

Rzut rożny! Gulacsi świetnie odbija piłkę po uderzeniu głową Pepe.

46

Zaczynamy drugą połowę! Obie drużyny bez zmian.

18:47

61 tysięcy kibiców na Puskas Arenie to piękny widok! Do przerwy 0:0!

18:46

Portugalczycy więcej grają piłką i częściej atakują, jednak za każdym razem czegoś brakuje. Węgrzy głównie są nastawieni na grę z kontry. Trzeba jednak przyznać, że wiele groźnych sytuacji udało im się powstrzymać.

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy.

45  + 1'

Doliczona jedna minuta.

45

Kolejne dośrodkowanie Portugalczyków. Orban na posterunku.

43

Wyśmienita okazja Cristiano Ronaldo! Znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale nie była to prosta sytuacja. Szybka piłka, która odbiła się od murawy tuż przed strzałem.

41

Dynamiczny mecz, ale mamy sporo odbiorów i niedokładności w rozgrywaniu piłki.

39

Świetnie broni Gulacsi! Diogo Jota miał wyśmienitą sytuację, strzelił z 7-8 metra wprost w bramkarza Węgier.

38

Żółta kartka dla Rubena Diasa.

36

Piłka wrzucona na głowę Szalaia, ale ta trafiła prosto w ręce Rui Patricio.

35

Szalai faulowany w akcji po odbiorze Schafera. Węgrzy mają rzut wolny.

34

Lovrencsics dostał podanie na skrzydło, ale piłka trafiła go w twarz i wyleciała za linię.

33

Strata Ronaldo, Węgrzy szykowali się do kontry, ale również zabrakło dokładności.

30

Bernando Silva dośrodkował do Cristiano Ronaldo, ale minimalnie za wysoko i piłkarz Juventusu nie mógł oddać skutecznego strzału.

29

Kolejny rzut rożny i znowu węgierscy obrońcy na posterunku.

28

Węgrzy walczą, ale to Portugalia więcej gra piłką.

27

Ronaldo robił przekładanki, ale niecelnie podał piłkę, aby po chwili ją odebrać i zagrać do napastnika Portugalii. Ten powstrzymany w polu karnym.

26

Pełen stadion po takiej przerwie robi wrażenie.

24

Jota mknął lewym skrzydłem, ale powstrzymał go Botka. Bramkarz wznowi grę.

22

Rzut rożny, ale Węgrzy wybijają piłkę.

19

Pepe zagrał świetną prostopadłą piłkę do Cristiano Ronaldo. Gulacsi obronił, ale spalony.

18

Jota dzisiaj aktywny, ale na razie brakuje mu dokładności.

17

Ronaldo nie ma dzisiaj łatwo. Węgierscy obrońcy na razie dobrze sobie radzą z Portugalczykiem.

16

Groźne zderzenie Semedo i Fioli. Sędzia przerywa na chwilę grę. Obaj jednak w miarę szybko dochodzą do siebie.

14

Nieudane wejście Guerreiro w pole karne Węgrów. Piłka wyleciała poza linię.

10

Cristiano Ronaldo próbował szaleć przy linii bocznej, ale kolejny raz powstrzymał go Lovrencsics.

9

Jota bez opieki po wrzutce w pole karne Węgrów. Jednak strzał niecelny.

8

Sallai lekko popchnięty przez Diasa przed polem karnym Portugalczyków. Sędzia jednak nie odgwizdał faulu.

6

Na razie nikt nie odpuszcza. Ostra walka w środku pola i Węgrzy z rzutem wolnym koło linii środkowej.

5

Diogo Jota strzela z 16 metra, ale broni Gulacsi!

3

Diogo Jota powstrzymany przez Botkę przy linii bocznej. Wrzawa na trybunach.

18:00

Atmosfera jest znakomita. Szykuje się emocjonujące widowisko!

17:57

Jesteśmy już po hymnach. Już za chwilę na wypełnionej po brzegi Puskás Arénie rozpocznie się mecz Węgier z Portugalią. Tylko w Budapeszcie na trybuny może wejść 100 procent kibiców.

17:55

PORTUGALIA: Particio, Guerreiro, Pepe, Dias, Semedo, Danilo, Carvalho, Fernandes, Silva, Jota, Ronaldo

17:55

WĘGRY: Gulacsi, Botka, Orban, At. Szalai, Lovrencsics, Kleinheisler, Nagy, Szchafer, Fiola, Szalai, Sallai

17:38

W drugim meczu tej grupy o 21:00 w Monachium Niemcy zagrają z Francją.

17:34

Dzień dobry! Wtorek na Euro zaczynamy dopiero o 18, ale do gry wchodzi grupa F, czyli grupa śmierci. Już o 18:00 Węgrzy podejmą w Budapeszcie Portugalczyków, którzy bronią tytułu mistrzów Europy.