44' George Puscas
47'
47' Jonathan Tah
51'
51' Gian-Luca Waldschmidt
79'
79' Lukas Nmecha za Florian Neuhaus
88'
88' Arne Maier za Maximilian Eggestein
90'
90' Gian-Luca Waldschmidt
90'
90' Robin Koch za Mahmoud Dahoud
90'
90' Nadiem Amiri
50'

50' Ianis Hagi
55'

55' Florinel Coman za Andrei Ivan
69'

69' Andrei Ciobanu za Alexandru Cicaldau
87'

87' Adrian Petre za George Puscas
88'

88' Alexandru Pascanu
90'

90' Alexandru Pascanu
90'

90' Tudor Baluta

Relacja z meczu Niemcy U21 - Rumunia U21

90  + 5'

Niemcy w finale! Mogą obronić trofeum! Rumunom zabrakło doświadczenia! Bo przecież przez większość meczu grali bardzo dobrze, ale później popełnili wiele błędów

90  + 5'

Koniec meczu!

90  + 5'

Kolejny piękny gol z rzutu wolnego! Tym razem strzelał Nadiem Amiri!

90  + 2'

Pascanu trzymał bardzo agresywnie rywala za koszulkę! I za karę opuści boisko

90

Waldschmidt! Ależ cudowny strzał z rzutu wolnego! To już jego siódma bramka na turnieju

84

Niemcy zagrywają coraz więcej długich piłek za linię obrony, a stoperzy Rumunii mają z tym wiele problemów

77

Nmecha wchodzi za Neuhausa

74

Hagi strzelał niecelnie

70

Niemcy przycisnęli! Tym razem strzelał Waldschmidt, jednak piłka poszybowała obok słupka

65

Kolejny strzał Neuhausa! Znowu niecelny...

61

Neuhaus strzela nad bramką. Wysoko nad bramką

56

Schodzi Ivan, wchodzi Coman

53

Niemcy mogli objąć prowadzenie, ale w ostatniej chwili Rumuni zdołali się obronić

52

Gian-Luca Waldschmidt! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! I znowu mamy remis!

51

A nie! Jednak rzut karny!

50

Hagi nieprzepisowo powstrzymał rywala! Niemcy będą mieli rzut wolny z bardzo groźnej pozycji

48

Hagi efektownie minął rywala i rozciągnął akcję na skrzydło

46

Rozpoczęła się druga połowa

18:53
18:51

Koniec pierwszej połowy. Jeśli nic się nie zmieni, to obrońcy trofeum odpadną w półfinale. Rumunia jest zdecydowanie lepsza

45  + 3'

Hagi! Potężny strzał z dystansu. Ale bardzo, bardzo niecelny

45

Kolejna znakomita niemieckiego bramkarza. A kto uderzał? Oczywiście Puscas

43

Kapitalne dośrodkowanie Ivana i mierzony strzał głową Puscasa! Rumunia zasłużenie prowadzi!

36

Żółtą kartką ukarany został Ivan

33

Alexander Nubel! Kolejna dobra interwencja!

30

Mogło być 2:1, ale Puscas tym razem zmarnował kapitalną okazję

26

Puscas! GOOOOOL! Sam poszkodowany wykorzystał jedenastkę! Bramkarz wyczuł intencje strzelającego, ale Rumun zbyt mocno kopnął piłkę

26

To czwarty mecz z rzędu, w którym Niemcy sprokurowali rzut karny...

26

Rzut karny! Hagi był faulowany!

25

Sędzia skorzysta z systemu VAR

25

Puscas trafił w słupek! Rumun twierdzi, że wcześniej doszło do faulu. Czy sędzia podyktuje rzut karny?

22

GOOOOOOOOOOOL! Nadiem Amiri popisał się mocnym strzałem z około 16. metra!

20

Oztunali strzelał lewą nogą, ale bramkarz Rumunii był na posterunku

16

W Bolonii straszny skwar. Sędzia zarządził przerwę, aby zawodnicy napili się wody

13

Wreszcie akcja Niemców! Kontratak został jednak powstrzymany przez Cicaldau

11

Gra Rumunii może się podobać. Starają się atakować. A Niemcy? Na razie cofnięci...

7

Oztunali tym razem usiłował dośrodkować w pole karne, ale jego próba została zablokowana