47' Kieffer Moore
74'
74' Kieffer Moore
75'
75' David Brooks za Daniel James
90'
90' Ethan Ampadu za Aaron Ramsey
49'

49' Breel Embolo
63'

63' Kevin Mbabu
66'

66' Denis Zakaria za Xherdan Shaqiri
84'

84' Mario Gavranovic za Haris Seferovic

Relacja z meczu Walia - Szwajcaria

90  + 3'

Sytuacja w grupie A 1. Włosi 3 punkty, gole 3:0 2. Szwajcaria 1, 1:1 2. Walia 1, 1:1 4. Turcja 0, 0:3

85

Embolo zagrywa głową! Mario Gavranović strzela! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLAAAAAAANIEMA! Piłka w siatce, ale był spalony

84

Wyrównany mecz. Remis będzie sprawiedliwym wynikiem, ale widać, że obie drużyny szukają jeszcze goli

73

GOOOOOOOOOOL! MOORE! ŚWIETNA GŁÓWKA WALIJCZYKA! MAMY REMIS!

70

Bale szukał zagraniem Moore'a, ale nie znalazł go

67

Walia zaczyna dochodzić do głosu. Szwajcarzy mają gorszy moment

64

Emboloooooo! Ależ było blisko! Napastnik Szwajcarów strzelał na dalszy słupek, ale minimalnie się pomylił

51

Szwajcarzy wciąż naciskają! Tak, zgadliście, Embolo jest w to zamieszany!

49

GOOOOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOL! GOOOOOOL! Embolo! Znowu on! Ładna główka, ale trzeba powiedzieć, że obrona była dość bierna!

49

I znowu Embolo! Szwajcar wyprzedził obrońców, a później huknął na bramkę. Rzut rożny

45

Bezbramkowy remis po pierwszej połowie. Ale przypominamy, że wczoraj też gole padły dopiero po przerwie, także do usłyszenia za kwadrans!

45

To powinna być bramka! Embolo odegrał do Seferovicia, ale ten spartaczył doskonałą okazję

26

Ajajaj! Było blisko! Seferović popisał się ładnym technicznym strzałem zza pola karnego

23

Piłka zagrana w kierunku Bale'a ląduje jednak pod nogami Akanjiego

21

Przenosimy się pod bramkę Walii! Schär popisał się pięknym strzałem piętką, jednak Ward był na posterunku

19

Moore zderzył się w polu karnym z Mbabu. Walijczyk musi iść do medyków, by go opatrzyli, bo ma rozcięte czoło

17

Moore! Świetny strzał głową! I jeszcze lepsza interwencja Sommera

15

Zatańczył przy linii bocznej Bale, a potem dośrodkował. Problem w tym, że użył zbyt dużo siły

7

Seferović pędził na pole karne, ale obrońcy wypchnęli go aż do środkowej strefy boiska...

13:56

Przed nami hymny obu krajów. Najpierw Szwajcarów.

13:56

Obie drużyny wychodzą na murawę Stadionu Olimpijskiego w Baku.

13:46

Walia i Szwajcaria zagrały do tej pory ze sobą siedem meczów, z których pięć zakończyło się zwycięstwem Szwajcarów. W pozostałych dwóch spotkaniach sukces odniosła reprezentacja Walii.

13:44

A tak wygląda skład Szwajcarii: Sommer; Mbabu, Elvedi, Schär, Akanji, Rodríguez; Freuler, Xhaka, Shaqiri; Embolo, Seferovic.

13:39

W takim zestawieniu rozpocznie Walia: Ward; Mepham, Rodon, Davies; C.Roberts, Allen, Ramsey, Moore; James, Morrell, Bale.

13:39

Znamy już składy, w jakich wystąpią obie drużyny.

13:39

Mecz odbędzie się w Baku w Azerbejdżanie. Początek o godz. 15.

13:37

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z drugiego meczu turnieju finałowego Euro 2020. Walia zagra ze Szwajcarią w grupie A. W piątek w pierwszym spotkaniu tej grupy Włochy łatwo wygrały z Turcją 3:0 na Stadio Olimpico w Rzymie.