36' Lucas Paqueta
44'

44' Woo-Young Jung
63'
63' Dani Alves za Eder Militao
72'
72' Gleison Bremer za Danilo
72'
72' Gabriel Martinelli za Vinicius Junior
80'
80' Weverton za Alisson Becker
80'
80' Rodrygo za Neymar
46'

46' Chul Hong za Jin-Su Kim
46'

46' Joon-Ho Son za Woo-Young Jung
65'

65' Seung-Ho Paik za In-Beom Hwang
74'

74' Kang-In Lee za Jae-Sung Lee
76'

76' Seung-Ho Paik
80'

80' Ui-Jo Hwang za Gue-Sung Cho

Relacja z meczu Brazylia - Korea Płd.

90  + 3'

Koniec meczu. Brazylijczycy wysoko pokonali Koreę Południową 4:1. Już do przerwy wygrywali 4:0, a w drugiej połowie trochę spuścili z tonu. Koreańczycy zdobyli pięknego gola i godnie pożegnali się z turniejem.

90  + 3'

Dani Alves strzelał z ok. 30 metrów, ale obok słupka.

90

Sędzia doliczył cztery minuty!

89

Dani Alves strzelał nożycami z 10 metrów, ale został zablokowany.

86

To jest godne pożegnanie Koreańczyków z MŚ w Katarze, naprawdę w drugiej połowie mogą się podobać.

82

Dlaczego trener Tite zmienił bramkarza? Na pewno nie dlatego, że grał słabo, bo bronił bardzo dobrze. Po prostu chciał, by na mundialu zagrali wszyscy jego piłkarze. Dotychczas nie grał właśnie tylko Weverton.

80

Dwie zmiany w Brazylii. Schodzą bramkarz Alisson i Neymar. Wchodzi bramkarz Weverton i Rodrygo.

76

Paik Seung-Ho kapitalnie przymierzył z ponad 20 metrów! Alisson był bez szans, bo piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników.

76

CUDOWNY GOL DLA KOREI!

75

Ostatni kwadrans przed nami. Brazylijczycy prowadzą 4:0. Koreańczycy wciąż walczą o kontaktowego gola.

74

Zmiana w Korei. Schodzi Lee Jae-Sung, a wchodzi Lee Kang-In.

72

Dwie zmiany w Brazylii. Wchodzą Martinelli i Bremer, a schodzą Danilo i Vinicius Junior.

70

Trzeba pochwalić Koreańczyków, że mimo że przegrywają 0:4 to zaciekle walczą o zdobycie honorowego gola.

68

Fenomenalna obrona Alisssona! I tak jednak spalony.

65

Zmiana w Korei. Schodzi Hwang In-Beom, a wchodzi Paik Seung-Ho.

63

Zmiana w Brazylii. Schodzi Militao, a wchodzi Dani Alves.

62

Nie może dziś gola strzelić Raphinha! Świetne podanie Neymara do Raphinhy, który minął rywala, strzelił z ostrego kąta, ale dobrze obronił bramkarz.

60

Jeszcze dwa kwadranse. Brazylijczycy nie grają już z tak wielkim animuszem, jak w pierwszej połowie.

57

Raphinha strzelał z rzut wolnego z ok. 30 metrów, ale nad poprzeczką.

54

Ładna akcja Brazylijczyków. Raphinha strzelał z dziewięciu metrów, po zmyleniu dwóch obrońców Korei, ale jego strzał po ziemi w długi róg obronił Seung-Gyu Kim.

50

Brazylijczycy po raz drugi w historii swoich występów w mistrzostwach świata zdobyli aż cztery gole w pierwszej połowie. Dotychczas udało im się to tylko w meczu z Meksykiem w 1954 roku.

47

Błąd Marquinhosa, który źle obliczył lot piłki, uprzedził go Son, strzelił z 11 metrów, ale świetnie obronił Alisson.

46

Początek drugiej połowy. Od razu atakują Brazylijczycy.

45  + 5'

Koniec pierwszej połowy. Brazylia zagrała znakomicie i prowadzi aż 4:0. Gole dla drużyny prowadzonej przez Tite zdobyli: Vinicius, Neymar, Richarlison i Paqueta.

45  + 3'

Richarlison przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem! Świetnie obronił bramkarz Seung-Gyu Kim.

45  + 2'

Kolejna dobra akcja Brazylijczyków. Na piątym metrze w dobrej pozycji był Raphinha, ale nie dosięgnął piłki.

45  + 1'

Sędzia doliczył pięć minut do pierwszej połowy.

45

Paqueta mógł podwyższyć wynik, ale jego strzał z ośmiu metrów obronił bramkarz Korei.

44

Jung Woo-Young dostał żółtą kartkę.

41

Tak padła czwarta bramka dla Brazylijczyków.

38

Tak cieszył się po golu nawet trener Tite.

37

Jak padła bramka? Brazylijczycy zagrali świetną kontrę. Z Lewej strony wbiegł w pole karne Vinicius, dośrodkował na 11 metr do Paquety, a ten plasowanym strzałem w długi róg, zdobył gola!

36

GOOOOOOOOOOL DLA BRAZYLII - 4:0!

34

Casemiro strzelał z ponad 20 metrów, ale obok słupka.

32

Indywidualna, piękna akcja Hwanga, ale kapitalnie broni Alisson jego strzał z kąta w krótki róg.

29

Jak padł trzeci gol? Koronkowa akcja Brazylijczyków. Piłkę dostał na 18 metrze Thiago Silva, odegrał do Richarlisona, który z 12 metrów strzałem obok bramkarza trafił do siatki.

29

Kolejny taniec Brazylijczyków! Tym razem nawet z trenerem Tite i rezerwowymi!

29

BRAZYLIA 3:0 CUDOWNA AKCJA I GOL!!!!!

26

Indywidualna akcja Neymara, ale w polu karnym źle wypuścił sobie piłkę i tylko rzut rożny.

24

Piłkarze Korei wyglądają na bezradnych. Nie potrafią stworzyć 100 proc. sytuacji.

23

Casemiro wrzucał piłkę w pole karne, ale dobrze piąstkował bramkarz rywali.

20

Tak padł drugi gol dla Brazylijczyków.

19

Tak padła pierwsza bramka dla Brazylijczyków, którą zdobył Vinicius.

17

Son strzelał pięknie z dystansu, ale świetnie obronił Alisson.

15

Brazylijczycy niesamowicie cieszą się po zdobytych golach, jakby już świętowali awans do kolejnej fazy. Przed rzutem karnym Neymara, piłkę długo trzymał Raphinha, ale w końcu oddał piłkę Neymarowi, który strzelił gola.

13

NEYMAR TRAFIA Z RZUTU KARNEGO! BRAZYLIA 2:0 !!!!!!!!!!!!!!!!

11

Rzut karny dla Brazylii! Faulowany Richarlison!

10

Brazylia cały czas atakuje. Chce szybko podwyższyć wynik.

8

Jak padła bramka? Z prawej strony kapitalną akcję zrobił Raphinha, minął jednego rywala, podał w pole karne na 12 metr do Viniciusa, który pewnym strzałem obok bramkarza i obrońców, zdobył gola.

7

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRAZYLII!!!!!

3

Na razie obie drużyny szukają długich zagrań.

2

Dalekie dośrodkowanie w kierunku Vinciusa, ale niedokładne.

1

Początek meczu!

19:50

Faworyt tego spotkania jest tylko jeden: to Brazylia i jakikolwiek inny wynik będzie sensacją. Brazylia w fazie grupowej pokonała Serbię (2:0) i Szwajcarię (1:0). Z Kamerunem przegrała 0:1, gdy zagrała rezerwowym składem. Za to Korea Płd. zremisowała 0:0 z Urugwajem i przegrała 2:3 z Ghaną, po czym uśmiechnęło się do niej szczęście. Niemal pewne 1. miejsce miała Portugalia, dlatego na ostatni mecz wystawiła rezerwowy skład - a Korea wygrała 2:1 po golu w doliczonym czasie gry. W dodatku podopieczni Paulo Bento wyprzedzili Urugwaj tylko dzięki większej liczbie goli strzelonych (obie ekipy miały po 4 pkt, bilans bramkowy 0 i remis w bezpośrednim spotkaniu).

19:48

Skład Korei Płd.: Seung-Gyu; Jin-Su, Kim Min-Jae, Woo-Young, Moon-Hwan; Young-Gwon, Hwang Inbeom, Jae-Sung; Hwang Hee-Chan, Cho Gue-Sung, Son.

19:47

Najważniejszą wiadomością dla brazylijskich kibiców jest powrót Neymara, który zagrał jedynie w 1. meczu z Serbią. Skład Brazylii: Alisson; Militao, Silva, Marquinhos, Danilo; Paqueta, Casemiro; Raphinha, Neymar, Vinicius; Richarlison.

19:44

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z szóstego meczu 1/8 finału: Brazylia zmierzy się z Koreą Płd.