32' Collins Fai
7'

7' Eder Militao
64'
64' Karl Toko Ekambi za Bryan Mbeumo
68'
68' Olivier Ntcham za Pierre Kunde
81'
81' Vincent Aboubakar
86'
86' Jerome Mbekeli za Nicolas Ngamaleu
90'
90' Vincent Aboubakar
90'
54'

54' Marquinhos za Alex Telles
54'

54' Bruno Guimaraes za Fred
54'

54' Everton Ribeiro za Rodrygo
64'

64' Pedro za Gabriel Jesus
79'

79' Raphinha za Antony
85'

85' Bruno Guimaraes

Relacja z meczu Kamerun - Brazylia

90  + 8'

Koniec meczu! Brazylia przegrywa z Kamerunem sensacyjnie 0:1! TO jednak Brazylia wygrała grupę i w 1/8 finału zagra z Koreą Południową, a Szwajcaria zmierzy się z Portugalią.

90  + 8'

Ca za fatalne pudło Bruno Guimaraesa z pięciu metrów!

90  + 5'

Bruno strzelał głową z sześciu metrów, ale pewnie złapał piłkę bramkarz Kamerunu.

90  + 3'

Strzelec gola po otrzymaniu drugiej żółtej kartki, opuścił boisko!

90  + 2'

Kamerun przeprowadził świetną akcję. Aboubakar dostał świetną piłkę z prawej strony i głową strzelił z 11 metrów. Ederson nawet nie drgnął!

90  + 2'

GOOOOOOOOOOOOOL DLA KAMERUNU!

90

Sędzia doliczył aż 9 minut.

88

Pedro dostał piłkę na 14 metrze, obrócił się i strzelił lewą nogą, ale obok słupka.

85

Zmiana w Kamerunie. Schodzi Ngamaleu, a wchodzi Mbekeli.

85

Żółta kartka dla Bruno Guimaraesa.

84

Kolejna szansa Brazylii. Dobra akcji Raphinhy z prawej strony, podanie na piąty metr do Bruno, ale ten został zablokowany przez obrońcę i tylko rzut rożny.

81

Aboubakar otrzymał żółtą kartkę. Mądry faul na Martinellim, który wychodził na świetną pozycję.

80

Aboubakar strzelał z 15 metrów, ale zablokował go Dani Alves i rzut rożny.

79

Zmiana w Brazylii. Schodzi Antony, a wchodzi Raphinha.

79

Ntcham strzelał z ponad 20 metrów, ale dobrze obronił Ederson.

78

Kontra Brazylijczyków, ale Bruno źle przyjął piłkę na 16 metrze.

75

Przypomnijmy, że Brazylia w tym turnieju strzela gole tylko w dwóch ostatnich kwadransach. Z Serbią otworzyła wynik w 62. minucie, a ze Szwajcarią w 83. minucie.

73

Bruno Guimaraes strzelał z 17 metrów, ale wysoko nad bramką.

71

Kolejna koronkowa akcja Brazylii, ale tym razem złe ostatnie podanie i bez strzału.

68

Zmiana w Kamerunie. Za Kunde wchodzi Ntcham.

64

Zmiana w Brazylii. Za Jesusa wchodzi Pedro, napastnik Flamengo.

60

Brazylia oddała 13 strzałów, 6 celnych. Kamerun odpowiednio 3-1.

58

Epassy wybił piłkę na rzut rożny po strzale z 18 metrów Antonego.

57

Brazylia coraz bliżej gola! Teraz z 13 metrów strzelał Militao, bramkarz odbił piłkę, która leciała w światło bramki, ale zdążył ją jeszcze odbić na rzut rożny.

56

Znów Martinelli show. Świetna indywidualna akcja tego piłkarza, strzał, ale dobrze obronił bramkarz Kamerunu. i wybił piłkę na rzut rożny.

55

Trzy zmiany w Brazylii. Schodzą Fred, Telles i Rodrygo, a wchodzą Marquinhos, Ribeiro i Bruno Guimaraes.

53

Mogła być świetna odpowiedź Brazylii. Dobra akcja i Jesus był blisko na szóstym metrze oddać strzał, ale świetnie spisał się bramkarz, który był szybszy przy piłce.

51

Dobra szansa dla Kamerunu! Aboubakar strzelił tuż obok słupka!

49

Już piąty gol!!! w meczu Serbia - Szwajcaria. Sprawdźcie dla kogo tutaj.

48

Ucierpiał Telles po starciu we własnym polu karnym. Leży na boisku.

47

W przerwie meczu bez zmian w składach obu drużyn.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy! Na razie bezbramkowy remis. Brazylijczycy mieli kilka sytuacji, a Kamerun jedną, świetną, dopiero w doliczonym czasie gry.

45  + 3'

Ależ końcówka tej części. Ederson uratował Brazylię przed stratą gola. Kapitalnie obronił strzał głową Mbeumo.

45  + 2'

Po rzucie rożnym Rodrygo strzelił z 13 metrów w boczną siatkę!

45  + 1'

Martinelli znów aktywny, strzelał z 16 metrów, ale Epassy przerzucił piłkę nad poprzeczką.

45

Sędzia doliczył cztery minuty do pierwszej połowy.

44

Ależ widowisko w meczu Serbia - Szwajcaria - już remis 2:2!

43

Kontra Brazylijczyków, prostopadłe podanie Rogrygo w kierunku wbiegającego Antonego, ale niecelne.

41

Aż dziwne, że Brazylijczycy tak rzadko grają lewym skrzydłem, gdzie często wolny jest Martinelli.

39

Brazylia coraz bliżej podtrzymania tradycji w pierwszych połowach w MŚ w Katarze. Mecze z Serbią i Szwajcarią kończyły się remisem 0:0.

37

Kolejna bardzo dobra akcja Martinelliego, piłkę dostał w polu karnym Antony, strzelił z 13 metrów, ale zbyt lekko, w środek bramki i Epassy obronił.

35

Ależ dzieje się w meczu Serbia - Szwajcaria. Już 2:1 dla Serbów! Teraz w tabeli live awans mają Brazylia i Serbia!

34

Alves strzelał technicznie, ale nad poprzeczką.

33

Już trzech zawodników Kamerunu ma żółte kartki.

32

Fai otrzymał żółtą kartkę. Będzie kolejny groźny rzut wolny dla Brazylii. Tym razem nieco bliżej, bo z 22 metrów z lewej strony.

30

Rodrygo trafił z wolnego tylko w mur.

29

Wolny dla Brazylii na wprost bramki z ok. 25 metrów.

28

Kunde otrzymał żółtą kartkę za faul na Rodrygo.

27

Tymczasem Serbia wyrównuje ze Szwajcarią. Mnóstwo emocji w tym meczu. Przypomnijmy, że relację na żywo z niego możecie śledzić tutaj.

26

Brazylia - Kamerun 5:0 - w rzutach rożnych.

25

Kolejny dobry drybling najlepszego na boisku Martinelliego. Po jego podaniu, kolega z drużyny został zablokowany.

22

Fred strzelał z półwoleja z 11 metrów, ale został zablokowany i rzut rożny dla Brazylii.

21

Tymczasem pierwszy gol w meczu Szwajcaria - Serbia. CI pierwsi prowadzą 1:0. Szczegóły tutaj.

19

Chuopo-Moting szarżował w polu karnym, ale dobrze zatrzymał go Fabinho.

16

W pierwszym kwadransie lepsza Brazylia.

14

Świetne dośrodkowanie Freda do Martinelliego na ósmy metr. Napastnik Arsenalu strzelał głową, ale świetnie obronił Epassy.

13

Brazylijczycy przeważają, ale brakuje im jakości, dokładności w ataku pozycyjnym. Mają zbyt dużo strat, błędów, nieudanych dryblingów.

11

Składna akcja Brazylii, ale nieudane dośrodkowanie 39-letniego Dani Alvesa.

9

Dwie najlepsze zespoły z tej grupy zagrają z dwiema najlepszymi z zespołami z grupy H: Portugalią i Koreą Południową.

7

Teraz ostry faul Militao i on też dostał żółtą kartkę.

6

Tolo otrzymał żółtą kartkę za faul na Antonym.

5

Oba zespoły próbują wysokiego pressingu.

3

Brazylijczycy z impetem ruszyli na rywali. Chcą szybko zdobyć gola.

2

Relację na żywo z meczu Serbia - Szwajcaria można śledzić tutaj.

1

Początek meczu. Zaczyna Brazylia.

19:58

Dani Alves jest też kapitanem Brazylii w tym meczu.

19:57

39-letni Dani Alves jest trzecim najstarszym zawodnikiem z Ameryki Południowej, który zagrał w historii MŚ.

19:57

Hymny obu państw.

19:48

W składzie Brazylii porównaniu do meczu ze Szwajcarią w wyjściowej "11" wyszło aż dziewięciu innych piłkarzy.

19:40

A oto skład Kamerunu.

19:38

Brazylia zagra w nieco osłabionym składzie. Tylko na ławce będą tylko: Alison, Casemiro, Marquinhos, Paqueta, Raphinha, Richarlison, T. Silva i Vinicius.

19:34

Brazylia jest już pewna awansu. Kamerun wciąż jeszcze ma szanse, ale musi wygrać mecz i liczyć, że Szwajcaria przegra z Serbią. Jeśli tak się stanie to Kamerun i Serbia będą mieć tyle samo punktów. W ich bezpośrednim meczu był remis, więc o awansie zadecyduje lepszy bilans bramkowy, a potem większa ilość zdobytych bramek. Na razie Kamerun ma bilans 3-4, a Seria 3:5.

19:34

Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa do relacji na żywo z meczu Brazylia - Kamerun na zakończenie rywalizacji w grupie G MŚ w Katarze.