• Aleksandar Mitrović (53')
Kamerun
Serbia
24'
24' Nicolas N'Koulou
29'
29' Jean-Charles Castelletto
30'
30' Christian Bassogog
45'

45' Strahinja Pavlovic
45'

45' Sergej Milinkovic-Savic
45'

45' Luka Jovic
55'
55' Vincent Aboubakar za Martin Hongla
63'
63' Vincent Aboubakar
66'
66' Eric Choupo-Moting
67'
67' Gael Ondoua za Pierre Kunde
67'
67' Christian Bassogog za Karl Toko Ekambi
81'
81' Samuel Gouet za Andre-Frank Zambo Anguissa
81'
81' Georges-Kevin N'Koudou za Bryan Mbeumo
53'

53' Aleksandar Mitrović
55'

55' Stefan Mitrovic za Strahinja Pavlovic
78'

78' Srdjan Babic za Milos Veljkovic
78'

78' Marko Grujic za Sergej Milinkovic-Savic
78'

78' Nemanja Radonjic za Andrija Zivković
90'

90' Filip Djuricić za Filip Kostić
90'

90' Nikola Milenkovic

Relacja z meczu Kamerun - Serbia

90  + 6'

Dziękujemy, do usłyszenia!

90  + 6'

Już zapraszamy na kolejne relacje. O 14:00 Korea Południowa - Ghana. O 17:00 Brazylia - Szwajcaria. O 20:00 Portugalia - Urugwaj. Oby w tych spotkaniach nie brakowało emocji, jak w meczu Serbów z Kamerunem.

90  + 6'

Remis nie zadowala żadnej ze stron. Mimo że Kamerun i Serbia rozegrały o mecz więcej, to wciąż tracą po dwa punkty do Brazylii i Szwajcarii, które zagrają ze sobą o 17:00. W ostatniej kolejce Kamerun zagra z Brazylią, a Serbia ze Szwajcarią. Te mecze w piątek o 20:00.

90  + 6'

Co się tutaj wydarzyło?! Kamerun prowadził 1:0, ale po fatalnej końcówce 1. połowy przegrywał 1:2. A potem 1:3. Ale w końcu wszedl na boisko Aboubakar, który uratował im punkt. Dwa razy linię spalonego beznadziejnie złamał Milenković i po bramkach Aboubakara i Choupo-Motinga mecz zakończył się remisem 3:3.

90  + 6'

Koniec meczu!

90  + 5'

Celne, ale za lekkie uderzenie Grujicia.

90  + 5'

Piłka w rękach Milinkovicia-Savicia. Bez wielkiego zagrożenia pod bramką Serbów.

90  + 4'

Faul i kartka dla Milinkovicia. Katastrofalna połowa w jego wykonaniu. Szansa dla Kamerunu na decydującego gola.

88

Ładna akcja Mitrovicia, ale podanie do kolegów już za mocne i niecelne. Piłka u Kamerunu.

86

Dobra interwencja Milinkovicia-Savicia po strzale Aboubakara.

81

Dwie zmiany w Kamerunie. Zeszli Mbeumo i Anguissa. Weszli Oum Gouet i N'Koudou.

78

Zmiany w reprezentacji Serbii. Weszli Babić, Radonjić i Grujić. Zeszli Veljković, Zivković i Milinković-Savić.

76

Zamieszanie w polu karnym Kamerunu. Uderzenie Mitrovicia jednak zalokowane, a później niedokładnie podawał Tadić.

73

Serbowie nie potrafią się podnieść po dwóch ciosach od Kamerunu.

70

Serbowie w szoku. Kamerun atakuje i szuka kolejnego gola.

67

Ależ zmianę dał Aboubakar! Najpierw strzelił na 2:3, teraz znów znakomicie wkleił się w defensywę Serbii, złamał linię spalonego i idealnie wyłożył piłkę napastnikowi Bayernowi! Szalony mecz! 3:3!

66

Kontratak Kamerunu, Aboubakar do Choupo-Motinga i mamy gola na 3:3!

66

CO TU SIĘ DZIEJE?! 3:3!

64

A jednak! Po analizie VAR mamy gola dla Kamerunu! Nie było spalonego, Aboubakar dał nadzieję!

63

Efektowny lob i gol Aboubakara, ale trafienie nie zostało uznane! Kameruński napastnik był na splalonym. Przynajmniej według sędziów.

62

Mbeumo uderzył wprost w ręce Milinkovicia-Savicia.

59

Kameruńczycy ruszyli do ataku. Jest jeszcze w nich wiara na dobry wynik.

57

Stefan Mitrović za Pavlovicia.

55

Aboubakar w miejsce Hongli.

54

Fenomenalna akcja zespołowa Serbów na polu karnym Kamerunu! Momentami wyglądało to jak gra treningowa i ostatecznie Mitrović otrzymał podanie na pustą bramkę! 3:1!

53

GOL DLA SERBII! MITROVIĆ! CO ZA AKCJA SERBÓW!

48

Pierwsza akcja Serbów po przerwie. Po akcji Tadić-Kostić dobrze interweniował kameruński bramkarz, ale wcześniej sędzia odgwizdał też spalonego.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 6'

Przerwa. Po niesamowitej końcówce Serbia schodzi na przerwę z prowadzeniem. Było co prawda 1:0 dla Kamerunu, ale już w doliczonym czasie gry bramki zdobyli Pavlović i Milinković-Savić i mamy 2:1 dla Serbii. Widzimy się za kwadrans.

45  + 5'

Mogło, powinno być 3:1! Szybka akcja Serbii, piłkę dostał Mitrović, który przełożył rywala, uderzył sprzed pola karnego, ale po rykoszecie piłka poleciała na rzut rożny. Kamerun w szoku. Totalna dominacja Serbii.

45  + 4'

Zivković do Sergeja, który był przed polem karnym, spokojnie przymierzył i bardzo precyzyjnym strzałem dał prowadzenie Serbii! Sytuacja zmieniła się o 180 stopni!

45  + 3'

DRUGI GOL DLA SERBII! MORDERCZA KOŃCÓWKA 1. POŁOWY!

45  + 1'

Dośrodkowanie Tadicia z rzutu wolnego idealnie na głowę Pavlovicia i mamy remis! Katastrofalny błąd Kameruńczyków w kryciu. 1:1!

45  + 1'

GOL DLA SERBII!

45

43

Vanja Milinković-Savić uratował Serbię przed utratą gola po strzale Kunde, który jeszcze dobijał, ale tym razem uderzył niecelnie.

42

Serbowie uparcie kopią piłkę w pole karne, w poszukiwaniu Mitrovicia. Ale Kameruńczycy są na to gotowi. Serbowie coraz bardziej zdenerwowani.

39

Bardzo niecelne uderzenie Tadicia.

37

Kolejna akcja Serbii rozbita pod polem karnym Kamerunu. Nie potrafi zespół z Europy przebić się przez defensywny mur.

35

Już wszystko w porządku, gramy dalej.

32

Problemy zdrowotne jednego z Kameruńczyków po przypadkowym zderzeniu z Sergejem Milinkoviciem-Saviciem.

30

Serbowie ruszyli do odpowiedzi. Dynamiczna akcja Pavlovicia zakończona dośrodkowaniem i wybiciem piłki. Po poprawce Kosticia w polu karnym rywala faulował Mitrović.

29

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, N'Koulou przedłużył zagranie, a z bliska bramkę zdobył Castelletto! To jego pierwszy gol w reprezentacji Kamerunu!

28

GOL DLA KAMERUNU!

25

Słabe, niedokładne dośrodkowanie Tadicia.

24

Kartka dla N'Koulou za faul na Zivkoviciu. Szansa dla Serbów na dośrodkowanie w pole karne.

22

Dośrodkowanie Tadicia z rzutu rożnego i pewna interwencja Epassy'ego.

20

Pewna interwencja serbskiej defensywy po rzucie rożnym dla Kamerunu.

19

Wreszcie odpowiedź Kamerunu. Prawą stroną pomknął Kunde, który huknął w kierunku bramki Milinkovicia-Savicia, ale ten dobrze odbił piłkę.

17

Ależ pudło Mitrovicia! Po katastrofalnym błędzie w defensywie Kamerunu napastnik Fulham był sam przed bramkarzem na 11. metrze, ale strzelił obok bramki! Co - za - pudło!

15

Jest pierwszy strzał Kamerunu. Uderzenie N'Koulou było jednak nieprzygotowane, słabe i bardzo niecelne.

12

Duże problemy Kameruńczyków od pierwszej minuty. Drużyna z Afryki, podobnie jak w meczu ze Szwajcarią, źle zaczęła spotkanie.

10

Słupek uratował Kameruńczyków po uderzeniu Mitrovicia! Kapitalna akcja zawodnika Fulham, który popisał się indywidualnymi umiejętnościami, ale jednak zabrakło mu kilku centymetrów, by zdobyć bramkę!

8

Bardzo dobra akcja Zivkovicia na prawej stronie. Po jego dośrodkowaniu pojedynku główkowego nie wygrał jednak Mitrović.

6

Niecelne uderzenie Mitrovicia.

5

Bardzo złe zagranie Vanji Milinkovicia-Savicia, jednak Kameruńczycy nie byli w stanie tego wykorzystać.

4

Serbowie przesiadują na połowie Kameruńczyków, ale na razie nie potrafią zagrozić bramce rywali.

2

Mocno ucierpiał staw skokowy Mitrovicia. Ale zawodnik Fulham wrócił na boisko i sporo wskazuje na to, że da radę grać dalej.

1

I już przerwa w grze. Poważne problemy zdrowotne Mitrovicia, który upadł na murawę po starciu powietrznym z rywalem.

1

10:53

Obie drużyny już na murawie. Za kilka minut początek meczu. Ale jeszcze hymny na początek.

10:46

Skład Serbii: V. Milinković-Savić - Milenković, Veljković, Pavlović - Zivković, Lukić, Maksimović, Kostić - Tadić, Mitrović, S. Milinković-Savić.

10:46

Skład Kamerunu: Epassy - Fai, Castelletto, N'Koulou, Tolo - Kunde, Anguissa, Hongla - Mbeumo, Choupo-Moting, Toko Ekambi.

10:45

W wyjściowej jedenastce reprezentacji Serbii, w porównaniu do składu na mecz z Brazylią, tym razem nie ma zawodnika Legii Warszawa - Filipa Mladenovicia.

10:43

Przejdźmy do składów. W Kamerunie znacząca zmiana. W bramce nie ma Andre Onany, który z powodów dyscyplinarnych został odsunięty od kadry. W miejsce bramkarza Interu Mediolan wszedł zawodnik saudyjskiego Abha Club - Devis Epassy.

10:43

Dziś o 17:00 czeka nas spotkanie Brazylii ze Szwajcarią.

10:43

Obie drużyny mają problem po pierwszych meczach w grupie G. Kamerun przegrał 0:1 ze Szwajcarią, a Serbia uległa Brazylii 0:2.

10:42

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na kolejny dzień mundialowych emocji i już, niestety, ostatni mecz o godz. 11:00. Przed nami mecz Kamerunu z Serbią. Mecz o wszystko dla obu reprezentacji.