36' Kang-In Lee
5'

5' Ricardo Horta
65'
65' Hee-Chan Hwang za Jae-Sung Lee
81'
81' Joon-Ho Son za Kang-In Lee
81'
81' Ui-Jo Hwang za Young-Gwon Kim
90'
90' Hee-Chan Hwang
90'
90'
90' Yu-Min Cho za Gue-Sung Cho
65'

65' Joao Palhinha za Matheus Nunes
65'

65' Andre Silva za Cristiano Ronaldo
65'

65' Rafael Leao za Ruben Neves
81'

81' William Carvalho za Vitinha
81'

81' Bernardo Silva za Joao Mario

Relacja z meczu Korea Płd. - Portugalia

96

Koniec meczu Urugwaj - Ghana - 2:0. Korea Południowa zagra w 1/8 finału!

96

W meczu Urugwaj - Ghana doliczone aż 8 minut.

95

Koniec meczu! Korea Południowa wygrała z Portugalią 2:1. Jeśli Uruwaj nie podwyższy prowadzenia, to Korea Południowa awansuje do kolejnej fazy!

93

Korea Południowa musi liczyć, że Urugwaj nie zdobędzie trzeciej bramki w meczu z Ghaną.

92

W tym momencie z tej grupy wychodzą Portugalia i Korea Południowa!

91

Koreańczycy rozegrali fantastyczny kontratak. Heun-Min Son przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów z własnej połowy, na 16 metrze zatrzymał piłkę i kapitalnie, prostopadle podał do Hwang Hee-Chana, który wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

91

GOOOOOOOOL DLA KOREI - 2:1!!!!

90

Sędzia doliczył 6 minut.

89

Doping kibiców z Korei też jakby osłabł.

87

Portugalczycy spokojnie rozgrywają piłkę. Koreańczycy chyba już są zmęczeni.

85

Korea Południowa potrzebuje drugiego gola. Inaczej pojedzie do domu.

83

Tutaj można zobaczyć kiksy w dzisiejszym meczu Cristiano Ronaldo.

82

Dwie zmiany w Portugalii. Schodzą Vitinha i Joao Mario, a wchodzą Carvalho i Bernardo Silva.

81

Zmiana w Korei. Schodzi Kim Young-Gwon, a wchodzi Son Jun-Ho.

81

Z około 30 metrów strzelał Palhinha, ale został zablokowany.

79

Konieczna będzie zmiana w Korei, bo znów uraz.

77

Kolejna niezła akcja Dalota. Minąl rywala, dośrodkował z prawej strony, ale na szóstym metrze piłkę wybił Koreańczyk.

74

Lee Kang-In strzelał z wolnego z ok. 25 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

72

Dobra kontra Portugalczyków. Leao niepotrzebnie jednak oddał strzał z prawej strony, zamiast dogrywać.

71

Wirtualna tabela grupy H: 1. Portugalia - 7 pkt 2. Urugwaj - 4 pkt 3. Ghana - 3 4. Korea - 2 pkt

70

Cancelo zablokował strzał Sona, ale ucierpiał i leży na boisku. Koreańczycy domagają się rzutu karnego.

67

Prosty błąd Portugalii w środku pola, szybka kontra Korei, mocny strzał z dystansu oddał Hwang In-Beom, ale dobrze obronił Costa.

66

Zmiana w Korei. Schodzi Lee Jae-Sung, a wchodzi Hwang Hee-Chan.

65

Trzy zmiany w Portugalii. Schodzą Nunes, Neves oraz Cristiano Ronaldo! Wchodzą Andrezinho, Leao oraz Andre Silva.

62

Problemy ma Kyung-Won Kwon. Leży na boisku.

60

Przypomijmy, że relację na żywo z meczu Urugwaj - Ghana możecie śledzić tutaj.

59

Wiadomo już raczej, że najpierw zakończy się mecz Korea - Portugalia. Do przerwy były doliczone tylko dwie minuty, a w meczu Ghana - Urugwaj aż dziewięć.

57

Z ok. 30 metrów próbował Jae-Sung Lee, ale obok słupka.

56

Heung-Min Son strzelał z dystansu, ale został zablokowany.

54

Tak Pepe ośmieszył rywala w środku boiska, zakładając mu "siatkę".

52

Fatalny kiks Cristiano Ronaldo z siedmiu metrów! Źle trafił w piłkę. Sędzia boczny odgwizdał spalonego, ale raczej go nie było.

49

Na początku tej części lepsi są Portugalczycy, którzy długo utrzymują się przy piłce i atakują.

47

Fatalne dośrodkowanie Cancelo na otwarcie tej części. Daleko, daleko w trybuny.

47

W przerwie bez zmian w obu drużynach.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy. Na razie jest remis 1:1. Gola dla Portugalii zdobył w piątej minucie Horta, a wyrównał w 27. - Kim Young-Gwon. Dobre widowisko na stadionie Educatiorn City Stadium. Taki wynik sprawia, że Korea Południowa jedzie w tym momencie do domu.

45  + 2'

Cristiano Ronaldo próbował indywidualnej akcji, ale znów nic nie zdziałał. Piłka jednak trafiła do Horty na ósmy metr, który strzelał, ale został zablokowany.

45

Nie wiadomo kiedy zleciała pierwsza połowa. Naprawdę dobry, żywy mecz. Dwie minuty doliczył sędzia.

44

Koronkowa akcja Portugalii. Piłkę otrzymał Horta na 14 metrze, obrócił się strzelił lewą nogą, ale zbyt lekko i w środek bramki.

42

Ależ pudło Ronaldo. Vitinha strzelał po złym wybiciu Koreańczyków z 18 metrów i bramkarz odbił piłkę przed siebie. Ronaldo dobijał głową z niewygodnej pozycji, ale fatalnie spudłował daleko obok słupka.

41

Matheus Nunes strzelał z ok. 30 metrów, ale bardzo wysoko nad poprzeczką. Cristiano Ronaldo ma pretensję za tę próbę kolegi.

40

Son strzelał mocno lewą nogą z ok. 20 metrów, ale wprost w środek bramki i Diogo Costa pewnie złapał piłkę.

38

Cristiano Ronaldo strzelał z kąta, ale został zablokowany.

37

Żółtą kartkę otrzymał Lee Kang-In.

36

Vitinha strzelał z ponad 20 metrów po rzucie rożnym, ale w środek bramki i bramkarz pewnie złapał piłkę.

35

Dalekie podanie od bramkarza, Dalot przejął piłkę, strzelił z ponad 20 metrów, ale dobrze obronił piłkę bramkarz na rzut rożny.

33

Tymczasem Urugwaj prowadzi już 2:0. Urugwaj coraz bliżej awansu do 1/8 finału i prawdopodobnego starcia z Brazylią.

32

A tutaj można zobaczyć pudło z karnego w meczu Urugwaj - Ghana.

31

Tak padł pierwszy gol dla Portugalii.

30

Cristiano Ronaldo zaliczył asystę, ale na pewno nie taką, jakby chciał.

29

Jak padła bramka? Po rzucie rożnym, Crisitano Ronaldo nieszczęśliwie trącił piłkę plecami, ta spadła na czwarty metr, a tam do siatki trafił Kim Young-Gwon.

28

GOOOOOOOOOL DLA KOREI!

26

Nietrafiony karny, a chwilę później pierwszy gol w meczu Urugwaj - Ghana. Zobaczcie relacje na żywo tutaj.

23

Niezłe dośrodkowanie w kierunku Cristiano Ronaldo na czwarty metr, ale kapitalnie uprzedził go obrońca.

21

Dalekie podanie w kierunku Sona, ale niedokładne.

19

Kibice Korei głośnym dopingiem, wspierają swój zespół.

17

Heung-Min Son, gwiazdor Tottenhamu, wciąż czeka w tym turnieju na swój moment. Na razie nie ma ani asysty, ani gola.

16

GOOOOOL dla Korei, ale jest pozycja spalony.

15

W tym momencie w drugiej fazie są Portugalia i Ghana.

14

Dobra, indywidualna akcja Cancelo na lewym skrzydle, zakręcił Moon-Hwan Kimem w polu karnym, strzelił z ostrego kąta, ale dobrze obronił bramkarz.

11

Korea Południowa na razie gra słabo.

9

Portugalia zrobiła krok do kompletu punktów w fazie grupowej. Jeśli ją wygra, to zmierzy się z drugą drużyną grupy G, gdzie grają Brazylia, Kamerun, Szwajcaria i Serbia.

8

Dla Horty to drugi gol w kadrze w siódmym meczu.

7

Horta w dwóch poprzednich meczach nie pojawił się w ogóle na boisku. Teraz wyszedł w wyjściowej "11" i po zaledwie pięciu minutach, zdobył gola.

6

Dalekie podanie Pepe na prawą stronę do Dalota. Prawy obrońca podłączył się do akcji, dobrze minął rywala na prawym skrzydle i podał do Horty na szósty metr, a ten pewnym strzałem w długi róg zdobył gola!

5

GOOOOOOOOOOOL DLA PORTUGALII!!!!!

3

Tutaj mogą państwo śledzić relację na żywo z drugiego meczu tej grupy: Urugwaj - Ghana.

2

W Portugalii aż sześć zmian w składzie, w porównaniu do meczu z Urugwajem. Nie grają m.in. Bernardo Silva, Bruno Fernandes, Joao Felix czy Ruben Dias.

15:34

Dzień dobry! Już o godz. 16:00 rozpoczną się ostatnie mecze grupy H, gdzie wciąż wiele może się wydarzyć. Portugalia (6 pkt) zmierzy się z Korea Południową, która do tej pory bezbramkowo zremisowała z Urugwajem i przegrała 0:2 z Ghaną, Korea musi wygrać, by awansować i w dodatku liczyć na porażkę Ghany z Urugwajem.