0
Maroko
Hiszpania
66'
66' Abdessamad Ezzalzouli za Sofiane Boufal
82'
82' Abdelhamid Sabiri za Youssef En-Nesyri
82'
82' Walid Cheddira za Selim Amallah
82'
82' Yahia Attiyat Allah za Noussair Mazraoui
84'
84' Jawad El Yamiq za Naif Aguerd
90'
90' Romain Saiss
63'

63' Carlos Soler za Gavi
63'

63' Alvaro Morata za Marco Asensio
75'

75' Nico Williams za Ferran Torres
77'

77' Aymeric Laporte
98'

98' Ansu Fati za Dani Olmo
98'

98' Alex Balde za Jordi Alba
120'
120' Badr Banoune za Azzedine Ounahi
118'

118' Pablo Sarabia za Nico Williams

Relacja z meczu Maroko - Hiszpania

18:47

Hiszpanie wracają do domu! Wszyscy zawiedli!

18:46

Hakimi panenką! 3:0! Maroko w ćwierćfinale!

18:44

Maroko 2:0 Hiszpania Busquets marnuje! Po trzech seriach Hiszpania jest o krok od powrotu do domu

18:44

Maroko 2:0 Hiszpania Unai SImon broni karnego!

18:43

Maroko 2:0 Hiszpania Soler trafia w bramkarza

18:42

Maroko 2:0 Hiszpania Ziyech w sam środek! Gol!

18:41

Sarabia podchodzi do piłki! I trafia w słupek! Maroko prowadzi!

18:40

Sabiri kontra Simon! GOL! Maroko prowadzi 1:0!

120

SARABIA! TO BYŁA PIŁKA MECZOWA! ALE NIE MA GOLA!

119

Wędka! Schodzi Nico Williams, który zaczynał mecz na ławce, wchodzi Pablo Sarabia.

117

Duży chaos na boisku

115

Cheddira znowu zawodzi! Napastnik Bari zmarnował kapitalną szansę , gdy długo nie mógł się zdecydować na strzał i ostatecznie stracił piłkę

105

Pilkarze powoli wracają na murawę. Ostatnie 15 minut.

105

Przerwa

103

Cheddira w sytuacji sam na sam uderzył prosto w Unaia Simona!

101

Maroko stara się kontrować

99

Piłka zagrana w pole karne! Morata mija się z piłką

97

Aż trudno w to uwierzyć, ale dla Hiszpanów to już piąta z rzędu dogrywka na wielkich turniejach

95

Amrabat na wolne pole! Biegnie Cheddira! Gwizdek! Spalony!

93

Amrabat dzisiaj gra jak profesor, kolejna akcja wykreowana przez niego

91

No to zaczynamy dogrywkę

90  + 5'

Dotychczasowe wyniki Holandia 3:1 USA Argentyna 2:1 Australia Japonia 1:1 Chorwacja (wygrała po karnych) Brazylia 4:1 Korea Płd Francja 3:1 Polska Anglia 3:0 Senegal

85

Wreszcie atak Maroka! Hakimi zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie potrafił tego skutecznie zamknąć

83

Potrójna zmiana u Marokańczyków. Attiyat Allah, Cheddira i Sabiri zmieniają Amallaha, Mazraouiego i En-Nesyriego

81

Morata strzelał z ostrego kąta! Niewiele brakowało

79

Alba zacentrował w pole karne, ale Aguerd wybija

77
75

Im było bliżej końca, tym wzrasta przewaga Hiszpanów. Albo inaczej: tym rzadziej atakują Marokańczycy, bo choć piłkarze Enrique dominują, to brakuje m klarownych okazji.

53

Olmo skosił Hakimiego, ale kartki nie zobaczył. Rzut wolny z bocznej strefy boiska

51

Gavi faulowany... chwilę później faulował on.

50

Olmo stracił piłkę, ale Maroko nie potrafiło skorzystać z szansy na kontrę

48

Dochodząca piłka do Busquetsa, ale gracz Barcy nie sięgnął jej

47

Rzut wolny z bocznego sektora. Co wymyślą Hiszpanie?

46

Ruszyła druga połowa

16:47

Zero - tyle celnych strzałów oddali Hiszpanie w pierwszej połowie, choć mieli piłkę przez 69 procent czasu. Piłkarzom Luisa Enrique brakowało precyzji w trzeciej tercji boiska. Brakowało im też skutecznego środkowego napastnika, bo Alvaro Morata, autor trzech goli w grupie, rozpoczął mecz na ławce. Z kolei Maroko grało bez żadnych kompleksów, jednak bramki też nie zdobyli, choć często atakowali skrzydłami. Ale ich ofensywne nastawienie nie powinno dziwić, skoro wygrali grupę, gdzie wyprzedzili Chorwatów, Belgów i Kanadyjczyków.

45  + 1'

Panie Enrique, jedno pytanie: gdzie jest Morata? Ależ go brakuje przy tych chaotycznych wrzutkach