• Remo Freuler (48')
Serbia
Szwajcaria
26'
26' Aleksandar Mitrović
35'
35' Dusan Vlahovic
15'

15' Silvan Widmer
20'

20' Xherdan Shaqiri
34'

34' Ruben Vargas
44'

44' Breel Embolo
47'
47' Sergej Milinkovic-Savic
55'
55' Luka Jovic za Dusan Vlahovic
55'
55' Nemanja Gudelj za Milos Veljkovic
56'
56' Strahinja Pavlovic
66'
66' Predrag Rajković
68'
68' Nemanja Maksimović za Sergej Milinkovic-Savic
78'
78' Filip Djuricić za Dusan Tadic
78'
78' Nemanja Radonjic za Andrija Zivković
81'
81' Nemanja Gudelj
82'
82' Aleksandar Mitrović
90'
90' Nikola Milenkovic
90'
90' Sasa Lukić
48'

48' Remo Freuler
69'

69' Edimilson Fernandes za Djibril Sow
69'

69' Denis Zakaria za Xherdan Shaqiri
83'

83' Christian Fassnacht za Ruben Vargas
90'

90' Granit Xhaka
90'

90' Noah Okafor za Breel Embolo
90'

90' Fabian Schaer

Relacja z meczu Serbia - Szwajcaria

21:57

Cztery gole w pierwszej połowie i jeden w drugiej. Szwajcaria po szalonym meczu ograła Serbów 3:2 i wyszła z grupy, tuż za Brazylią. Serbowie znowu mieli być "czarnym koniem" i znowu zawiedli.

73

Cztery lata temu Serbowie gładko przeszli przez eliminacje i spekulowano, że mogą pozytywnie zaskoczyć w Rosji, ale wewnętrzne konflikty w kadrze i słaba gra sprawiły, że odpadli już w grupie. Teraz też przeszli przez eliminacje jak burza, o czym świadczy choćby to, że Portugalia - na której nabili cztery punkty - musiała się męczyć w barażach. Teraz będzie powtórka? Zamiast bycia "czarnym koniem" zostaną ostatnim zespołem grupy G?

63

Mitrović pada w polu karnym, jakby odepchnięty przez obrońcę. Sędzia karnego jednak nie widział

60

A to gol na 3:2. Najładniejsza akcja turnieju?

57

Świetna wrzutka Kosticia! Ale S. Milinković-Savić się minął z piłką. Zabrakło centymetrów

55

Embolo! Jakim cudem on tego nie trafił! Miał przed sobą niemal pustą bramkę, a piłka poszybowała nad poprzeczką, choć Embolo stał dwa metry od linii bramkowej.

51

Dużo ostrej gry w środku pola

48

NIESAMOWITE! KOLEJNY GOL! - TO BYŁ KOSMOS! - KRZYCZY KAZIMIERZ WĘGRZYN, KOMENTATOR TVP. CUDOWNA, ZESPOŁOWA AKCJA! SHAQUIRI ZAGRAŁ CUDOWNĄ PODCINKĄ DO VARGASA, KTÓRY PIĘTKĄ ODEGRAŁ DO FREULERA! A TEN HUKNĄŁ Z BLISKA! SZWAJCARIA TRZY! SERBIA DWA!

46

Ruszyła druga połowa

20:56

Gol Vlahovicia na 2:1

I gol Embolo na 2:2

20:52

Wirtualna tabela grupy G 1. Brazylia - 7 punktów 2. Szwajcaria - 4 3. Kamerun - 2 4. Serbia - 2

45  + 20'

Co to jest za rollercoaster! Istne szaleństwo! Cztery gole w pierwszej połowie!

45

Cztery gole w pierwszej połowie! A jesteśmy pewni, że to jeszcze nie koniec

44

Co tu się dzieje! Kontratak Szwajcarów! Widmer zagrywa wzdłuż bramki, Embolo dostawia nogę! I mamy remis! SZALEŃSTWO!

42

Vlahović fatalnie przyjął piłkę, a gdyby zrobił to lepiej, to Serbia powinna mieć trzy gole

40

Pewnie codziennie to piszemy, ale to najlepszy mecz tego turnieju! Albo przynajmniej kandydat! Co za emocje!

37

Rodriguez z linii końcowej wycofuje piłkę na 16. metr! Vargas huknął wprost w obrońcę

35

GOOOOOOOOOOOOL! DUSAN VLAHOVIĆ LEKKIM, ALE PRECYZYJNYM STRZAŁEM Z LEWEJ NOGI POKONAŁ BRAMKARZA

33

Spokojniejszy fragment meczu. Dopiero teraz!

30

Shaqiri marnuje akcję sam na sam!

28

Kostić faluje w ofensywie, jakby to powiedzieli koszykarscy komentatorzy

25

REMIS! TADIĆ ZAGRAŁ ŚWIETNĄ PIŁKĘ DO MITROVICIA, KTÓRY ŚWIETNĄ GŁÓWKĄ DOPROWADZA DO REMISU!

23

Sow pada w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu

22

W drugim meczu tej grupy Kamerun bezbramkowo remisuje z Brazylią

19

GOOOOOOOOOOOL! SZWAJCARIA OBEJMUJE PROWADZENIE! SHAQIRI! PRECYZYJNY STRZAŁ Z 12. METRA!

16

Akcja z 10. minuty:

15

Tadić wykonuje rzut wolny. Idealna okazja do dobrej wrzutki! Ale obrońcy wybijają