48' Breel Embolo
64'
64' Nico Elvedi
72'
72' Fabian Frei za Djibril Sow
72'
72' Noah Okafor za Xherdan Shaqiri
72'
72' Haris Seferovic za Breel Embolo
81'
81' Fabian Rieder za Ruben Vargas
83'
83' Manuel Akanji
90'
90' Eray Coemert za Ricardo Rodriguez
68'

68' Gael Ondoua za Martin Hongla
74'

74' Vincent Aboubakar za Eric Choupo-Moting
74'

74' Georges-Kevin N'Koudou za Karl Toko Ekambi
81'

81' Nicolas Ngamaleu za Bryan Mbeumo

Relacja z meczu Szwajcaria - Kamerun

90  + 4'

Koniec meczu!

90  + 2'

Seferović przełożył obrońcę, ale po chwili i tak w niego kopnął. A szkoda, bo piłka leciała w bramkę, gdyby nie było tam stopera

90

Schodzi Ricardo Rodríguez, wchodzi Eray Cömert.

82

Kontra Szwajcarów! Onana uprzedzony! Ale przez własnego obrońcę. Rożny dla Szwajcarów

80

Schodzi Ruben Vargas, a na boisku pojawia się Fabian Rieder

78

Kamerun jeszcze wierzy! I stara się atakować! Ale robi to dość chaotycznie

75

Kolejne zmiany. Boisko opuszczają Toko-Ekambi i Choupo-Moting, a wchodzą N'Koudou i Aboubakar

73

Tempo spotkania nieco spadło

71

Schodzi też Breel Embolo, a na boisku pojawia się Haris Seferovic.

69

Schodzi Xherdan Shaqiri, wchodzi Noah Okafor

67

Odpowiedź Szwajcarów! Piłka zagrana na 11. metra do Vargasa! Ależ broni Onana! Co za refleks!

67

Wrzutka w pole karne! Anguissa główkuje! Sommer jednak łatwo broni strzał gracza Napoli

65

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środka pola

62

Vargas z rożnego! Kameruńczycy wybijają na aut!

51

Warto dodać, że Embolo z gola przesadnie się nie cieszył, bo ma korzenie kameruńskie.

50

Sommer udanie piąstkuje po kontrze!

48

GOOOOOOOOOOOOOOL! PIĘKNA ZESPOŁOWĄ AKCJĘ KOŃCZY EMBOLO STRZAŁEM Z PIĄTEGO METRA!

46

Wracamy na boisko!

11:58
11:58

Początek meczu należał do Szwajcarów, ale większy niedosyt po pierwszej połowie ma Kamerun

11:51
45  + 2'

Koniec pierwszej połowy!

45

Ajajaj! Strzał Embolo po dośrodkowaniu Widmera ląduje poza bramką! Niewiele brakowało

43

Grupa G to jedna z najciekawszych na mundialu w Katarze, bo mierzą się w niej także Brazylijczycy i Serbowie

41

Eric Maxim Choupo-Moting! Napastnik Bayernu zablokowany!

39

Helwedi strzelał głową po rożnym, ale nie trafił w bramkę

37

Xhaka źle przyjął piłkę, choć mogło być groźnie

35

Widmer asekuruje kolegę! Ależ interwencja wślizgiem!

33

Obie drużyny mają klopot z finalizacją akcji

29

Kolejny rożny i znowu bez poważnego zagrożenia

29

Sommer nieszczęśliwie interweniuje, ale nikt z Kamerunu nie dobił. Tylko rożny dla Kamerunu

26

Fai strzela zza pola karnego! Groźnie, ale niecelnie

24

Zdecydowanie za mocna wrzutka Mbeumo

23

I jest riposta Kamerunu! Anguissa powinien strzelać, ale szukał podania. No i Kamerun ma rzut rożny. Tylko rzut rożny

14

Embolo złapany na spalonym! W kolejnej akcji - ale pod drugą bramką - spalił Choupo-Moting

12

Obudził się Kamerun, a mecz się zaczyna rozkręcać

10

Choupo-Moting strzela z ostrego kąta! Toko-Ekambi dobija! Niecelnie! A to powinna być bramka!

7

A teraz stały fragmenty gry mieli właśnie Kameruńczycy, jednak wrzutka była mizerna

5

Kamerun ma spore kłopoty z utrzymaniem się przy piłce. Muszą się obudzić "Nieposkromione Lwy"