39' Dele Alli
49'
49' Marcus Rashford
80'
80' Andreas Pereira za Mason Greenwood
87'
87' Luke Shaw za Jesse Lingard
64'

64' Christian Eriksen za Lucas Moura
70'

70' Tanguy Ndombele za Harry Winks
85'

85' Giovani Lo Celso za Moussa Sissoko

Relacja z meczu Manchester United - Tottenham Hotspur

90  + 3'

Komplet środowych wyników Premier League: Chelsea - Aston Villa 2:1 Leicester - Watford 2:0 Manchester United - Tottenham 2:1 Southampton - Norwich 2:1 Wolves - West Ham United 2:0 Liverpool - Everton 5:2

90  + 3'

Koniec meczu! Liverpool gromi Everton w derbach aż 5:2.

90

Firmino minął rywala na skrzydle, wycofał piłkę do Wijnalduma, który strzałem przy słupku pokonuje Pickforda.

90

LIVERPOOL PO RAZ PIĄTY! Wijnaldum!

85

Co zrobił Sadio Mane?! Znalazł się w sytuacji sam na sam, minął bramkarza, po czym... dał się dogonić obrońcy i zmarnował kapitalną okazję na podwyższenie wyniku!

81

W znakomitej sytuacji znalazł się Sadio Mane, jednak minimalnie spudłował.

77

Sporo walki w środku pola, jednak brakuje strzałów na którąkolwiek z bramek.

71

Zdecydowanie spadło tempo meczu. Po sześciu bramkach w pierwszej połowie, przez 27 minut drugiej widzowie obecni na Anfield nie widzieli ani jednego gola.

67

Żółta kartka dla Daviesa.

65

Davies pewnie łapie piłkę po strzale Daviesa.

61

Keane oddał strzał, ale Adrian pewnie broni.

60

Lallana znalazłby się w znakomitej sytuacji do zdobycia bramki, ale był na pozycji spalonej.

56

Liverpool nie przestaje atakować, ale obrońcy Evertonu skutecznie wybijają piłkę z własnego pola karnego.

51

Tymczasem przenosimy się do Liverpoolu, gdzie "The Reds" w derbach mierzą się z Evertonem. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 4:2.

90  + 4'

Koniec meczu! Manchester United wygrywa na własnym stadionie 2:1!

90  + 3'

Tymczasem Leicester tuż przed końcem zdobywa drugą bramkę, której strzelcem był Maddison.

90  + 3'

W odpowiedzi Alli oddał bardzo groźny strzał, ale De Gea kapitalnie broni.

90  + 3'

To powinna być trzecia bramka dla Manchesteru! Rashford mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Gazzanigą, ale fatalnie przyjął piłkę i obrońcy Tottenhamu bez trudu zablokowali próbę jego strzału.

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

87

Zmiany w obydwu zespołach. W Tottenhamie Lo Celso zmienił Sissoko, z kolei Shaw wszedł w miejsce Lingarda w Manchesterze United.

87

Tymczasem Wolverhampton podwyższa prowadzenie po bramce Cutrone.

83

Aurier oddał groźny strzał na bramkę de Gei, ale bramkarz Manchesteru United pewnie złapał piłkę.

45  + 3'

Everton się nie poddaje! Richarlison tuż przed przerwą zmniejsza straty.

45

Sadio Mane podwyższa prowadzenie! Liverpool już nie może chyba przegrać tego meczu.

68

Jeszcze jeden dobry strzał Jamesa, ale pewnie broni Gazzaniga.

67

Przerwa w grze, bo Winks upadając na murawę doznał urazu stawu skokowego. Nie ma pewności, że będzie mógł kontynuować grę.

66

Pukki strzela gola kontaktowego dla Norwich.

64

Zmiana w Tottenhamie. Eriksen wchodzi w miejsce Moury.

62

James oddał groźny strzał, ale pewnie broni Gazzaniga.

55

Vardy wyprowadził Leicester na prowadzenie, pewnie wykorzystując rzut karny.

32

Origi szybko jednak podwyższa prowadzenie Liverpoolu!

52

Son uderzył na bramkę, ale jego próba została zablokowana.

21

Keane strzela gola kontaktowego dla Evertonu!

49

Rashford trafia do siatki! Manchester prowadzi 2:1!

47

Rzut karny dla Manchesteru United! Sissoko faulował Rashforda, ale wszystko zweryfikuje jeszcze VAR!

49

Chelsea wraca na prowadzenie! Mount trafia do siatki tuż po przerwie!

46

Wracamy z kolei do gry po przerwie na pozostałych stadionach!

21:32

Liverpool prowadzi już 2:0! Mane odgrywa w kierunku Shaqiriego, który wślizgiem zdołał skierować piłkę do bramki!

21:21

Doskonałe podanie Sadio Mane do Origiego, który minął bramkarza Evertonu i skierował piłkę do pustej bramki.

21:21

Liverpool już prowadzi! Od 6. minuty.

21:20

Tymczasem rozpoczęło się spotkanie Liverpoolu z Evertonem.

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy! Komplet wyników do przerwy: Chelsea - Aston Villa 1:1 Leicester - Watford 0:0 Manchester United - Tottenham 1:1 Southampton - Norwich 2:0 Wolves - West Ham United 1:0

45  + 2'

Manchester nie przestaje atakować, chce jak najszybciej odzyskać prowadzenie.

43

Southampton prowadzi już 2:0 po bramce Bertranda!

42

Trezeguet doprowadza do remisu!

39

De Gea obronił jeden strzał, ale piłka poleciała w górę, spadła na nogę Dele Alliego, który przerzucił ją nad obrońcą, po czym huknął nie do obrony.

39

CO ZA BRAMKA DELE ALLIEGO! I mamy remis!

35

Goście robią, co mogą, by znaleźć się z piłką pod polem karnym Manchesteru United, jednak obrońcy skutecznie przerywają ich próby.

31

Tottenham próbuje atakować, jednak robi to na tyle nieporadnie, że nie tworzy żadnego zagrożenia pod bramką de Gei.

25

Poprzeczka ratuje Manchester United! Rashford uderzył z dystansu, ale zabrakło centymetrów, by pokonać Gazzanigę.

24

Z kolei Abraham daje prowadzenie Chelsea.

23

Z kolei Dendoncker strzela bramkę przeciwko West Hamowi.

23

Tymczasem Southampton wychodzi na prowadzenie po bramce Ingsa.

18

Bardzo dobry strzał Rashforda z rzutu wolnego, ale minimalnie niecelny.

16

James próbował indywidualnej akcji, ale został powstrzymany przez obrońców Tottenhamu.

13

Winks ukarany żółtą kartką za faul, po którym James uderzył głową w nogę Jose Mourinho.

12

Harry Kane uderzał z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

10

Manchester nie przestaje atakować, ale obrońcy Tottenhamu wybijają piłkę.

7

Fatalny błąd obrońców Tottenhamu, Rashford otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył w krótki róg, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

7

RASHFORD! Manchester prowadzi 1:0 z Tottenhamem!

5

Akcja Manchesteru United, jednak piłkarze Tottenhamu przejęli piłkę we własnym polu karnym.

3

Tottenham próbuje atakować, jednak szybko traci piłki.

1

20:23

Jose Mourinho tym samym wraca na Old Trafford, gdzie w latach 2016-2018 był trenerem Manchesteru United.

20:21

Przed nami sześć spotkań, z czego pięć rozpocznie się o 20:30: Chelsea - Aston Villa Leicester - Watford Manchester United - Tottenham Southampton - Norwich Wolves - West Ham United O 21:15 rozpoczną się derby Liverpoolu, w których Liverpool podejmie Everton.