43' Mark Noble
35'

35' Mohamed Salah
69'
69' Pablo Fornals za Manuel Lanzini
52'

52' Alex Oxlade-Chamberlain
69'

69' Fabinho za Divock Origi
77'

77' Naby Keita za Trent Alexander-Arnold
85'

85' Curtis Jones za Alex Oxlade-Chamberlain

Relacja z meczu West Ham United - Liverpool FC

22:40

Koniec derbów Manchesteru. United niespodziewanie wygrał na wyjeździe z City 1:0, ale to nie wystarczyło do awansu do finału Pucharu Ligi. Gracze Guardioli w finale zmierzą się z Aston Villą.

22:36

Zespół Juergena Kloppa dalej jest niepokonany w Premier League. Było to już 23. wygrane spotkanie w tym sezonie. Jest bezapelacyjnym liderem z aż 19 punktami przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City! To wszystko na dzisiaj! Dobranoc!

90  + 2'

Koniec spotkania na London Stadium! West Ham przegrywa z Liverpoolem 0:2!

90

Sędzia doliczy trzy minuty!

88

Strzał Freda prosto w mur!

88

Maguire faulowany przed polem karnym i rzut wolny!

88

Curtis Jones za Chamberlaina.

84

Man City strzela gola, ale Augero złapany na spalonym!

85

Ależ interwencja Alissona po strzale Rice'a!

83

Fabiański nie miał problemów z zatrzymaniem słabego strzału Keity.

80

Fabiański ma sporo roboty. Złapał piłkę po dośrodkowaniu gracza Liverpoolu.

78

Salah obija słupek bramki Fabiańskiego! Powinno być 0:3!

76

Matić dostaje czerwona kartkę za dwie żółte i Man Utd ostatnie 14 min będzie grać w dziesiątkę!

77

Fabiański dobrze wychodzi do piłki i ubiega Wijnalduma.

73

Salah głową minimalnie obok bramki!

71

Declan Rice wpada w pole karne, strzela i... piłka trafia prosto w Alissona. Po chwili Arnold o mal nie zdobył samobója, gdy piłka odbiła się od słupka.

69

Fornals zmienia Lanziniego w West Hamie.

66

Kolejna dobra parada Fabiańskiego po strzale Origiego.

64

Masuaku w pole karne, ale niebezpieczeństwo zażegnane.

62

Firmino próbował pokonać Fabiańskiego.

58

Fatalne pudło Sterlinga! To powinno być 1:1!

58

Rzut wolny dla West Hamu. Snodgrass z lewej strony wrzucił piłkę, ale uderzenie głową Ogbonny przelatuje nad bramką.

55

Alisson wyciągnął się jak struna i fenomenalnie broni strzał Lanziniego.

52

Gol, gol, gol! Chamberlain wychodzi sam na sam z Fabiańskim i pewnym strzałem pokonuje bramkarza West Hamu United po świetnym podaniu Salaha! West Ham - Liverpool 0:2!

50

Co za interwencja Fabiańskiego! Polak broni strzał Firmino!

49

Lanzini miał idealną sytuację. W prostej sytuacji fatalnie skiksował!

46

Zaczynamy drugą połowę! Bez zmian w składach oba zespoły.

45  + 2'

Zespół Solskjaera po pierwszej połowie niespodziewanie prowadzi z Man City 1:0. Musi odrobić jednego gola, aby doprowadzić do rzutów karnych i ewentualnym awansie do finału Pucharu Ligi.

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Liverpool prowadzi na wyjeździe z West Hamem 1:0.

45  + 1'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej części gry.

44

Salah z wolnego prosto w mur, po chwili dobitka i także nieskuteczna.

42

Sterling trafił do siatki, ale był na spalonym! Dalej United prowadzą 0:1!

42

Żółta kartka dla Marka Noble'a.

41

Nieudany strzał Chamberlaina.

40

Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez Creswella.

37

Noble z dystansu, ale niecelne uderzenie.

36

W Pucharze Ligi mamy niespodziankę. Nemanja Matić idealnie znalazł się w polu karnym i ładnym wolejem pokonał Claudio Bravo. Man City - Man Utd 0:1!

34

Jednak rzut karny! GOL! Salah pewnie pokonuje Fabiańskiego. Polak rzucił się w przeciwny róg niż strzelał Egipcjanin.

34

System VAR sprawdza czy Firmino zagrał piłkę ręka w momencie dogrania do Origiego.

34

Jeszcze analiza VAR!

33

Będzie rzut karny dla Liverpoolu!

33

Origi faulowany w polu karnym przez Diopa!

32

De Gea ma problem. Doznał urazu, opadając na Otamendiego.

30

Piłkę spod nóg Sterlinga w ostatniej chwili wygarnął obrońca Man Utd.

30

Za nami pół godziny gry. Liverpool jak na razie rozczarowuje.

29

Robertson z lewego skrzydła, ale nikt nie zamknął jego dośrodkowania!

27

Niewiele dzieje się w meczu West Hamu z Liverpoolem.

22

Robertson o krok od gola! Groźna akcja Liverpoolu. Strzał Szkota nie leciał w stronę bramki. W ostatniej chwili na wszelki wypadek piłkę wybił obrońca.

19

Ngakia znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego dogranie do kolegów było nieudane. Alisson pewnie łapie piłkę.

17

Co za akcja Manchesteru City. Aguero wpada w pole karne i oddaje groźny strzał. Jego uderzenie z wielkim trudem broni De Gea.

15

Idealna okazja dla West Hamu! Lanzini wpadł w pole karne, ale nie trafił czysto w piłkę. Był jednak na spalonym.

14

Arnold w pole karne, piłkarze West Hamu wybijają piłkę.

14

Kolejny rzut rożny dla Liverpoolu.

13

Liverpool cały czas w posiadaniu piłki.

10

Tymczasem w derbach Manchesteru ogromna przewaga zespołu Pepa Guardioli, który zamknął United we własnym polu karnym.

9

Robertson z rzutu wolnego w pole karne. Piłkę pewnie łapie Fabiański.

2

Origi w polu karnym. Fabiański łapie piłkę, ale ucierpiał lekko. Kolega z zespołu, Ogbonna, lekko go zahaczył.

1

Zaczęli!

20:44

Z kolei w Pucharze Ligi Manchester City podejmie United. W pierwszym meczu na Old Trafford zespół Guardioli wygrał 3:1.

20:42

Liverpool jest niepokonany w tym sezonie w lidze angielskiej. Z 23 meczów wygrał aż 22 i jedno zremisował. Z kolei West Ham plasuje się na 17. miejscu. Czy Fabiański zatrzyma ekipę "The Reds"?

20:41

A taka jedenastkę wystawił na ten mecz Juergen Klopp.

20:40

Tak wygląda skład West Hamu.

20:38

W bramce West Hamu od pierwszej minuty zagra powracający po kontuzji Łukasz Fabiański!

20:37

Dobry wieczór. Zapraszamy na multirelację z dwóch spotkań. W zaległym meczu Premier League West Ham zmierzy się z Liverpoolem, a w Pucharze Ligi Angielskiej odbędą się derby Manchesteru.