14' Ivan Perisić
44'
44' Ivan Perisić
61'
61' Thiago Alcantara za Kingsley Coman
62'
62' Lucas Hernandez za Ivan Perisić
74'
74' Robert Lewandowski
86'
86' Javier Martinez za Leon Goretzka
90'
90' Lucas Hernandez
66'

66' Daichi Kamada za Mijat Gacinovic
66'

66' Danny da Costa za Almamy Toure
69'

69' Danny da Costa
77'

77' Bas Dost za Dominik Kohr
77'

77' Lucas Torro za Stefan Ilsanker
88'

88' Andre Silva
90'

90' Martin Hinteregger

Relacja z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt

90  + 5'

Koniec meczu. Bayern wygrywa 2:1 i jest w finale Pucharu Niemiec.

90  + 4'

Niecelne uderzenie Lewandowskiego.

90  + 3'

Beznadziejne zachowanie Martina Hintereggera, który sfrustrowany wepchnął Thiago w bandy reklamowe. Bardzo niebezpieczne i brzydkie zachowanie piłkarza Eintrachtu.

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

86

Javi Martinez w miejsce Goretzki.

85

Silva faulowany przez Pavarda. Sporo przewinień w końcówce.

83

Bardzo brzydki faul Abrahama na Lewandowskim. Ostro dziś traktowany jest Polak, ale na szczęście nic poważniejszego mu się nie stało.

80

10 minut nadziei Eintrachtu.

76

Davies do Kimmicha, Kimmich do Lewandowskiego i Polak bez problemu wbija piłkę do pustej bramki! 2:1!

76

ROBERT LEWANDOWSKI! 2:1!

75

Jest jednak VAR...

74

Robert Lewandowski pakuje piłkę do siatki, ale jest spalony.

73

Wydawało się, że Eintracht nie może dzisiaj zrobić krzywdy Bayernowi, a tymczasem jesteśmy blisko kwadrans od dogrywki.

70

Co za zmiana w Eintrachcie! Kamada zagrywa wzdłuż pola karnego i da Costa na 1:1!

69

DANNY DA COSTA! 1:1!

66

Podwójna zmiana w Eintrachcie. Kamda za Gacinovicia i Costa w miejsce Toure.

63

Bayern kontroluje mecz, jednak w drugiej połowie nie tworzy już tylu okazji podbramkowych.

59

Przerwa w grze. Kimmich zalał się krwią po tym, jak przeciwnik z premedytacją wylądował na jego głowie. Sędzia nie użył jednak VAR-u.

57

Silva komicznie upadł w polu karnym Bayernu, jednak przewrócił się o własne nogi i nie ma mowy o rzucie karnym.

53

Bayern wpuszcza Eintracht na własną połowę, ale goście nie mają szans na dojście do pola karnego.

49

Mocno kopnięty Lewandowski. Polak wyraźnie cierpi, ale z jego zdrowiem na szczęście jest w porządku.

46

Początek drugiej połowy.

45

Przerwa. Bayern na razie prowadzi z Eintrachtem 1:0.

44

Teraz brzydko faulował Perisić i on zapracował na kartkę. Faul na Kohrze.

39

Brzydki faul Chandlera na Pavardzie, ale bez kartki.

35

Obraz meczu się nie zmienia, wyraźna przewaga Bayernu, pełna kontrola wydarzeń, bezradny jest Eintracht.

31

Ładna akcja Lewandowskiego zakończona mocnym strzałem, ale też dobrą interwencją Trappa.

30

I niecelna odpowiedź Rode.

28

Potężne i bardzo niecelne uderzenie Comana.

27

A tak spudłował Lewandowski.

25

Ależ teraz spudłował Coman! Z lewej strony podawał Davies, a Francuz, podobnie jak wcześniej Lewandowski, nie trafia z bliska do pustej bramki!

23

Kolejna akcja Bayernu. Podawał Coman, strzelał Lewandowski, ale niecelnie.

18

Na razie Eintracht bez najmniejszych szans w Monachium. Pełna kontrola ze strony Bayernu.

15

Miękka wrzutka Comana do Lewandowskiego, Polak nie najlepiej przyjął piłkę, która spadła na nogę Muellera. Ten podał do Perisicia, a Chorwat strzałem głową daje prowadzenie Bayernowi.

14

IVAN PERISIĆ! 1:0 DLA BAYERNU!

13

Dośrodkowanie Pavarda z prawej strony, Lewandowski uderza obok bramki z bardzo trudnej pozycji.

9

Ależ pudło Roberta Lewandowskiego! Ładna akcja gospodarzy, podanie z prawej strony w pole karne, a nasz napastnik nie trafił w piłkę, chociaż znajdował się pół metra przed pustą bramką!

6

Chandler wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Muellera głową.

5

Spora przewaga Bayernu w pierwszych minutach. Mistrzowie Niemiec w posiadaniu piłki, szukają szans na strzelenie pierwszego gola.

1

19:44

I skład Eintrachtu.

19:43

Robert Lewandowski oczywiście w pierwszym składzie.

19:42

Wczoraj poznaliśmy pierwszego finalistę. Jest nim Bayer Leverkusen, który pewnie pokonał czwartoligowe Saarbrucken 3:0.

19:42

Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na drugi półfinał Pucharu Niemiec. Bayern Monachium zagra z Eintrachtem Frankfurt.