Lech Poznań
8'
8' Michal Feliks
17'

17' Filip Marchwiński
24'

24' Artur Sobiech
33'

33' Alan Czerwiński
61'
61' Mateusz Bartków
61'
61' Bartlomiej Korbecki za Michal Feliks
68'
68' Jakub Kuczera za Mateusz Bartków
68'
68' Bartlomiej Purcha za Kacper Duda
76'
76' Grzegorz Marszalik za Wojciech Słomka
76'
76' Kamil Kuczak za Michal Klec
86'
86' Grzegorz Marszalik
46'

46' Antoni Kozubal za Nika Kvekveskiri
46'

46' Filip Borowski za Joel Pereira
64'

64' Radosław Murawski
67'

67' Norbert Pacławski za Dani Ramirez
67'

67' Roko Baturina za Artur Sobiech
71'

71' Michał Skóraś
73'

73' Thomas Rogne za Alan Czerwiński

Relacja z meczu Garbarnia Kraków - Lech Poznań

90  + 2'

Dziękujemy za relację!

90  + 2'

Koniec meczu! Niespodzianki nie było - Lech Poznań wygrywa aż 4:0 i melduje się w ćwierćfinale Pucharu Polski.

90

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89

Kuczera uderzał sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

86

Ostry atak na Marchwińskiego. Żółta kartka dla Marszalika.

84

Skrzypczak faulowany na własnej połowie.

81

Groźne prostopadłe podanie w kierunku Baturiny, ale Kozioł broni jego uderzenie.

79

Kolejna groźna akcja Lecha, ale Kozioł ubiega piłkarzy rywala.

74

Obrońcy Lecha bez trudu wybijają piłkę po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne.

71

Skóraś ukarany żółtą kartką za faul na połowie Garbarni.

68

Kolejne dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha. Ani Mrozek, ani obrońcy Lecha nie doszli do piłki, ale żaden z piłkarzy gospodarzy nie był w stanie tego wykorzystać.

65

Garbarnia próbuje atakować, jednak kolejne próby są skutecznie blokowane przez obrońców Lecha.

63

Murawski trafia z dystansu! 4:0 dla Lecha!

61

Bartków ukarany żółtą kartką za faul na Skórasiu.

59

Lech Poznań wywalczył rzut rożny.

56

Marchwiński próbował uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

53

Groźne dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale Mrozek pewnie przejmuje piłkę.

51

Niecelne uderzenie Słomki sprzed pola karnego.

48

Obrońcy Garbarni wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

46

Wracamy do gry!

45

Piłkarze już wracają na murawę.

45

Koniec pierwszej połowy! Niespodzianki nie ma: Lech Poznań prowadzi do przerwy aż 3:0 z Garbarnią Kraków.

43

Dośrodkowanie Mateusza Dudy, ale Mrozek pewnie łapie piłkę.

41

To powinna być bramka dla Garbarnii! Doskonałe zagranie do Kleca, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie trafił nawet w światło bramki.

40

Lech utrzymuje się przy piłce w środku pola.

38

Ramirez uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

36

Znakomita sytuacja dla Garbarnii! Doskonałe dośrodkowanie wzdłuż linii końcowej, ale Pereira w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Feliksa. Tylko aut dla gospodarzy.

34

Feliks próbował strzału sprzed pola karnego, ale obrońcy Lecha zablokowali jego uderzenie.

31

Kozioł obronił pierwszy strzał na bramkę, ale piłka spadła pod nogi Czerwińskiego, który bez trudu dobił piłkę. 3:0!

31

Lech po raz trzeci! Tym razem Czerwiński!

31

Dośrodkowanie z lewego skrzydła, piłka wybita tuż przed pole karne Lecha, skąd uderzał Duda. Mrozek jednak pewnie broni.

26

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale Mrozek pewnie łapie piłkę.

23

Ramirez wbiegł z piłką w pole karne, zagrał przed bramkę, piłka odbija się od Sobiecha i wpada do siatki.

23

Lech błyskawicznie podwyższa prowadzenie! 2:0!

21

Szybka kontra Lecha, Marchwiński uderzał z narożnika pola karnego, ale Kozioł odbija piłkę.

20

Jeszcze jednego uderzenie Murawskiego, ale Kozioł pewnie interweniuje.

20

Murawski uderzał sprzed pola karnego, ale Kozioł broni na raty.

18

Pereira stracił piłkę w polu karnym Garbarnii.

15

Fatalny błąd obrońców Garbarnii, którzy stracili piłkę we własnym polu karnym. Kozioł odbił pierwszy strzał, ale przy dobitce Marchwińskiego nie miał już nic do powiedzenia.

15

I JEST GOL DLA LECHA! Marchwiński!

13

Skóraś nie opanował piłki w polu karnym rywala.

11

Jeszcze jeden rzut wolny dla Lecha przed polem karnym Garbarnii. Tym razem piłkę ręką zagrywał Klec.

9

Sporo walki w środku pola, z której na razie niewiele wynika.

7

Ostre starcie w środku pola. Feliks ukarany żółtą kartką za atak na Joela Pereirę, który potrzebuje pomocy medycznej.

4

Rzut wolny dla Lecha na połowie gospodarzy. Uderzenie Kvekveskiriego zostało jednak zablokowane, obrońcy Garbarnii wybili piłkę.

2

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Garbarnii, ale niecelne. Od bramki zaczną gospodarze.

1

11:45

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą już na murawę.

11:39

Z kolei Lech Poznań wygrał najpierw ze Skrą Częstochowa 3:0, a następnie z Unią Skierniewice 2:0.

11:38

Garbarnia w drodze do 1/8 finału pokonała najpierw Powiśle Dzierzgoń, następnie w 1/16 finału rozbiła WIeczystą Kraków aż 5:0.

11:31

Garbarnia Kraków walczy dziś o powtórzenie swojego największego sukcesu w Pucharze Polski. Do tej pory trzykrotnie występowała w ćwierćfinale - ostatnio w sezonie 1973/1974.

11:28

Skład Lecha Poznań:

11:28

Skład Garbarnii:

11:22

Dzień dobry! Zapraszamy na relację ze spotkania 1/8 finału Pucharu Polski, w którym Garbarnia Kraków podejmie na własnym stadionie Lecha Poznań.