Górnik Łęczna
40'

40' Walerian Gwilia
52'
52' Przemysław Banaszak za Tomasz Tymosiak
73'
73' Krystian Wójcik za Igor Korczakowski
74'
74' Dominik Lewandowski za Dawid Dzięgielewski
48'

48' Jose Kante
75'

75' Mateusz Praszelik za Walerian Gwilia

Relacja z meczu Górnik Łęczna - Legia Warszawa

90

Koniec! Legia pewnie ograła Górnik Łęczna 2:0. Gospodarze nie zagrozili faworytom

85

Ciekawa akcja Martinsa, ale wybiegł z piłką poza boisko

79

Kante miał kolejną okazję na gola, ale nie trafił. Legia zmierza po awans do 1/4 Pucharu Polski

65

Uderzenie Wojciechowskiego! Górnik jeszcze się nie poddaje

62

Nieudany strzał Gwilii. Legia szuka trzeciego gola

57

Doskonała okazja Stolarskiego, ale nie wykorzystał! Legia głodna kolejnych goli!

38

Korczakowski znalazł się w dobrej sytuacji przez bramka Legii, ale nie wiedział, co zrobić. Aut dla gospodarzy

36

Vuković wściekły po kolejnej zmarnowanej sytuacji przez Legię. Aż rzucił kurtką o ziemię

36

Mnóstwo szczęścia miał Górnik. Piłka przetoczyła się blisko linii bramkowej gospodarzy po tym, jak nabity został Wszołek

34

Znów Gwilia był bliski! Górnik w coraz większych tarapatach

32

Wszołek wyłożył piłkę Gwilii, a ten zmarnował idealną okazję! Wciąż 0:0

30

Niezła akcja Legii, aktywny Wszołek, ale zatrzymany przez Baranowskiego. Potem Wszolek uderzał nieczysto

26

Kolejny rożny Legii, ale znów nic nie wyszło ciekawego. Mecz na razie zawodzi, Legia nie stworzyła sobie dobrych okazji

18

Strzał Karbownika niezły, ale broni Kostrzewski

16

Strata gości, ale Górnik zmarnował szansę na kontrę

15

Ciekawa akcja Martinsa, ale wybiegł z piłką poza boisko. Legia przeważa, ale brakuje jej dobrych sytuacji

7

Spokojny początek meczu. Legia jest zdecydowanym faworytem, ale nie rzuciła się jeszcze na Górnika

20:40

Skład gości: Radosław Cierzniak Paweł Stolarski Mateusz Wieteska Artur Jędrzejczyk Michał Karbownik Paweł Wszołek Andre Martins Domagoj Antolić Walerian Gwilia Luquinhas Jose Kante

20:39

Skład gospodarzy: Adrian Kostrzewski Leandro Tomasz Midzierski Paweł Baranowski Maciej Orłowski Tomasz Tymosiak Aron Stasiak Marcin Stromecki Igor Korczakowski Dawid Dzięgielewski Paweł Wojciechowski

20:39

Zwycięzca awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski. W pierwszym dziś meczu 1/8 Pucharu Polski rezerwy Legii przegrały z Piastem Gliwice

20:38

Gospodarze grają dziś w drugiej lidze, niedawno jeszcze rywalizowali w ekstraklasie. Legia jest na 3. miejscu w ekstraklasie

20:38

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu 1/8 Pucharu Polski: Górnik Łęczna - Legia Warszawa. Początek meczu o 20:45