Legia Warszawa Legia Warszawa
  • Bartosz Slisz (15') , Luquinhas (49') , Tomas Pekhart (82')
ŁKS Łódź
19'
19' Maciej Dąbrowski
42'
42' Jan Sobocinski
15'

15' Bartosz Slisz
56'
56' Piotr Janczukowicz
65'
65' Jakub Tosik
86'
86' Łukasz Sekulski za Michal Trabka
88'
88' Pirulo
46'

46' Luquinhas za Kacper Skibicki
49'

49' Luquinhas
60'

60' Tomas Pekhart za Mateusz Cholewiak
73'

73' Rafael Lopes
82'

82' Tomas Pekhart
85'

85' Tomas Pekhart

Relacja z meczu ŁKS Łódź - Legia Warszawa

90  + 4'

Koniec meczu! Legia pokonała ŁKS 3:2 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

90

Cztery minuty doliczone.

88

Pirulo wylatuje z boiska, ale sędzia zmienił decyzję. Nie pokazał piłkarzowi drugiej żółtej kartki, a bezpośrednio czerwoną. Decyzja zmieniona na podstawie materiału VAR.

88

Druga żółta kartka dla Pirulo! Hiszpan ukarany za taktyczny faul na Luquinhasie i siły wyrównane!

86

Dobra interwencja Malarza po uderzeniu Slisza z rzutu wolnego.

85

Sekulski w miejsce Trąbki.

84

Czerwona kartka dla Pekharta! Czech wyleciał z boiska za kopnięcie Dąbrowskiego, który chwilę wcześniej powalił go na boisko.

82

Dośrodkowanie Luquinhasa z lewej strony i Pekhart uderzeniem głową pokonał Malarza!

82

TOMAS PEKHART! KTO, JAK NIE ON?! 3:2 DLA LEGII!

81

Czerwona kartka dla jednego z asystentów Wojciecha Stawowego, który zachował się nie fair i zabrał piłkę Luquinhasowi, który chciał szybko wznowić grę autu.

78

Kartka dla trenera Legii - Czesława Michniewicza - za kontestowanie decyzji sędziego.

74

Mocne uderzenie Rygaarda wprost w ręce Miszty.

73

Kartka dla Lopesa za faul taktyczny.

70

Świetna interwencja Malarza, który zatrzymał Pekharta w sytuacji sam na sam!

67

Dośrodkowanie Mladenovicia na dalszy słupek, gdzie był Lopes, jednak jego uderzenie głową było niecelne.

65

Kartka dla Tosika za dyskusje z arbitrem.

63

Zablokowane uderzenie Kapustki.

60

Tomas Pekhart na boisku. Najlepszy strzelec ekstraklasy zmienił Cholewiaka.

58
56

Strzał Pirulo, fatalny błąd Miszty, który wypuścił piłkę z rąk i Janczukowicz doprowadza do wyrównania!

56

JANCZUKOWICZ! REMIS!

55

Uderzenie Trąbki i spokojna interwencja Miszty.

52

Uderzenie z dystansu na bramkę Miszty, jednak młody legionista kolejny raz pewnie interweniował.

49

Indywidualna akcja legionisty, który wpadł w pole karne ŁKS-u z lewej strony i kapitalnym uderzeniem w dalszy róg nie dał szans Malarzowi! Mistrzowie Polski znów na prowadzeniu!

49

CO ZA ZMIANA! LUQUINHAS I 2:1 DLA LEGII!

46

Początek 2. połowy.

46

Zmiana w Legii. Luquinhas w miejsce Skibickiego.

21:33

Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil początek 2. połowy.

45

Przerwa. W Łodzi na razie remis 1:1, chociaż Legia przez większą część pierwszej połowy przeważała.

43

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka minęła kilku legionistów i Sobociński z bliska spokojnie doprowadza do wyrównania!

42

REMIS! JAN SOBOCIŃSKI STRZELA GOLA NA 1:1!

41

Wreszcie odpowiedź gospodarzy. Ładne uderzenie Pirulo z dystansu, ale świetnie interweniował Miszta.

39

Pewne interwencja Malarza po strzale głową Lopesa.

35

Gospodarze uparcie próbują krótko wyprowadzać piłkę spod własnej bramki, jednak niemal za każdym razem kończy się to stratą. Chyba czas na zmianę taktyki.

32

Kolejny błąd Sobocińskiego. Slisz do Cholewiaka, jednak uderzenie legionisty było zbyt lekkie i spokojnie interweniował Malarz.

29

Legia zadomowiła się na połowie ŁKS-u. Chociaż nie wynikają z tego konkrety, to nikt już chyba nie pamięta o początkowej przewadze gospodarzy.

24

Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak obyło się bez strzału na bramkę Malarza. Po ospałym początku Legia zdecydowanie przejęła inicjatywę.

22

Prostopadłe podanie Kapustki do Lopesa, ale tego uprzedził Dąbrowski.

19

Kartka dla Dąbrowskiego za bardzo brzydki faul na Cholewiaku. Piłkarz ŁKS-u miał szczęście, że sędzia nie wyrzucił go z boiska.

18

Kolejna szansa dla Legii, jednak w doskonałej sytuacji w piłkę nie trafił Skibicki, który był na wprost bramki ŁKS-u.

15

Błąd ŁKS-u w wyprowadzeniu piłki. Doskonałe zagranie piętą w wykonaniu Lopesa, na strzał z dystansu zdecydował się Slisz, piłka po drodze odbiła się od Sobocińskiego i zmyliła Malarza. Mistrzowie Polski na prowadzeniu.

14

GOL DLA LEGII!

11
9

Pierwsza akcja Legii. Podawał Juranović, głową strzelał Lopes, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Malarza.

6

Kolejna interwencja Miszty. Tym razem po złym dośrodkowaniu Janczukowicza.

5

Zdecydowana przewaga gospodarzy. Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

3

Pierwsza szansa dla ŁKS-u. Strzelał Trąbka, jednak dobrze interweniował Miszta.

1

20:29

Obie drużyny już na murawie. Za kilka chwil początek spotkania.

20:21

Początek meczu o godzinie 20:30.

20:21

Skład ŁKS-u, dla którego jest to pierwszy mecz w tym roku. Łodzianie, w przeciwieństwie do mistrzów Polski, nie rozpoczęli jeszcze rozgrywek ligowych.

20:20

Sporo zmian w składzie Legii.

20:19

Pierwszymi ćwierćfinalistami rozgrywek zostały już Puszcza Niepołomice oraz Cracovia, które wyeliminowały odpowiednio Lechię Gdańsk i Wartę Poznań.

20:19

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/8 finału Pucharu Polski. W Łodzi ŁKS podejmie Legię Warszawa.